.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023

    Пиша за да ми олекне

    Здравейте форумци от много години не съм писал тук.Искам да споделя една история.През 2009-та година преживях много тежка любов и я преживях защото след нея срещнах може би най-чистата любов с която се подиграх и не оцених.Излизах с един приятел а покрай него се завъртя и неговата братовчедка.Хареса ми момичето но все пак беше 6 години по-малка от мен и като на шега излязохме и те нещата станаха.Даваше всичко за мен както и аз за нея,прекарвахме заедно всяка една минута но в един даден момент малко започна да ме задушава и аз я зарязах.След около месец видях че немога без нея и и го признах,тя излизаше с някакъв и го заряза за да се съберем.След като се събрахме всичко беше както преди до момента в който тя излезе с нейна приятелка и не ми вдигна телефона в продължение на 6 часа и след това разбрах че върпосния който го заряза за да се съберем я е взел и така изгубих доверие към нея и се разделихме.Тя призна че я е взел но нищо не било станало дрън дрън и ме молеше и ревеше да не я оставям и все пак останахме само приятели за секс и това до момента в който майка и леля и не дойдеха да ме заплашват да не съм и звънял и да не съм я срещал.Спрях всякакви контакти с нея без да и кажа причината като в продължение на 2 години тя ме преследваше нон стоп,като ме види някъде минаваше още 200 пъти с автомобила си макар че си има уж сериозен приятел.След тези 2 години тя спря да ме преследва и вече станах 4.От 2013-та когато за последно на 31 декември ми се обади за рождения ден и ми каза че никога няма да намеря жена която да ме обича като нея не сме се чували защото сме блокирани на всякъде.Имахме кратка кореспонденция в един сайт но само се обвинявахме един друг и си напомняхме лошите неща.Тя си има приятел,живее с него,техните ме мразят и въпреки че знам че няма как да сме заедно никога и съм си казал край забрави я.Като се разминем с автомобилите усещам едно чувство в гърдите което немога да си го обясна.Пробвах да имам други връзки но не става защото всяка сравнявам с нея и приключваме .Извинявам се ако съм ви напрегнал с глупостите си просто малко се страхувам че съм на 27 почти и е време да имам семейство и деца а няма изгледи това да се случи.

  2. #2
    ти ако си я срещнал 2009 си бил на 19, а тя на 13, интересно ми е просто как ви се е получила връзката

  3. #3
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Цитирай Първоначално написано от Животно Виж мнението
    ти ако си я срещнал 2009 си бил на 19, а тя на 13, интересно ми е просто как ви се е получила връзката
    Нее 2011,на 15 беше.

  4. #4
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    За нищо не ти е време. Първо.
    Второ. Понеже си решил, че на тези години трябва вече да си се ориентирал, а ти явно още не си, явно търсиш причината в миналото си и се опитваш да повярваш, че си срещал вече любовта, но си я изпуснал. Историята ви е била чисто детска, впоследствие сте се вманиачили един в друг и в това, което е можело да бъде.

  5. #5
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Сигурно не ти е леко, за съжаление (или за щастие, хохо), не мога да разбера какво изпитваш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #6
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Цитирай Първоначално написано от xoxi Виж мнението
    За нищо не ти е време. Първо.
    Второ. Понеже си решил, че на тези години трябва вече да си се ориентирал, а ти явно още не си, явно търсиш причината в миналото си и се опитваш да повярваш, че си срещал вече любовта, но си я изпуснал. Историята ви е била чисто детска, впоследствие сте се вманиачили един в друг и в това, което е можело да бъде.
    Може и така да е.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Сигурно не ти е леко, за съжаление (или за щастие, хохо), не мога да разбера какво изпитваш.
    Не е леко хаха

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си