.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Banned
    Регистриран на
    Jan 2018
    Мнения
    12

    Дали е възможно?

    Здравейте и ЧНГ! Днес правих свирки на гаджето ми и свърши върху корема ми накрая. И понеже бях гола се стече надолу към сещате се. Веднага с мокри кърпички се изтрих, но да питам дали може да забременея така?
    п.п Девствена съм още.

  2. #2
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Не

  3. #3
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Ебати човек, напълни ми душата
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  4. #4
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Естествено, че може. Кат ти свърши на пъпа и пропие в него, тръгва към стомаха, а по пътя има едно Т-образно разклонение, което като си девствена и седи отворено, за да може да се размножиш по всякакъв начин, дори по въздушно-капков път, ако си останеш девствена. После раждането е със секцио. Като цяло тая тема ми звучи като у шкембето да пуснеш пост - нов съм.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  5. #5
    Е да беше го оставила да свърши в устата ти. Така няма никаква опасност да забременееш.

  6. #6
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Възможно е.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си