.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Оп оп

  1. #1
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070

    Оп оп

    Търся фрий курва, 17-48.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Иди в Студентски по чалготеките, ще ти излезе около една почерпка или нищо в най - добрия случай, пияна и загоряла 18-25 годишна студентка.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Иди в Студентски по чалготеките, ще ти излезе около една почерпка или нищо в най - добрия случай, пияна и загоряла 18-25 годишна студентка.
    Може, ама трябва пред чалготеката да е паркирал нещо от 10 бона нагоре.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Може, ама трябва пред чалготеката да е паркирал нещо от 10 бона нагоре.
    Обаче си доживяваш до никнейма , явно с нищо друго не можеш да впечатлиш жена. :Д

  5. #5
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Може, ама трябва пред чалготеката да е паркирал нещо от 10 бона нагоре.
    Ще се изненадаш колко евтини и лесни са пияните студентки по Плаза и прочее места, пробвай някой път да се барнеш тип селски тарикат, да идеш с още 2ма 3ма барнати по същия начин, примерно в горепосоченото или друго подобно място, преди това да сте вкарали за кураж някакво пиене, че вътре е скъпо, ама толкова, че да не сте се напили на задници, да намериш компания само от момичета или основно от момичета без яки батки около тях, да са видимо пияни и да видиш как с дори клиширани и дебилни свалки и малко правене на пич пред тях ще си уредиш минимум прахосмукачка в някой смрадлив общак. На дискотека е тъпо да ходиш с кола, щото първо около тия в Студентски почти не може да се паркира и трябва да ги оставиш между блоковете някъде, второ, че ако идеш така, не можеш да си пиеш.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Ще се изненадаш колко евтини и лесни са пияните студентки по Плаза и прочее места, пробвай някой път да се барнеш тип селски тарикат,...с дори клиширани и дебилни свалки и малко правене на пич пред тях ще си уредиш минимум прахосмукачка в някой смрадлив общак.
    Това е клише, което може да е вярно само отчасти.
    Те може да се евтини, но това не означава, че биха се пуснали на някой евтин. Естествено че ще гледат да се пуснат на някой по-богат и вървежен по възможност !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Иди в Студентски по чалготеките, ще ти излезе около една почерпка или нищо в най - добрия случай, пияна и загоряла 18-25 годишна студентка.
    Оу мерси, как не се сетих.

    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Ще се изненадаш колко евтини и лесни са пияните студентки по Плаза и прочее места, пробвай някой път да се барнеш тип селски тарикат, да идеш с още 2ма 3ма барнати по същия начин, примерно в горепосоченото или друго подобно място, преди това да сте вкарали за кураж някакво пиене, че вътре е скъпо, ама толкова, че да не сте се напили на задници, да намериш компания само от момичета или основно от момичета без яки батки около тях, да са видимо пияни и да видиш как с дори клиширани и дебилни свалки и малко правене на пич пред тях ще си уредиш минимум прахосмукачка в някой смрадлив общак. На дискотека е тъпо да ходиш с кола, щото първо около тия в Студентски почти не може да се паркира и трябва да ги оставиш между блоковете някъде, второ, че ако идеш така, не можеш да си пиеш.
    .

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Може, ама трябва пред чалготеката да е паркирал нещо от 10 бона нагоре.
    Не ми е проблем и със златни дрехи да отида.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  8. #8
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Оу мерси, как не се сетих.
    Не ми е проблем и със златни дрехи да отида.
    Аз лично на чалга ходя със спортна риза и яки дънки, малко парфюм и на около 1 промил
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си