.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Харесвам го а не знам дали и той изпитва същото

    Здравейте! Реших да пиша и в тоя сайт с надеждата, че някой ще ми отговори. Бях на едно парти в едно заведение и там беше той. Имаше музика естествено и играхме. А той само как играе хора направо ми потекоха лиги. Никога не съм виждала млад човек така да играе. След това помислих и реших да му пратя покана за приятелство и той я прие. След 2 дена му писах и той ми отговори. Да го опиша на външен вид: умен,интелигентен,възпитан ,свестен,скромен. Но не разбрах на колко е. Забравих да го питам. Каза,че завършва 2 семестър. Значи сигурно е на 21-22. От един и същи град сме. Но той учи редовна форма в друг град и работи там. Значи не си идва често. Искам да разбере, че го харесвам и да се получи нещо между нас. Не съм го питал дали си има приятелка,но ми каза че главно работи и няма време за други работи. Извинявам се за грешките ако има такива,но пиша от телефона ми затова. Моля ви се да ми дадете съвет какво да правя. Искам да го спечеля въпреки че сигурно не си идва,каза ми че си прескача до града защото не може да понася града където учи. Там е пълна мизерия така каза. Нека запазим добрия тон и моля без арогантни думи. Нуждая се от съвет, защото вече се изчерпах. Сега сигурно е късно да му пиша значи утре и аз не знам.

  2. #2
    Просто си пишете. Няма как някой да си падне по теб без да се опознаете, или поне не по начина, по който ти би искала (предполагам)
    Предложи му да се видите следващият път като дойде в града.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Само да питам как се определя по външния вид, че някой е възпитан?
    Иначе ключът е в общуването. И в пет форума да питаш, и боб да хвърляш, ако не комуникирате, няма как да разбереш дали и той има симпатии.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  4. #4
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от monasd Виж мнението
    Да го опиша на външен вид: умен,интелигентен,възпитан ,свестен,скромен.
    Силно се съмнявам да е, което и да е от изброените щом се раздава така както описваш:

    Цитирай Първоначално написано от monasd Виж мнението
    Имаше музика естествено и играхме. А той само как играе хора направо ми потекоха лиги. Никога не съм виждала млад човек така да играе.
    Един истинки интелигентен мъж (независимо дали е млад или стар) няма да се поти и да играе хоро и изобщо да посещава заведения, където това е практика да се случва.

    Цитирай Първоначално написано от monasd Виж мнението
    каза ми че си прескача до града защото не може да понася града където учи. Там е пълна мизерия така каза.
    Няма как град, където има поне един университет да е пълна мизерия за човек, който посещава гореописаните мероприятия. Такива гарантирано се провеждат навсякъде, където има български университет, така че критерият му за забавление е изпълнен и следователно там, където се намира едва ли за него е чак такава мизерия. Просто не иска да му идваш на гости и вероятно нищо не иска да прави с теб. Съжалявам.

    Цитирай Първоначално написано от monasd Виж мнението
    Нека запазим добрия тон и моля без арогантни думи.
    Просто за всеки случай: Съжалявам (за втори път в 1 мнение) ако съм бил арогантен, късно го видях това.

  5. #5
    Пишете си и прекарвай много време с него! Аре чао и късмет!
    Аз сама съм отговорна за щастието си!

  6. #6
    Повече от фен Аватара на fibichkaa
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    376
    пишете си и по никакъв начин не признавай чувствата си , трябва да си интересна за него . просто си пишете и след известно време нещата ще се наредят :P

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от fibichkaa Виж мнението
    пишете си и по никакъв начин не признавай чувствата си , трябва да си интересна за него . просто си пишете и след известно време нещата ще се наредят :P
    Да, точно, не си признавай чувствата дори той да ти каже че те харесва ти го отблъсни. Не забравяй да си гадна и да го играеш недостъпна. После като му омръзнеш реви, разкажи на всичките си приятелки какъв боклук е…
    Вие на кой свят живеете? Имам чувството че повечето не сте разговаряли с хора извън онлайн пространството от години
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Бъди себе си,пиши му без да се замисляш.




  9. #9
    Благодаря на всички за отделеното време. Аз разбрах,че не ме харесва и не изпитва интерес към мен.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от monasd Виж мнението
    Благодаря на всички за отделеното време. Аз разбрах,че не ме харесва и не изпитва интерес към мен.
    Няма проблем, аз те харесвам, хайде да си пишем.

  11. #11
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Едва ли.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #12
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Пишете си за да се опознаете и след това се водете и на живо не само виртуално
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си