.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    bibsan
    Guest

    Аз ли сгреших някъде?

    Здравейте, искам предварително да ви благодаря за съветите.
    Първо да подчертая, че съм момиче. Запознахме се с едно момче по Интернет, което също е от София. Започнахме първо да си пишем общи неща, по след това той ми зададе въпрос, който за първи път ми го задават: "Имала ли си приятел с привилегии и какво мислиш по въпроса"
    В интерес на истината не съм имала казах му. А какво мисля по въпроса написах това: "Има хора, които се привличат само в тази сфера-сексуалната, така че няма лошо"... естествено следващия въпрос, който ми беше зададен бе дали съм девствена... когато го попитах какъв иска да е отговора ми той написа: "Че не си, защото си много красива, възбуждаш ме и искам да имам всякакви сексуални отношения с теб"... след това започнахме да си пращаме снимки и клипчета...След една седмица се видяхме... хареса ми.. на живо беше още по-привлекателен.
    Целунахме се.. ръцете му започнаха да се движат по тялото ми, но аз тръпнах. Може би там сгреших. Както и да е.. срещата мина и на другия ден му казах, че ми е харесало и се надявам пак да се повтори, а той започна да ми обяснява, че освен приятели няма как да сме друго, защото съм била много добро и не е бил на зор да ме разваля... каза ми че иска да но не съм го била заслужавала. Изключително много ме заболя от това. Карахме се няколко пъти, защото когато ми каза, че не искам гадже а приятел с привилегии, въпреки че не бях опитвала заради него щях да го направя, но той ме отблъсна, въпреки че виждаше как му се бутам. Онази вечер си писахме след почти един месец мълчание. Онова хубаво чувство пак дойде в мен... но той се държи студено...Какво да правя искам да опитам с него дори и да е по неговия начин?

  2. #2
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Не разбирам защо сама се буташ между шамарите. Той иска само секс, това е. Глупаво е да спиш с него, само за да си близо до него и евентуално с надеждата, че в него ще се зародят някакви чувства към теб. Явно е усетил, че въпреки желанията му, ти все пак си девствена (нали?) и е решил да се отдръпне и да избегне драмата, за което евала му.
    Наистина не разбирам защо искаш да си с човек, който няма чувства към теб.

  3. #3
    Не си виновна ти . Няма смисъл да се самообвиняваш . Виновен е само и единствено той и дано един ден да разбере че е . По-добре го блокирала отвсякъде и не се занимавай с него .

  4. #4
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Този тип е класически хитър! Браво! Захапала си здраво за въдицата. Сега е въпрос само на време да осребри печалбата си (т.е. ти да си отвориш краката.) После само да не дойде отново тука да ревеш. Предупредена си възможно най-добре!

  5. #5
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Въобще не си губи времето с този ( даа знам як е красив е жесток е - повечето са така) , какъв push and pull , a ..
    Ако искаш да видиш има ли нещо към теб почни да се държиш гадно с него , дърпай се и ти. Не е до секса , не се опропастявай заради един мухъл щото искал да се начеше.. Риби в морето много..
    Един ден като си намериш правилното момче ще се чудиш , как може да си се занимавала с такива шарани като тоя
    Wild & young do it just for fun

  6. #6
    Повече от фен Аватара на fibichkaa
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    376
    абе виж сега ,ако ти се прави нещо -направи го , ама само за едната вечер няма смисъл . ако искаш нещо истинско няма да го намериш при този човек поне според мен .

  7. #7
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Изобщо не се занимавай с него. Пичагата е искал да ръгне чушката в боба, обаче си му се видяла такава, че да трябва да положи малко повече усилие, притеснил се е дали няма да искаш нещо повече от просто секс и се е отдръпнал. Ако идеш при него и му се сложиш за секс, едва ли ще те върне. Ако искаш нещо повече ти самата, забрави този човек.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  8. #8
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Той просто иска да сте само "приятели с привилегии"

    Направи си услуга и не му се бутай това е тъпо и евтино
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си