.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Защо немога да си обеля главичката?

    Здравейте!Аз съм на 15 години и все още главичката не ми се е обелила напълно...А само до половината.Не ме боли много ако се опитам да я опъна напълно,но си има болка.Но когато не съм в ерекция мога напълно да си я обеля.Дали ако докато не съм в ерекция и си обеля кожичката и след това го надървя,дали има шанс да се оправи?

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Интересно ми е защо чак сега си започнал да си я обелваш.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Не съм започнал от сега...Просто сега реших да питам?Предлоложих,че има определена възраст от която тя започва да се бели само леко по-леко...

  4. #4
    Предполагам че имам СИНЕХИИ ?

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Най-вероятно кожичката ти е тясна, затова не може да се обели при ерекция. Щом го забелваш в меко състояние, значи нямаш синехии, не се вкарвай във филми.
    За да се оправи го забелвай често и по малко всеки ден като ти е в ерекция и постепенно кожичката ще се отпусне.
    Успех !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    На твоята възраст е и аз бях така. Но както каза @Грозния всеки ден по малко ги прави тия процедури и ще се оправи.

  7. #7
    Благодаря...А все пак понеже си имам приятелка...На нова година това пречи ли да я оправя? :Д :Д Смис дали ще боли или нз ...

  8. #8
    Зависи колко те опъва (Не ме боли много ако се опитам да я опъна напълно,но си има болка.) Аз ходих на лекар за тая работа щото нали ти викам,че и аз бях така.. казаха ми,че трябва да ме обрежат иначе при акта може да се скъса гема или няма да ми е комфортно.. но всичко се оправи нито ме опъва нито нищо.. тва е,че аз имах и друг проблем хем не можех да си обеля главичката хем при допир имаше гадна болка но сега няма нищо..

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от InvGhost Виж мнението
    Благодаря...А все пак понеже си имам приятелка...На нова година това пречи ли да я оправя? :Д :Д Смис дали ще боли или нз ...
    Щом имаш приятелка и искате да го направите не изпускай секса , амо че карай по-внимателно и ползвай презерватив!
    Презервативът не е само за предпазване от болести и забременяване, но в случаи като твоя, намалява риска от разкъсване на препуциума или френулума.
    Успех !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си