.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Не ми идва

  1. #1

    Не ми идва

    Здравейте, момиче на 16 съм. Цикълът ми беше редовен докато не започнах да правя секс. При първият път ми дойде с нялколко дни по- рано, а на следващия месец ми закъсня с 4-5 дни. След това не ми е закъснявало мисля. В края на ноември правих секс с презерватив и не бях в овулация със сигурност. Декември ми дойде с ден или два по- рано и после трябваше да ми дойде на 31 декември пак. Вече сме 4 януари и още не е. Започвам да се притеснявам. Четох някакви начини за предизвикване и сутринта изядох лъжичка канела и едно хапче аспирин, но все още нищо. Предния месец бях и болна и пих хапчета от които едното беше нещо като антибиотик и знам че това също се отразява. Спазвах и диета, но това беше преди да ми дойде предния път. Какво да правя? Хич не ми се иска да казвам на майка ми.

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Бързай да си направиш тест за бременност вместо да ревеш тук пред непознати. А за после какво да правиш може да пуснеш пак тема.

  3. #3
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Ако не идва, сигурно е отишъл при някой друг, ще се върне все някога.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #4
    Благодаря за сериозните отговори... дойде ми

  5. #5
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от angel_S Виж мнението
    Благодаря за сериозните отговори... дойде ми
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  6. #6
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Отиди на генеколог или нещо такова,не вярвам аспирина да ти помогне.




  7. #7
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Нормално е в началото на цикъла ти да закъснява докато се регулира ще е така
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си