.

Виж резултатите на анкетата: Колко пъти можеш да се влюбиш?

Гласували
9. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Само един може да е истински

    2 22,22%
  • Повече от един

    7 77,78%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Red face Дали ме харесва и ако е така защо не ми каже?

    Не знам дали е много голям проблем, защото много от вас ще кажат, че това е поредното овлечение и т.н. Но за мен това не е. Влюбена съм в едно момче и под влюбена нямам предвид проста да имам симпатии към него. Един път вече съм била и мога да правя разлика кога имам симпатии и кога имам от чувства. Таа, от половин година усещам ,че имам към едно момче чувства, но наистина не знам какво да правя. Подозирам , че може би и той има чувства към мен, защото разпитва за мен приятелите ми, опитва да намери поводи да се виждаме, помага ми с уроците (не живея в България и имам малко затруднения, а той е по-голям и си е от тук) и така нататък. Освен това съм доста близка със сестрата на най-добрият му приятел и тя няколко пъти ми е разказвала как като са били у тях брат ѝ влиза във всичките ми социални мрежи, които има , а въпросното момче няма(инстаграм/снапчат). Тя не знае относно това , че изпитвам нещо към момчето и не мисля, че ще си измисля, смисъл ако знаеше можеше да го прави,за да ме провокира да го кажа, но няма как в този случай. Абе общо взето момчето се интересува от мен, но ми е интересно, ако е така защо не ми каже? Или поне да направи някакви знаци, не така тайни, които да се водят, че не знам. И също така искам да ви питам какво смятате относно любовта? Само 1 път ли се влюбваш истински или повече? Чакам вашето мнение. ❤️

  2. #2
    Ами щом толкова те интересува, започни да го разпитваш ти, започни да му правиш някакви намеци, повдигнете някаква тема относно ''любовта'' и така можеш да разбереш поне малко, но не всичко. Няма нищо лошо в това ти да задействаш нещата първа. Имал съм подобен случай в който съм нямал смелост и съм се бавил с нещата и момичето срещу мен забеляза това и постепенно започна да реагирва по някакъв начин и за моя радост нещата се получиха, благодарение на нея. Затова не губи повече време, ами давай и ще се получи и при теб. Желая ти успех !

  3. #3
    защото е путьо

  4. #4
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Ти се питаш защо той не прави нищо, а ти какво правиш? Същото. Демек и двамата сте на едно дередже. Ако наистина така се държи, явно има голям интерес към теб, така че какво чакаш? Пиши му, свържи се с него, явно него го е срам или пък си няма и на идея, че ти може да го харесваш. Комуникация се иска.
    А ти колко добре го познаваш, че твърдиш, че си влюбена в него? При положение, че дори и не живееш в България?
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  5. #5
    Човешките отношения не са чак толкова сложни. Пиши на въпросното момче. Както казаха другите: трябва да има комуникация. Не чакай прекалено дълго, за да не стане късно. Защото ти казваш, че си влюбена, но при него вероятно засега е само интерес. И ако ти не направиш нищо по въпроса да му задържиш интереса, той ще го изгуби. Така че действай.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си