.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Question Какво да правя???

    Здравейте.Аз съм на 14,приятелката ми е на 15.Бяхме много щастливи заедно и честно казано може би това е момичето,което уважавам,обичам и харесвам.Ходихме година и три месеца,като в последните два месеца от връзката ни се държах ужасно с нея,не знам защо,но просто имах чувството, че вече ми е омръзнала и не ми пука.След като тя плачеше аз дори не обръщах внимание на това, че не е щастлива,а по-скоро страда заради мен.Нормално-заряза ме,а след два дена я видях с друг,по-голям от мен.Нахвърлих му се.Бях бесен на него,защото ми беше добър приятел и на нея също,защото не беше минало дори малко време.Започнах да се съсипвам от нерви,не издържах без нея.Умолявах и се два дена и накрая тя ми каза,че трябва да я оставя и просто не иска да е с мен повече.Опитах всичко,подарявай ѝ цветя,държах се прекрасно с нея,въпреки че ме режеше,но не успях да си я върна.Реших все пак да я оставя,както тя искаше.Не можах да я забравя и се съсипвах да мисля по нея.Започнах да общувам с други момичета,за да я забравя.Тя си пишеше също с момчета,дори излизаше с тях.Знаех това и реших на нова година да съм с компания,в която имаше момиче,с което преди съм се занимавал.Не очаквах нищо кой знае какво,просто исках да спра да мисля за нея.Като цяло не стана нищо кой знае какво,забавлявахме се,прегръщахме се,но накрая се целунахме няколко пъти.Дори не беше истинско,цялата работа си беше фалшива.След като бившата ми приятелка разбра за случката поиска са се видим.И така нататък.В момента съм много затруднен.Какво да правя?Тя отново ме иска,но не съм сигурен в чувствата си и въобще съм много объркан.Искам я,но след тези неща не знам дали мога отново да я нараня,а не искам това.Да се събера ли с нея или не?Моля,помогнете ми.

  2. #2
    Здравей!
    Не мислиш ли, че си малко малък за такива драми. Имам предвид, че 14 не е възрастта, в която трябва да се товариш с излишни нерви. Но все пак явно имаш проблем и ще се опитам да ти отговоря.
    Първо ти се сгрешил, че си се държал лошо с нея. Казваш, че сте ходили година и три месеца. Въпроса, който трябва да си зададеш е кое е провокирало негативни емоции в теб. Явно за тази година е станало нещо, което те е накарало да си промениш чувствата. Другия вариант е просто да си изгубил интерес. В такава възраст си, в която хормоните ти не си намират място (колкото и да мразя това извинение), така че донякъде е нормално да не си наясно със себе си.
    Второ, единствения човек, на когото трябва да се сърдиш си ти самият. Това че си налетял на приятеля ти е грешка. Той не е виновен за това, че вие сте скъсали. Макар че, гаджето ти не постъпва правилно също. Трябвало е да остави малко време преди да се впусне в друга връзка.
    Общо взето нещата не са толкова сложни, колкото изглеждат. Размисли малко повече и се опитай да погледнеш нещата от друг ъгъл.
    Относно купона, на който си ходил. Момичето, с което си се занимавал цяла вечер ти е бивша приятелка. Няма какво да търсиш в нея и не смятам, че тя е причина да се чувстваш разколебан относно сегашната ти приятелка (с която си скъсал).
    Общо взето въпроса дали да се събереш с нея трябва да го зададеш към себе си. Само ти знаеш какви биха били плюсовете и минусите в тази връзка.
    ПП: Не забравяй, че си млад и сега ти е времето да живееш. Е, нямам предвид да не се прибираш вкъщи, всичко трябва да има граници, но не се ангажирай от сега със сериозни проблеми.

    Надявам се да съм бил полезен.


    Поздрави !

  3. #3
    Повече от фен Аватара на fibichkaa
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    376
    аз на 14 си редях пъзели . като цяло реши за себе си какво искаш , и не залъгвай девойката . но когато решиш какво искаш гледай да не е късно и да си я загубил.

  4. #4
    Давате доста добри съвети, но в крайна сметка сама си решаваш!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Млади момко, хората сме егоисти и обичаме да казваме на това, което не ни принадлежи "свое".

  6. #6
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    В момента сте на принципа "аз не съм щастлив с теб, но и не искам ти да си щастлив с друг". Прекратете филмите като прекратите комуникацията си, трябва всеки свободно да си поеме по своя път. Да се връщаш към този човек непрекъснато няма да ти донесе нищо добре, so move on.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  7. #7
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    It's that simple.

    Пичага, на 14 си, запомни няколко неща.
    - Когато жена ти казва повече от 3 пъти, че не те иска, не се ври при нея. Или наистина не те иска (най - вероятно), следователно нямаш работа там, или се прави прекалено много на ущипана мома и евентуално ако нещо стане, ще си късаш нервите с номера от нейна страна;
    - По принцип, когато нещо е свършили (връзка), има защо да е свършило и следователно не е добра идея да се започва наново. Особено когато не си сигурен в чувствата си, в този случай със сигурност отбичи тази булка;
    - Не агресирай на някой, защото ходи с твоето гадже, защото от това няма да постигнеш нищо, освен да набиеш някой или да изядеш боя. Примерно, не общувай с този човек повече, ако смяташ, че е причина да скъсаш с гаджето си;
    - Не се вкопчвай задължително в идеята да имаш връзка, защото това обикновено свършва с нездравословни връзки и после пак ще задаваш подобни въпроси по форумите;

    В интерес на истината, любовта те намира, а не ти нея колкото и дебилно да звучи и често е на места, където не очакваш. Ако си вкопчен, обаче, да преследваш някакви хора и неща, които би трябвало да са в миналото или да не са никъде в живота ти, има доста голям шанс да я изпуснеш. Не го прави.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  8. #8
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Поздрав за автора на темата:

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #9
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Ти изобщо знаеш ли какво искаш?

    Като ти е омръзнала не се дръж с нея ужасно а просто и кажи че не искаш да сте заедно

    Не тръгвай пак с нея само ще я залъжеш и ще я нараниш
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си