.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Exclamation Тежка менструация

    Здравейте . Момиче съм почти на 14 години . Дойде ми като бях на 11 . Всичко си беше нормално . Обаче от няколко месеца насам тази една седмица преминава в ужасни болки после имах температура на другия месец ми се гадеше и последният път повръщах гадеше ми се и ме болеше корема . Повърнах около 7 път от към 11 до вечерта когато получих нервен срив. Схванаха ми се ръцете и краката и имах чувството че вътрешностите ми са сплескани . Беше ужасно . Нашите много се притесниха защото досега никога досега не ми се беше случвало . Ходихме до спешното веднага ме сложиха на системи . Казаха че това с ръцете е изцяло на нервна основа защото правих гинеколожка ръка . И така де после влезнат в болница за няколко дни . Вземаха ми кръв и казаха че нямам проблеми . После някаква лекарка ми обясни че това с ръцете е станало защото съм загубила ценни минерали за организма си . Като ме изписаха ходих на гинеколог да ме гледат за кисти . Жената нищо не видя . Предписа ми някакви хапчета на хормонално основа а аз я предупредих че не обичам да пия хапчета и че предпочитам да търпя тя каза че ако мога да издържаняма проблем . Мама ми ги взе за всеки случай . Сега се чудя с какъв лекар да се консултирам . Няма ли някаква билкова рецепта която облекчава такива проблеми . Ако споделите с мен някакви чайчетаили нещо друго което помага при тежка менструация ще съм ви благодарна .

  2. #2
    Пий само каквото ти е предписано от лекар и ако искаш да пробваш нещо ново, допитай се пак до нея. Такива лекари в тийн форум не слушай
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Пий каквото ти е предпоследен лекарят той знае най-добре какво да ти предпише
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си