.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Post Вечния въпрос : Защо не пише ?

    Здравейте, както се разбира от заглавието въпроса ми е свързан с това Защо по дяволите не ми пише след първата ни интимна нощ .
    Всичко започна от Коледа, бяхме заедно на дискотека на връщане се целувахме в таксито, след това се видяхме на 27ми за околко 1 час...по принцип се знаем от доста време, от един квартал сме и аз познавам повечето от най-близките му приятели, като преди 4-5год. излизахме заедно... таа видяхме се после и на 29 и на 30 пак за по 1час, понеже бяхме и двамата на работа до късно. Разбрахме се, че нова година ще я празнуваме заедно и така и стана, празнувахме.. През деня ми даваше по 1-2целувки, като цяло ми направи впечатление, че не ме питаше много как съм, кво съм, що съм но както и да е... въпроса е, че правихме секс. На 1ви след като ме остави пред нас ме попита ''Какво ще правиш?'' казах му, че ще ходя най-вероятно до магазина и след това ще си лягам ( бях реанимация хахаха) Даде ми една скромна целувка и тръгна с думите ''После ще се чуем'' и до там.... вече 2 дена ни звук ни стон. Не искам аз да му пиша, до сега винаги на всеки аз пиша, аз се интересувам повече....Разбирам, че ако той иска да ми пише, ще го направи, но се и чудя ами ако чака аз да му пиша и аз ако не го направя дали той ще го направи изобщо някога. Дали иска да продължим взаимоотношение или иска да спрем до тук. Познава и брат ми и не вярвах, че би направил такова нещо ( да ме използва само за секс) Не знам какво да си мисля.... по-голям е от мен с 1 година на 28...имал е 4год връзка приключила преди 10м. понеже той искал нещо по-сериозно. Моля ви кажете какво да си мисля, да му пиша ли, да не му ли пиша...да чакам ли той да се сети, за да знам дали иска да имаме нещо повече за напред... Направих ли грешка, че спах с него на НГ ?!

    Благодаря предварително :*
    noway

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334

    Класически пич с класически номер - "чук и бег". Не знам какво се чудиш. И особено при условие, че си имаш вземане даване с човек изкарал 4 годишна връзка. Естествено е, че не му се встъпва веднага в нова такава. И отново класика в жанра - сега след 4 години, които смята за изгубени ще иска да си ги навакса като праска наред всичко на два крака от женски пол, което му пусне, за да си натрупа закъснялата за натрупване бройка, за да й го върне на онази, която му е загубила 4-те години както и да си компенсира пропуснатите ползи. Сори, няма да ти върже. Грешки стават. И не се изморявай да го чакаш или излагай да го търсиш. Ще се изтормозиш излишно.
    Последно редактирано от filmimilmi : 01-03-2018 на 12:52

  3. #3
    Принципно ако някой не ти пише и не те търси, значи не иска. Ама същото важи и за теб понеже и ти седиш и чакаш.
    Та вариантите са 2 или няма желание да се занимава с теб или чака ти да направиш нещо. Единственият начин да разбереше е като му пишеш и видиш дали ще то отговори и ако го направи дали се държи дистанцирано.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #4
    Благодаря за отговора, май точно това исках да прочета... А дали е тъпо да си публикувам някакви неща в фейса пък да не му пиша това също се зачудих... на 2рия ден като се видяхме, после пак не ми писа цял ден и накрая взех и му писах и той ми вика еее сети се не знам си кво си...но това преди да правим секс. Но и аз мисля, че си е унижаване аз да му пиша..Аз мислех, че тези неща ги е наживял с бройките, след като повечето от приятелите имат поне по 1 дете...защо все на меееен
    noway

  5. #5
    В крайна сметка излиза, че пак аз трябва да пиша първа хахах, като гледам той не смята да го направи седи си онлайн през някакви интервали....ама нищо....страх ме е да не се унижавам излишно ако му пиша
    noway

  6. #6
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    В момента изпитваш buyer's remorse. Не си мисли глупости. Пиши му и си уточнете нещата, не е унижение. И в крайна сметка не е станало кой знае какво. Виж, ако си имала очаквания и те не се оправдаят, проблема си е твой. И вземете се отърсете от тия предразсъдъци вече. Удоволствието от секса е за двамата. Ако не те е подвеждал с нещо, няма защо да се чувстваш прецакана.

  7. #7
    Да си постваш неща във фейса просто Ей така за да види че си на линия? Добре сигурна ли си че си на 27 а не на 17? Това е абсолютно нелогично и незряло. Не сте малки деца, трябва да можете да разговаряте поне и да решите кой какво иска и какво цели.
    И как би се почувствала ти ако той си поства някакви неща вместо да ти пише? Защо мислиш че само жените се притесняват?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    В такава ситуация аз лично ще си мисля, че той трябва да ме потърси, но въпреки това пак ще му пиша първа ако той не го направи. Вариантите са два - или е решил, че повече не иска да се занимава, или чака ти да поемеш инициативата. Няма да е унижение да го потърсиш, имаш правото да разбереш как стоят нещата. Иначе дали е грешка, че сте спали - наскоро обсъждах с един приятел, че когато правите секс още в началото на така наречената зарибявка, момчето често бързо губи интерес и нещата се прецакват. Има го обаче и моментът, че всяко нещо се случва точно когато трябва, нито по-рано, нито по-късно и не е оферта да отлагате нещо, което и двамата желаете.
    Всъщност изписах една камара текст, а можех да дам отговора си кратко и ясно - не е грешка, че сте правили секс, пиши му.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  9. #9
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Пак продължавате с глупостите. По принцип мъжът трябва да търси, а не обратното. Не почвайте с клишетата как това не е така. Така си е и още как, и е клише е да се спори точно по този въпрос, и нека не разтягаме излишно повече локуми, моля ви се, защото времето е ценно. Та накратко, мъжът е ловецът, той би трябвало да гони, особено, ако много си пада по момичето. Защото, ако си пада по него, значи вероятно то е красиво и много други го заглеждат и затова трябва да побърза. Ако не я търси, значи не я оценява по този начин. Той вероятно чувства авторката просто като жена мината от него просто като "за едната бройка". Нищо сериозно няма да излезе от това. Секс и после никакви признаци на интерес за нещо повече е било просто секс.

  10. #10
    Не се сдържах писна ми да се чудя 2дена... писах му сега ще видим какво ще стане. Мерси за куража очакваме отговор
    noway

  11. #11
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Не се сдържах писна ми да се чудя 2дена... писах му сега ще видим какво ще стане. Мерси за куража очакваме отговор
    Нещо си се превъзбудила прекалено много. Не знам от новата година ли е, от кво ли е, ама по-добре си стой си мирно и кротко. Ако трябва да стане нещо, то ще стане каквато ще става.

  12. #12
    Прекалено много хора лвжите на тая кълка и вярвате че ако нещо трябва да стане, то ще стане и без ваша намеса. Да ама нещата не винаги са така
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #13
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Прекалено много хора лвжите на тая кълка и вярвате че ако нещо трябва да стане, то ще стане и без ваша намеса. Да ама нещата не винаги са така
    Е явно не е винаги така. Я виж как тоя си лежи и изведнъж авторката му пише. Тамън може да му се е доправило секс, а нищо не се е наложило да прави. Късметлия, а? Значи не винаги човек трябва да действа.

  14. #14
    В случая именно авторката е тази която явно иска нещо. За него не знаем все още. Следователно се очаква тя да предприеме някакво действие, а какво ще излезе можем само да гадаем
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #15
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Разбира се, че на една жена ѝ е по-яко, когато мъжът е инициативният и го играе ловец. Но замислете се колко секси в очите на мъжа изглежда една жена, която знае какво иска и ясно го показва. Много ни е удобно да си се придържаме към клишето и да чакаме вечно да тичат по нас, но няма нищо лошо в това понякога една жена да поеме първата крачка.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  16. #16
    Има и друго нещо, докато превихме секс след 10мин ми каза '' оп чакай, че се скъса презерватива'' а на мен ми се стори, че направо си свърши, след което ми каза трябва ми малко време, ако беше се скъсал не мисля, че му трябва време за нещо Изчакахме, след което продължихме иии аз така и не можах да свърша, най - вероятно заради тъпия алкохол. Накрая се отказахме, изморихме ии заспахме хахах...като цяло си останах не задоволена не знам за него. Та мисълта ми е, че сигурно и заради това не може да не ми е писал, знам ли... сега още чакам отговор пък ще видим как ще се държи.
    noway

  17. #17
    Е какво да ви кажа от 18:00ч до 21:38 нищо, дори не беше на линия . И ето стана 22:00 ч. беше онлайн няколко минути не повече от 5 и пак излезе...така и не отговори на съобщението, не го е и прочел. Здраве да е .
    Вече поне съм наясно и знам, че не иска нищо повече.
    Просто ще изтрия хронологията и ВСИЧКО Е ТОЧНО
    Благодаря на всички. :P
    noway

  18. #18
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Пак продължавате с глупостите. По принцип мъжът трябва да търси, а не обратното. Не почвайте с клишетата как това не е така.
    Имаш ли представа колко досадно е да поемаш само ти инициативата, а от отсрещната страна да получаваш безразличие и апатия? В едно приятелство или връзка партньорите трябва да се търсят взаимно един друг.

    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    ..дори не беше на линия . И ето стана 22:00 ч. беше онлайн няколко минути не повече от 5 и пак излезе...така и не отговори на съобщението, не го е и прочел.
    След като каза, че сте от един квартал защо не му звъннеш да излезете или да кажеш на някой от компанията да ви "покани" на по бира? Това с тези чатове, сийнвания, непрочел, прочел са несериозни неща. Може пък наистина да не го е видял.
    Последно редактирано от RapExotic : 01-03-2018 на 19:40

  19. #19
    Даа бе не го е видял, то така става защо винаги 3дена преди това ще вижда сега точно няма...излезе за колко 40 мин и пак на линия и пак нищо...яд ме е на мен си, като цяло но както казах здраве да е. Няма да се тормозя повече, той ако искаше да пише щеше да го направи дори и да беше едно ОК само.
    noway

  20. #20
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от Heu3weS7нA Виж мнението
    Даа бе не го е видял, то така става защо винаги 3дена преди това ще вижда сега точно няма...излезе за колко 40 мин и пак на линия и пак нищо...яд ме е на мен си, като цяло но както казах здраве да е. Няма да се тормозя повече, той ако искаше да пише щеше да го направи дори и да беше едно ОК само.
    Еми кво ти казахме. Дерзай.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си