.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Post PS-BG : Новини , Уроци , Мнения и обмяна на опит !

    Видях описание и след това реших да направя тази тема ( Всичко от света на компютрите, интернет и т.н. Размяна на опит и идеи ) .
    Здравейте , потребители млади хора най - вече , искам да ви се представя . Аз съм Йордан на 20г. от гр.София нашата прекрасна столица и от малък имам компютър и първото нещо когато имах интернет беше да се наслаждавам на нещата които в реални живот ги нямаше "освен графитите" . От малък имам комп. да не кажа от бебе , и още помня година в която изтеглих първата си програма нарече Adobe PhotoShop CS3 и по ирония на съдбата взех че нищо не знаех , седях гледах някакви символи,стрелки,форми и викам какво се случи подяволи уж , тегла програма да правя ( хубави неща) , то пък стана обратото главата ми избухна на 360* . След което според вас какво следваше да събирам материал месец след месец никой не споделяше с мен какво как се прави и повече неща ги научих сам ! " не звучи яко нали " . Доста години се ровех из форуми из групи из какво ли не . След това се появи някой друг сайт за PhotoShop и съотвено година след това може и по малко някой изкараха и по 2-3 , спираха сайтове ( Причина : Няма посещаемост , Няма Смисъл , Не изкарвам пари ) . И бях толкова бесен за поклетото ни мислене в родната страна България и си викам "защо се оплаквам?" защо след като аз искам нещо трябва да съдя други хора в това нещо , да но аз не разбирам от CSS,HTML,PHPBB и други уеб програмни езици , другите хора можеха да си позволяд да го направят , да го спират , в общи линий аз седях и гледах като жалко кученце да му отворят врата да влезне някъде . След време се запознах доста хора почнаха да ме викат по разни проекти но Администрацията им отново беше супер скапана с две думи "Еднодневки" , "Несериозни" , "и др.". След което ми дойде на ум защо аз да не направя нещо може да не е най - доброто то поне няма да е за ден , за два , за седмица , за месец , за година ще е нещо повече от другите . Всички ние искаме да сме повече от другите нали да се развиваме , да не зацикляме на едно място ! Както повече хора . И взех , че направих форумче едно обикноченно форумче с много функций " http://photoshop.forumotion.eu/ " И желая да обена опит и с други Дизайнери и хора с желание , също така искам да бъде помогнато на хората които имат желание да правят нещо повече от просто да обработят малко една картинка да се занимават с Графика нещо по различно с нещо красиво Дизайни и така на татък . Започнах да се занимавам с програмата PhotoShop някъде посредата или в края на 2011г. . Да правилно си прочел приятелю/ка аз съм на 20г. започнал съм 2011г. което прави точно така "14г." някакво лапенце . Но главата ми работеше толкова много , толкова много исках да се занимавам с нещо уникално и различно и ето ме на . Вие сега четете моята история с програмата . Сега искам да ви обясна проекта и личния си опит с вас :
    Сайта е за следните цели : ( http://photoshop.forumotion.eu/ ) .
    Новини относно всяко ново нещо свързано само и единствено с PhotoShop (от Adobe) ;
    Текстови уроци със снимки ;
    Развитие в насоките ;
    Общи дискусий ;
    Проблеми с програмата ;
    Ресурси за програмта и всичко важно за нея ;
    Заявки за потребителите ;
    Моето аз и вашия личен опит ;
    и много други .
    Също така искам да чуя вашите мнения в тази тема , това значи "Критики,Предложение,Въпро и" всичко свързано с темата "PhotoShop". Разкъсайте ме с каквото пожелаете . Също така кажете съгласни ли сте с това мое решение което съм взел и направил , сигурно много от вас ще ми кажат не си струва и така на татък. Но всички тези решение са лично мои и аз съм наясно с рисковете , но искам да вдигнем България "да точно така българия" на доста високо ниво искам един ден да напишем книга , да сме на едно много високо и хубаво място .

    Благодаря , че отделихте време да прочетете тази тема , чакам вашите "АРГУМЕНТИРАНИ" мнения !.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Хубаво е, че искаш да помагаш на хората, но сега има много информация из нета, ообено за неща като фотошопа и други разпространени програми. Даже видеа!

    Не знам дали целиш да помагаш от добра воля или търсиш посещения на страничката си и слава, но това не е нещо уникално и конкуренцията е жестока. По-добре си направи тема в някой форум, в който вече има потребители и пак не е сигурно, че ще има голяма посещаемост.

    Успех все пак !
    Последно редактирано от Грозния : 12-21-2017 на 17:48
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Виж сега това което съм направил е и нещо като личен блог за мен самият , има много видеа в интернет , прав си ! Грам не споря на казаното от теб , но ще ми кажеш ли като инсталираш програмата и прегледаш 100 видеа дали ще ти е ясен всеки детайл ? функцията или вече напредналата технология с VR'а и това 3D Моделиране което наскоро ми отвя главата , и като цяло безкрайния свят на PhotoShop но да се върнем към простите неща. Никой не му е лесно да намери отговора на много въпроси а аз искам да ги представя на едно място . И ако това се счита за реклама както го казваш , нека го изтрият , аз нямам нищо против аз съм позитивен , човек които иска да се развива , и да помагам на другите . Няма да откажа помощ но се надявам и хората да са позитивно настроени и всички да се стремят към това което искат , все пак човешкия мозък е земя а ние избираме какво да посеем и какво да пожънем . Благодаря мнението чакам още въпроси !? .

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Значи си изтеглил първата ти програма на 14г и още се занимаваш с нея ? Немало информация, знаеш ли колко книги е имало и тогава, и сега хах

    Е, айде, успех все пак.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Зададох въпрос в един сайт (може би Zamunda), но така и никой не пожела да отговори. Един приятел беше инсталирал заедно с Уиндоса също и Photoshop 7. После успях да изтегля Photoshop CS 2 и 3. Сетне 4. И накрая 5. Появи се и 6 с който досега не съм работил и не съм изтеглял. А много скоро след това се появи и Photoshop CC.

    Та исках да запитам коя е последната версия? Това Photoshop CC ли е най-новата версия на фотошопа? По-добра ли е от петицата?

  6. #6
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Chas Виж мнението
    напредналата технология с VR'а и това 3D Моделиране което наскоро ми отвя главата , и като цяло безкрайния свят на PhotoShop но да се върнем към простите неща.
    първо VR e на поне 10 години, просто хардуера беше слаб и за тва беше неизвестно
    второ 3д моделирането от поне 2-3 години е заменено с фотограметрия
    и трето най-важно - фотошопа на адоби е смешен аматьорски софт

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си