.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    относно YOUTUBE

    Здравейте да ви попитам понеже не знам дали някой се е интересувал от това. YOUTUBE канал , ако направим примерно в Англия сме се преместили да живеем , разбира се с Английска банкова сметkа , но сме българин . Тогава приходите какви са като за UK стандарт или BG ...

  2. #2
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ютуб най-вероятно ти плаща в долари глупако
    ако щеш иди и в южна африка, има си ясни правали за заплащане ама някой тр да ги прочете и това няма да съм аз
    все пак ако искаш да те консултирам по бизнес въпрос за ютуб ще ти дам банковата си сметка да ми преведеш хонорара първо

  3. #3
    ами , ако можех да намеря нямаше да ви занимавам и съм наясно с някой неща , но не е достатъчно . Знам за коя държава какво се искарва и определено тук е жълти стотинки , докато примерно UK или Щатите за някой е бизнес .. А примерно в моя случей без Английско гражданство признава ли се от към на UK стандарта

  4. #4
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Това са пълни глупости, навсякъде се изкарва еднакво иначе би било дискриминация към държавата. Ако докарваш по 100 000 гледания на клип ще взимаш колкото и един американец.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Това са пълни глупости, навсякъде се изкарва еднакво иначе би било дискриминация към държавата. Ако докарваш по 100 000 гледания на клип ще взимаш колкото и един американец.
    Добре така и така поинтересувай се .. да видиш , че не си прав . Понеже тук сме население 7 милиона , а примерно Щатите 318 милиона там ако вземеш 1000 долара тук ще вземаш 10 цента .. българските YOUTUBE-ри споделят информация на някой клипове

  6. #6
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Какво съдържание ще предложиш на зрителите, за да имаш гледаемост и следователно печалба?
    Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

  7. #7
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от daniel10 Виж мнението
    Добре така и така поинтересувай се .. да видиш , че не си прав . Понеже тук сме население 7 милиона , а примерно Щатите 318 милиона там ако вземеш 1000 долара тук ще вземаш 10 цента .. българските YOUTUBE-ри споделят информация на някой клипове
    Ами че ютуб нали е интернационален сайт, кой те ограничава че само българи ще те гледат, то идеята е да те гледат по цял свят . Как успя да обвържеш българия и щатите. Аз примерно мога да направя клип и да го гледат 100 000 американци и 0 българи, не мога да свържа защо ще ми плащат по-малко според твоята логика.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Зависи ти в коя страна си, не от държавата на зрителите.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ами че ютуб нали е интернационален сайт, кой те ограничава че само българи ще те гледат, то идеята е да те гледат по цял свят . Как успя да обвържеш българия и щатите. Аз примерно мога да направя клип и да го гледат 100 000 американци и 0 българи, не мога да свържа защо ще ми плащат по-малко според твоята логика.

    https://www.youtube.com/watch?v=SGCZ53pgxw8 виж пича обяснява как стоят нещата

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    Какво съдържание ще предложиш на зрителите, за да имаш гледаемост и следователно печалба?
    С пробване ще разбера .. Нали трябва да е нещо оригинално

  11. #11
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от daniel10 Виж мнението
    виж пича обяснява как стоят нещата
    тоя пич е гнусно педалче, но не поемането на всякви пишки в уста му е проблем
    проблемът му е, че е с интелект на умряло куче и го гледат само подобни на него
    след още 10 години няма да е успял да научи как точно бачка тубата

    а тия глупости как в България плащали по-малко, отколкото в краварника си ги наври отзад
    и на двете места плащат сякаш си в Бангладеш- месечната издръжка там е 5 долара

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    тоя пич е гнусно педалче, но не поемането на всякви пишки в уста му е проблем
    проблемът му е, че е с интелект на умряло куче и го гледат само подобни на него
    след още 10 години няма да е успял да научи как точно бачка тубата

    а тия глупости как в България плащали по-малко, отколкото в краварника си ги наври отзад
    и на двете места плащат сякаш си в Бангладеш- месечната издръжка там е 5 долара
    Деба не знам за рейтинг ли го правите или ви е кеф да си спорите . Аз питам нещо и очаквам да ми се отговори ама НЕ всеки отклонява темата , разширява я задълбочава я АБЕ общо взето накрая до никакъв отговор не се стига ... Аз ако знам как стоят нещата нямаше и да се занимавам

  13. #13
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от daniel10 Виж мнението
    Аз питам нещо и очаквам да ми се отговори ама НЕ всеки отклонява темата , разширява я задълбочава я АБЕ общо взето накрая до никакъв отговор не се стига .
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    и на двете места плащат сякаш си в Бангладеш- месечната издръжка там е 5 долара
    Идеален си за тубата, явно и ти си от мнозината мислещи с гъзовете си

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Идеален си за тубата, явно и ти си от мнозината мислещи с гъзовете си
    Благодаря за изчерпателния отговор , този сладур на снимката ти ли си ? :O

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си