.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    gerasimova111
    Guest

    Един много дълъг филм

    От сега знам, че ще ме помислите за луда, но просто искам да излея мислите си някъде и евентуално да чуя различна гледна точка.Преди около 4 години се запознах с едно момче.Станахме гаджета,той ми беше първият сериозен приятел.Бяхме заедно 2 години.Ще гледам да избегна подробности.Приятелят ми беше лудо влюбен в мен,сваляше ми звездите,аз го правех на нищо,разигравах го,подигравах му се,изневерявах му и така нататък.Беше ми все едно,а той ме обичаше много.Всички ми казваха да не се държа така,че няма да продължава вечно,че ще съжалявам.Аз се смеех на думите им.Последният месец, в който бяхме заедно,много се карахме.И аз взех решението да се разделим.Не след дълго той си хвана приятелка.Беше с нея дълго време.През това време аз осъзнах грешките си,исках да си го върна,но той не искаше да ме вижда.Беше ме блокирал навсякъде,звънях му,молех му се,но без резултат.Колелото се беше завъртяло на 360 градуса.Докато една вечер не ми звънна.Видяхме се.Той още беше с нея.Беше много вълнуваща среща.Не спирах да плача,той ме успокояваше,казваше ми,че аз съм си виновна за случилото се.Започнахме да се виждаме тайно, така де,бях ''втората''. С месеци изневеряваше на приятелката си с мен.Обещаваше,че ще я остави,само да мине малко време,да е сигурен в мен.Така и не я остави,докато аз не й казах всичко и го остави тя.Направих го от яд.От тогава се виждаме тайно и от известно време (3-4 месеца) се виждаме постоянно,но се крием,не иска да се съберем.Казва ми,че не може да ми прости всички неща,които съм направила.Приятелките ми казват да не се занимавам повече,че нямало смисъл,че само искал да спи с мен,че само аз страдам от цялата работа.Но аз не съм съгласна,виждам как ме гледа,как ме докосва.От година и половина някъде се крием,тайни срещи,невъзможна любов или една голяма глупост?Много пъти му казвах,че искам да приключим,защото страдам от това,но той пак ме търси.Не може без мен,нито аз без него.Искам да кажа,че не ми води сметка за нищо,не ме разпитва,нито пък аз него.Знам с кои си пише,с кои излиза,ревнувам го,но не мога да му кажа нищо.Казвал ми е,че ме обича (от както не сме заедно).Но казва,че някои неща не се преглъщат.Мен ми писна да се крием.Мина страшно много време.Пробвах с други,но не е същото.Искам само него.Той няма друга приятелка,върти леките момичета в града.Да приключа ли целия филм или да се боря да си върна него и любовта му към мен?

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    И двамата не знаете какво искате. Ама по-добре се вземете,че определено друг/а не ви заслужава.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    По принцип трябва да изпитваш вина някъде в целия процес
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    По принцип трябва да изпитваш вина някъде в целия процес
    Тя изпитва сърбеж
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Кога ще го видим по кината.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #6
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Правете пари.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  7. #7
    Не стига че толкова време си го правила на гъз и се подигравала с него, но отгоре на това ще ходиш да казваш на приятелката му че той изневерява. Ужасна си, това което се случва ти е малко.. надявам се всчико което си направила да ти се върне. Трябва да спрете да оценявате какво имате след като го загубите.
    Тревата е за деца, ракията е за мъже!

  8. #8
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    В момента те използват само и единствено за секс и напълно си го заслужаваш заради всички грозни постъпки спрямо момчето. Може да те мъчи още известно време така, за да ти върне и когато реши, че си изкупила вината си, да се съберете официално. Може и да няма намерения да се събирате, а да му е добре само да се чукате. Това си го знае само той. А ти можеш или да се примириш със ситуацията и да си получаваш дозата к*р, или да се разкараш и да останеш и без него.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  9. #9
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    т'ва май е фейк тема ( някой да държи форума жив )
    прочетете последното изречение

    от време на време се мяркат такива
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  10. #10
    тая разказа сценария на некъв турски филм

  11. #11
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Животно Виж мнението
    тая разказа сценария на некъв турски филм
    глупости, там не правят секс.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    глупости, там не правят секс.
    и ти си права

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си