.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    scream414
    Guest

    vijdali li ste nqkoi ot roditelite vi goli

    Interesno mi stana iskam da vi pitam vijdali li ste vash roditel,rodnina goli i imate li nqkakvi intimni prejivqvaniq v semeistvoto spodelete i az shte spodelq imam nqkolko istorii

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    again Пази, Боже..
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    IBWIIL
    Guest
    Аре бе всички ви е срам да си признаете. Сигурен съм че 95% са виждали някой техен роднина гол.

    Виждал съм баща ми гол , но това беше когато бях много малък и ме къпеше.
    Виждал съм и вуйчо ми гол, когато им бях на гости също така бях много малък и ме беше къпал.
    ( До тук нищо сексуално )

    Братовчедка ми (25 години) се преоблича пред мен не гола а по бельо и сутиен но там се надървям.

    За последното: Моля ви не ме взимайте за някакъв извратеняк моля ви.

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Абсолютно всеки е виждал роднините си голи.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си