.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Red face Обеца на пъпа

    Здравейте ,интересувам се от пиърсинг на пъпа и искам да знам ,някой от вас има ли или имал ли е.Болката наистина ли е толкова голяма и различни видове усложнения ,студия за поставяне и всичко ,което може да се помисли.Много ще съм ви благодарна ,ако дадете различни мнения.

  2. #2
    Здравей! Моя съвет е по-добре да не си слагаш. Аз имам от година и нещо и нямам проблеми, но имам приятелка, която носи от 3 години и това са постоянни мъки. Възпалява се, постоянно гноясва. Боли като ти я слагат, но не е болка за умиране . Иначе седи готино, но честно да ти кажа създава проблеми.
    Последно редактирано от anniekk : 12-19-2017 на 18:11
    ...

  3. #3
    Това е оскверняване на досега чистото ти тяло! Защо ти е да го правиш, като красотата на един човек не се измерва в това, колко метал носи по себе си, а колко е чиста душата му.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от RoyalRanger Виж мнението
    Това е оскверняване на досега чистото ти тяло! Защо ти е да го правиш, като красотата на един човек не се измерва в това, колко метал носи по себе си, а колко е чиста душата му.
    Няма нищо общо с измерване на каквото и да било.Всеки си взема решения, щом й харесва да си сложи.
    ...

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от anniekk Виж мнението
    Няма нищо общо с измерване на каквото и да било.Всеки си взема решения, щом й харесва да си сложи.
    Но.. но.. Не разбирам. Нима хората в днешно време харесват подобни неща? Ивинете невежеството ми, млада госпожице, просто предците ми са ме научили по този начин. Човек се ражда красив, няма нужда от нищо друго освен това, което му е дадено, защото то е достатъчно.

  6. #6
    Имам много приятелки, жрици на любовта, които имат най- различни обеци и пиърсинги по телата си. Та те взимат с до 10 лева повече от другите труженички поради това, че задоволяват повече.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от RoyalRanger Виж мнението
    Но.. но.. Не разбирам. Нима хората в днешно време харесват подобни неща? Ивинете невежеството ми, млада госпожице, просто предците ми са ме научили по този начин. Човек се ражда красив, няма нужда от нищо друго освен това, което му е дадено, защото то е достатъчно.
    Оф, вече ставате изключително смешни с вашите ебавки. Рицари, коне, грозни, не знам си какви още приказни герои. Хормоните ли ви тресат или какво? Попринцип има момчета, които влизат към 17-18 годишни в пубертета .., май и вие сте закъснели. След това вече е строго индивидуално докога ще продължи.
    ...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от anniekk Виж мнението
    Оф, вече ставате изключително смешни с вашите ебавки. Рицари, коне, грозни, не знам си какви още приказни герои. Хормоните ли ви тресат или какво? Попринцип има момчета, които влизат към 17-18 годишни в пубертета .., май и вие сте закъснели. След това вече е строго индивидуално докога ще продължи.
    Ти нали искаше да е като "преди", като едно време. Аз идвам от "едно време". Уви обаче ти не искаш да е "като едно време", а искаш да е както ти пожелаеш. Мисля, че на такива хора им викали диктатори в днешно време, а тяхната съдба никак не е била красива.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от malkatachochka Виж мнението
    Имам много приятелки, жрици на любовта, които имат най- различни обеци и пиърсинги по телата си. Та те взимат с до 10 лева повече от другите труженички поради това, че задоволяват повече.
    Това говори много добре за теб.
    ...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от RoyalRanger Виж мнението
    Ти нали искаше да е като "преди", като едно време. Аз идвам от "едно време". Уви обаче ти не искаш да е "като едно време", а искаш да е както ти пожелаеш. Мисля, че на такива хора им викали диктатори в днешно време, а тяхната съдба никак не е била красива.
    Добре.
    ...

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от anniekk Виж мнението
    Това говори много добре за теб.
    Не подбирам приятелките си спрямо професиите им! Жалко ако ти така правиш.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от malkatachochka Виж мнението
    Не подбирам приятелките си спрямо професиите им! Жалко ако ти така правиш.
    Кое е жалкото? Казах, че това говори много добре за теб.
    ...

  13. #13
    Обеците, морала и чистотата на душата ти са две съвсем различни неща,само не разбирам ,защо се опитвате навсякъде където е възможно да парадирате с това колко сте "възвишени,спокойни и чисти" и всички с намерение за нещо ново ,ви изглеждат грешни. Нищо прекалено, не е хубаво.

  14. #14
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Джизъс алелуя намасте
    С кой ти е най- добре - с нас ти е
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от namaste Виж мнението
    Обеците, морала и чистотата на душата ти са две съвсем различни неща,само не разбирам ,защо се опитвате навсякъде където е възможно да парадирате с това колко сте "възвишени,спокойни и чисти" и всички с намерение за нещо ново ,ви изглеждат грешни. Нищо прекалено, не е хубаво.
    Прави квото искаш бе. Един велик рицар си е изказал мнението, ама ти щом искаш да се боднеш се бодвай.
    Не слушай предците си.

  16. #16
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    тва на пъпа е демоде, сложи си по-добре на клитора

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си