.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Не разбирам какво трябва да направя сега ? ?

    Здравейте, преди почти 5 години приключих едно добро приятелство, защото бях задник, бях малък, бях нагъл и бях женкар, за жалост лъжех изключително много жените, спях буквално с всяко момиче и ги лъжех и подвеждах, бях задник години наред, но през това време се запознах с едно момиче. Не ме привличаше физически, но обичах да излизам с нея, да говоря с нея, нямаше нужда да лъжа, да се правя на интересен, за да ме харесват, просто говорехме и беше супер, приятелството ни продължи 2 години. Няколко месеца, преди приятелството ни окончателно да приключи, аз направих доста тъпи неща тогава, започнах да излизам с нейни приятелки, а една вечер й казах че съм влюбен в нея, бях доста пиян и бях останал в тях и тя каза, че ме обича и аз й обещах, че ще се променя за нея. Естествено не го направих, започнах да се държа тъпо и една вечер излязохме на разходка говорихме си много, изпратих я и никога повече не се чухме, просто всичко приключи там. Това беше преди почти 5 години, аз няколко месеца след това заминах за Америка и дори когато се връщах не съм я търсил, тя мен също. Имах прекрасни връзки през това време и се промених, пораснах , срещнах жена, която промени цялото ми държание и мислене и отношение към жените. На 15 Декември се върнах в България, тъй като не съм си довършил образованието тук, а както знаете родителите много държат да имат тази хартийка, трябва да си защитя магистратурата и ще остана известно време. Седмица след като се прибрах бях в една дискотека и чух една песен, която ми напомни за нея, възстанових си старият фейсбук профил, но тя ме беше блокирала, но й открих номера. Писах й , тя беше супер потресена че съм се сетил, не беше в София за празниците и през това време си пишехме постоянно, говорехме си по цяла нощ, сякаш никога не бяхме приключвали хубавото си приятелство. Винаги съм имал тръпка към нея, не толкова физическа, колкото емоционална и ментална може би, тя към мен също. Разбрахме се да се видим , когато се върне, беше в София за Нова Година, но аз не отидох в заведението в което беше тя, тъй като не исках да я притеснявам , а и отделно е сложно с мъжете в живота й, доколкото чух последните седмици от разговорите ни, има мъж когото обича, обаче не живее в България и са се разделили заради разстоянието, излиза с някакъв пич от 1 месец ,ама много се карали..ама секса бил добър, въобще нищо общо с момичето, което оставих преди 5 години.Въпреки това,тя не спираше да ми пише и да си говорим последните седмици и имаше доста намеци, каза ми че е много объркана и сега когато аз съм се появил отново е още по объркано. Казах й , че съм се променил, че съм пораснал , но тя естествено ми обясни че на думи не вярва. И тогава й разказах, че без значение колко сериозни връзки имах през тези години и без значение , че станах доста по-добър и се научих да уважавам жените, не се научих да обичам, не се научих да остана влюбен повече от 2 месеца и това е причината да не ми се получават връзките, защото не мога да обичам, тя каза, че в такъв случай, защо въобще я забърквам и аз й казах добре няма.Но естествено я разпитвах за приятеля й и единия ден се напрегнах, защото беше спал при нея и спрях да й отговарям, на следващата вечер към 8 ми се обади и ми каза "Искам да те видя, искам да взема решение" , уговорихме си среща в 22 на пилоните на НДК , разхождахме се, смеехме се много, отидохме към езерото Ариана и аз й купих шоколадово яйце хаха, защото нямаше като цяло какво друго да й купя по това време тя се зарадва и седнахме на една пейка и аз я попитах дали е взела решение, какво ще прави с онези младежи, при което тя се обърна към мен и ми каза " Не съм взела решение за тях, но взех за теб, по-добре е да си останем само приятели", при което бях потресен никога не съм чувал жена да ми каже " да си останем само приятели" , без дори да сме имали каквото и да било и аз й казах Добре както кажеш. Около 15 минути си мълчахме, след това започнах да й говоря някакви глупости, за времето, за това от кога не съм бил в Борисовата и тн , тя стана и каза, че не съм се променил и съм същото момче, като преди 5 години ,че когато стане сериозно мълча или започвам да се лигавя, каза ми " какво очакваш от мен , при положение че преди 2 дни ми каза, че не можеш да обичаш, че не можеш да останеш влюбен повече от 2 месеца , но можеш да стоиш във връзка година и повече, без да обичаш" аз естествено й казах отново ДОБРЕ и тръгнахме пак, при което се спрях и й каза " ТИ добре ли си, никой мъж няма да си признае никога, че е неспособен да обича и че не чувства, повече от няколко месеца и ти въпреки това, че съм искрен ме отрязваш, после ми казваш че съм същия, ако бях същия, щях да те излъжа и сега щяхме да сме в нас и да те чукам, а не на студа да се обяснявам" , тя седеше потресена и нищо не каза, след това видях някакви празни сепарета, очевидно от заведението не си ги прибират , след като затворят и беше топло вътре и седнахме и все едно бяхме на 12, държахме се за ръце, целувахме се, гушкахме се и нещата започнаха да стават по .. .топли и аз се дръпнах и й казах, че не искам да я обърквам повече и си тръгнахме. По пътя си говорехме всякакви други неща, но не и за нас , оставих я пред входа й и я попитах дали мога да се кача, тя каза може, но не е честно спрямо другото момче, спрямо мен и спрямо теб, достатъчно лошо постъпих тази вечер и е вече достатъчно сложно, при което аз просто се дръпнах от нея и й казах " Еми ще ти го направя по- лесно, оставаме си приятели , тя ме гледаше и тръгна към мен, при което аз направих 3 крачки назад и й каза " Чао , Маги , лека нощ " и се обърнах и си тръгнах. След 30 минути ми писа да ме попита дали съм се прибрал и ми пожела лека нощ. От тогава не ми пише, а когато й пиша все е заета, знам че утре не е на работа и й звънях преди 2 часа исках да я поканя на вечеря, но тя каза че вече е навън с приятели , мълчеше няколко секунди и каза ще затварям до скоро. Не разбирам какво трябва да направя сега ? ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Обича един, излиза с друг, после се появяваш и ти и всичко съвсем се преобръща. Нормално е да е объркана и да не може да вземе решение, жените сме такива понякога. Според мен най-правилното, което можеш да направиш в момента, е да спреш да я търсиш за известно време и да чакаш тя да ти пише или да ти се обади, когато се почувства готова.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  3. #3
    Еми окей, аз ще спра да я търся, не е като да съм влюбен в нея, просто ме е грижа за нея и факта, че не се качих в тях и не спах с нея и не се държах като задник е достатъчно показателно, че ме е грижа и въпреки всичко държа да си останем приятели, ако иска нещо друго, аз съм за, може да опитаме, не мога да й обещая че ще съм с нея завинаги, никой не може да го направи, но аз няма да седя и да чакам .. не разбирам жените, когато бях гадняр, момичетата бяха луди по мен, сега като съм добър , трябва да стоя и да чакам? ... GG GIRLS ..

  4. #4
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Мацката е права, че си с детски акъл все още обаче, само това мога да ти кажа.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Един през друг се прескачате да правите простотии.

    Почвам с теб - защо е нужно да показваш на някой си колко си се променил? Кому е нужна тази показност?
    Още повече, като не си влюбен и мадамата те кефи като човек, разбирате се, защо се целувахте, защо цялото тва нещо?
    Или ти е тъпо, че те е резнала, или си влюбен, аз средно положение не виждам.
    Обаче ние с тва изясняване няма как да ти помогнем, това си е лично твоя работа.

    Ся нея - при положение, че ся реално върти няколко, как би се почувствал ако сте заедно и тя излиза с още двама например? Толкова детински и тъпи постъпки, че не е истина. По-скоро тя теб върти, а не е въпроса в това, че ти си се променил мега много. Да, може и да си пораснал до толкова, че да спреш да третираш хората като предмети, но това не означава, че си се променил изцяло. Погледни се, още продължаваш да се биеш в гърдите, че като не си преспал с нея значи нещо кой знае какво се е променило.

    И ти, и тя не знаете какво се случва.
    Изясни се със себе си, после и с нея, няма какво друго да се направи.

  6. #6
    Исках да й покажа, че съм се променил, защото преди я нараних много, държах се изключително зле с нея преди няколко години, а тя не го заслужаваше, но тогава не ми пукаше за никой освен за себе си. Естествено, че не съм влюбен в нея, та аз вече не я познавам, минаха много години откакто я познавах, но ми харесва да говоря с нея, да се мотая с нея и ми харесва да я целувам, да я карам да се усмихва.
    Аз не мога да се влюбя в нея за 10 дни, няма как да се случи това, най-вече когато има някакви хора в живота си.
    Днес ми е писала, че е приключила нещата снощи с приятеля си, решила да избере себе си и сърцето си ;dd не била говорила с мен тези дни, защото аз не съм бил способен да й бъда само приятел ?!?!?
    Не е като тя да е единствения ми избор, просто се чувствам спокоен с нея, но явно няма да си говорим още 5 години
    Просто ме е яд, че се държа добре този път, не лъжа , уважавам я , но всичко което тя си мисли е , че аз ще постъпя зле отново и аз се напрягам не искам да доказвам, че съм по-добър от някой друг, тя трябваше да се опита да ме опознае отново, но не, тя си мисли че аз съм същия като преди, че излизам с още 15 момичета или както тя ми каза онази вечер , в момента в който я получа съм щял да осъзная, че не я искам и това ме обижда.

  7. #7
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Warm Виж мнението
    Просто ме е яд, че се държа добре този път, не лъжа , уважавам я , но всичко което тя си мисли е , че аз ще постъпя зле отново и аз се напрягам не искам да доказвам, че съм по-добър от някой друг, тя трябваше да се опита да ме опознае отново, но не, тя си мисли че аз съм същия като преди, че излизам с още 15 момичета или както тя ми каза онази вечер , в момента в който я получа съм щял да осъзная, че не я искам и това ме обижда.
    Нормално така да си мисли. За 10 дена не може да те опознае, след като 5 години не сте се виждали. Ти добре казваш, че си се променил, но треа и да го покажеш, но не след всеко твое действие да казваш "Виждаш ли, променил съм се".
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  8. #8
    Да де, така е , аз не го казвам нон стоп, но й го казвам, защото постоянно ме обвинява, че съм същият.
    Както и да е, тя си каза своето няма да се напрягам заради момичета, не съм наивен, не вярвам в „любовта” , вярвам в това че може да срещнеш някого с когото е хубаво и се чувстваш добре, кой както иска да го нарича.

  9. #9
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Ти обаче продължаваш да не вдяваш. Няма какво да й прехвърляш вината /макар че е ясно, че и тя не е много ориентирана и прави глупости поне колкото теб, ако не и по-големи/. Чети какво ти е написала Wednesday ; ).
    И ако наистина търсиш мнение, а не просто "да си го излееш" и да пофилософстваш колко неразбираеми са жените, понеже по правило "си падат по гадняри", то спри да я занимаваш и не съсипвай нещата още повече.
    Сам казваш, че не си влюбен, а е достатъчно съмнително и дали ще стане по-късно... Остави я на някой, който ще знае, че иска точно нея. Много по-добре е да се чувства страстно желана, ценена и т.н, отколкото да трупа сополив и съмнително "дълбок" опит с момчета, които си живеят прекрасно и без тя да е наоколо. Не казвам, че мъжете трябва да подчинявате едва ли не цялото си ежедневие/целия си живот на някоя, ама... хайде без прищевки в стил "Абе не сме си говорили от 5 години, обаче преди ми харесваше като човек, дай да я пробвам да видя как ме възприема...нищо че не съм много наясно защо точно го правя и способен ли съм наистина да имам адекватна връзка с Х".

    Не мога да ви разбера как сте склонни да влизате във връзки, в които ТОЛКОВА ОЧЕВИДНО липсва тръпка. Много пенсионерско... xD Вярно, че светът е голям и спасение дебне отвсякъде, т.е понякога заекът не изскача точно от шапката на фокусник, а от най-невероятни места, но все пак.........
    Последно редактирано от paradosou : 01-07-2018 на 15:59

  10. #10
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    "държа да си останем приятели, ако иска нещо друго, аз съм за, може да опитаме" - ужас. Хем ти я търсиш, хем пишеш все едно тя те занимава и едва ли не тя пробва някакви неща... Връзките не би следвало да са между изхабени/невярващи в готиността хора, които "пробват"... Много по-свежо е да се искат наистина.
    Последно редактирано от paradosou : 01-07-2018 на 15:19

  11. #11
    Еми да, ама аз не искам връзки вече, очевидно съм неспособен да се влюбя и искам да се чувствам добре, дали ще е с нея или с някоя друга, аз ще се чувствам добре. Факта, че избрах да е с нея означава, че я харесвам до толкова, че мога да я карам да се чувства добре, да е щастлива и да се усмихва.
    Но като цяло няма значение вече, защото снощи все пак спах с нея хаха и определено не искам връзка с нея, казах й че може да се забавляваме когато иска и ми харесва да сме приятели, а секса е само бонус към добрите ни отношения Знаех си, че не може просто да не се случи нищо. Може би щях да мисля по друг начин, ако беше постъпила по-добре онзи ден и не се беше държала смотано, но тя си го направи така. Казах й че може да имаме още "play dates" когато поиска, а до това да си останем приятели си е друго и се разбираме отлично. Мерси, приятелчета

  12. #12
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413

    Що за глупости, тя очевидно си представя някакви неща с теб, очевидно не само в сексуално отношение, ти пишеш "може да се забавляваме когато иска и ми харесва да сме приятели, а СЕКСА Е САМО БОНУС към добрите ни отношения". Потресена съм . Не е никакъв бонус, напротив, просто някакъв хедонистичен кеф, но някъде в себе си може би все пак си наясно, че така объркваш още повече цялата ситуация, която и без друго е мармалад. "Ако беше постъпила по-добре онзи ден и не се беше държала смотано, но тя си го направи така" - а ти какво очакваш, да е супер отворена и непредубедена в комуникацията с теб след като сам казваш, че си правил идиотщини преди време и просто си я зарязал, защото така е било по-лесно?! И какво имаме - тя се държи дръпнато (абсолютно разбираемо) в рамките на един ден, т.е както вече изтъкнах изцяло с право действа така, ти обаче я солиш, забравяйки собствените си изцепки преди време, които, по собствените ти думи, са продължили и доста по-дълго. Да не говорим, че сега продължаваш да бъркаш каши... Хората са (сме?) удивителни в способността си да опростяват всичко, да рационализират в своя изгода и да си затварят очите за направените тъпотии.

    Приятели... и затова правите секс - докато знаеш, че това ще я накара да се чувства зле дългосрочно (тъй като само секс не й е достатъчен). Правилно ти казаха другите в темата, че продължаваш да действаш/мислиш по горе-долу сходен начин спрямо преди време. Сега ако тя с право те отреже на всички фронтове, бас хващам, че няма да се замислиш кой знае колко, нито ще ти е особено криво. Но приятелство........ :Д

    Не пиша толкова на теб, колкото си драскам ей така. Ясно ми е, че от едното влиза, от другото излиза.
    Последно редактирано от paradosou : 01-07-2018 на 18:05

  13. #13
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    А си мислех, че тетрахидроканабинолът не е сероизно нещо. Но ти си бая тъп човече, бая тъп.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  14. #14
    Хахаха абсолютно никакви неща не си представя с мен, аз я попитах преди няколко дни дали иска някакви сериозни отношения с мен, тя ми каза НЕ, ти не си способен на такива отношения и аз се съгласих. Въпреки, че съм имал такива отношения, но момичетата са ГОВОРИЛИ с мен, не са ме игнорирали и не са ми се правили на интересни. Тя сама си избра да е така, тя няма нищо против, аз също , аз й казах и обясних, че повече от секс може да се опита да получи от мен, но ще остане много разочарована и ще бъде наранена и за това се забавляваме, въпреки че днес не ми е звъняла но аз вече не мога да се напрягам с момичетата, напълно отворен съм за нови забавления и усещания с момичетата, ако някоя успее да ме накара да чувствам за известно време, това е страхотно, ако ли не, аз не задължавам никого да прави каквото и да било, не лъжа, не давам празни обещания.
    Убедих се, че е изключително изморително и ненужно, да се хабят емоции и любов и такива глупости, достатъчно е просто да се чувстваш добре, защото когато двама души които са се забавлявали приключат отношенията си, няма сълзи, няма драма, няма болка, всичко минава. : )

  15. #15
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Доста са те травмирали в ранна детска възраст.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Доста са те травмирали в ранна детска възраст.
    По-добре, отколкото да те глезят и да те възпитват, че си недостижима.

  17. #17
    Здравей WARM ! От цялата история, която прочетох до тук мога да заключа само едно нещо. Хем искаш да получиш някакво мнение, хем не искаш да го възприемеш. Пишеш просто ей така и се оправдаваш след всяко мнение на другите потребители. Ясно личи, че на тебе не ти пука за въпросното момиче и се занимаваш с нея само заради секса. Преди да си се оправдал ще ти кажа, че ако ти пукаше нямаше да спиш с нея просто заради кефа и да усложняваш още нещата. Не постъпваш изобщо правилно. Едва ли това искаш да чуеш, но това е истината. Тя се е разделила с гаджето си и сега спи с теб. Чувства се добре с теб и сте щастливи. Това ти го казваш, нея попита ли я дали се чувства така? Ти отново я приемаш за даденост и тръгваш по същите стъпки като преди 5 години. Пак ще завърши по същия начин, да знаеш. Относно промяната ти. Да, 5 години са си време, срещнал си различни хора и си преживял различни неща. И какво промени в себе си? Това, че вече не лъжеш? Това не е голяма промяна. Това е първата стъпка (в твоя случай) към голямата промяна. Не знам на каква възраст си, но наистина не мислиш много трезво. Не е логично да се сърдиш и ядосваш на момичето, че е взела решение спрямо теб, което решение всъщност е провокирано от твоето държание. Замисли се малко над постъпките си. Започни да се отнасяш към нея по-добре. Никой не е тотално безчувствен. И в това не можеш да ме убедиш. Прочети си внимателно това, което си писал и сам ще разбереш къде бъркаш. Сам ще видиш, че в момента не търсиш решение на проблема, а само си драскаш по форума.

    Не пиша цялото това нещо с цел да те засегна (ако това си си помислил), просто ти казвам къде е причината за цялата каша, която се е получила. Надявам се да ме разбереш правилно

    Когато наистина се промениш няма да има нужда да го доказваш на когото и да било, то ще си проличи

    Поздрави

  18. #18
    Здрасти, Някой25

    Писах тук, защото тогава бях много ядосан и предпочетох да го кажа на някой, отколкото да се ядосвам и ако не го бях каза, най-вероятно щях да избухна срещу нея. Колкото до това дали ме е грижа за нея, мислех че ме е, когато след 5 години не я бях чувал, много се зарадвах и всъщност намеренията ми бяха съвсем различни, но тя постоянно ми повтаряше как е невъзможно един човек да се промени, как ще я нараня, как е била щастлива с някакъв пич дето не живее в България, че е много объркана, че всичко което иска е той, аз й обясних, че преди имах чувства към нея и някак си това, че не го изживях ми тежи и бих искал да опитам, но това което видях и чух от нея, не беше момичето от преди 5 години , беше момиче което казва че обича някого, но спи с друг, говори си с мен по цели нощи, а другия идва в 4 сутринта при нея и още такива неща, които ме накара да се чувствам тъпо и да осъзная, че това момиче не е същото което харесвах преди и че щом беше толкова лесно да спя с нея, при положение че има други мъже в живота й , ме отблъсна и това е всичко ,което искам да й предложа, даже и това не искам, дори секса не е толкова хубав, защото се чувствам виновен когато го правя и сякаш го правя на сила.
    Проблема не е , че искам нея, проблема е че искам някоя да ме накара да чувствам и бях сигурен, че тя ще го постигне, но тя каза, че не й се занимава. Знаеш ли Някой25 , преди 3 месеца се разделих с едно момиче, което беше убедено, че може да ме научи да обичам, което може да ме накара да чувствам , излизахме 6 месеца, държах се добре, беше само тя, повече от месец излизахме преди да спим заедно, постарах се, караше ме да се смея, да се чувствам добре, но временно, тя се влюби в мен , обичаше ме, виждах го, но не го чувствах , това е проблема ми , не мога да чувствам когато ме обичат не го усещам просто имал съм връзки с години и пак стоя като някакъв празняр и правя така, че да не се забелязва. Преди това момиче имаше друго, бях луд по другото момиче, обожавах я , обожавах да я гледам , да мисля за нея, да се събуждам до нея, обожавах смеха й , усмивката й , мечтите й , правех всичко само за да бъде щастлива. И мислех, че това е любов, бях сигурен, че най-накрая е любов, че най-накрая чувствам нещо, но знаеш ли не беше.. Защото когато тя си тръгна от мен, защото аз живеех в Америка, тя трябваше да се връща в България, аз не усетих нищо, абсолютно нищо. Не трябваше ли да ме боли ? Да плача , да страдам ? Аз дори не се опитах да я спра или да измисля нещо, защото можеше да се боря, можеше да направя 1000 неща за да бъда с нея ,но не го направих. Тя си тръгна и аз повече не я потърсих, а го направих след 4 месеца и то защото бях самотен, защото жените с които излизах след нея , ме караха да имам желание само за няколко седмици и после всичко спираше, бях отегчен. Когато я потърсих, тя страдаше много, за мен , за това че не съм се борил, че не направих нищо и тогава ме заболя, болеше ме че това прекрасно момиче страда, че плаче заради мен, че аз дори не се бях замислил какво ще се случи и месеци наред сърцето ме болеше, плачех, страдах, беше ужасно, не можех да спя, не можех да ям, постоянно мислех, как съм я наранил и колко зле съм постъпил. Започнах да ходя на психолог, той човека направо се потресе, прати ме на психиатър , отидох веднъж, оня започна да ми говори , че съм бил депресиран хаха хапчета искаше да ми изписва и естествено повече не отидох. И все още се чувствам изключително виновен, за това, че наранявам добри момичета, наистина добри с неспособността си да бъда обичащ. Знаеш ли , че това е по- лошо от това да не те е грижа, защото мен ме е грижа, винаги ме е грижа, но просто не мога емоционално да им дам това което те очакват и се чувствам ужасно от този факт и най-добрия начин по който се справям с това е да се правя , че не ме е грижа, да се правя че секса е достатъчен.
    Знаеш ли, какво ми казва всяко момиче последните 5 годни, което ме оставя? - " Мислех ,че мога да ти помогна, но колкото повече уж ти помагам толкова повече съсипвам себе си"
    Това го казват 95% от момичетата с които съм бил през това време.
    Това е. : )
    Последно редактирано от Warm : 01-08-2018 на 23:20

  19. #19
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Warm Виж мнението
    Здрасти, Някой25

    Писах тук, защото тогава бях много ядосан и предпочетох да го кажа на някой, отколкото да се ядосвам и ако не го бях каза, най-вероятно щях да избухна срещу нея. Колкото до това дали ме е грижа за нея, мислех че ме е, когато след 5 години не я бях чувал, много се зарадвах и всъщност намеренията ми бяха съвсем различни, но тя постоянно ми повтаряше как е невъзможно един човек да се промени, как ще я нараня, как е била щастлива с някакъв пич дето не живее в България, че е много объркана, че всичко което иска е той, аз й обясних, че преди имах чувства към нея и някак си това, че не го изживях ми тежи и бих искал да опитам, но това което видях и чух от нея, не беше момичето от преди 5 години , беше момиче което казва че обича някого, но спи с друг, говори си с мен по цели нощи, а другия идва в 4 сутринта при нея и още такива неща, които ме накара да се чувствам тъпо и да осъзная, че това момиче не е същото което харесвах преди и че щом беше толкова лесно да спя с нея, при положение че има други мъже в живота й , ме отблъсна и това е всичко ,което искам да й предложа, даже и това не искам, дори секса не е толкова хубав, защото се чувствам виновен когато го правя и сякаш го правя на сила.
    Проблема не е , че искам нея, проблема е че искам някоя да ме накара да чувствам и бях сигурен, че тя ще го постигне, но тя каза, че не й се занимава. Знаеш ли Някой25 , преди 3 месеца се разделих с едно момиче, което беше убедено, че може да ме научи да обичам, което може да ме накара да чувствам , излизахме 6 месеца, държах се добре, беше само тя, повече от месец излизахме преди да спим заедно, постарах се, караше ме да се смея, да се чувствам добре, но временно, тя се влюби в мен , обичаше ме, виждах го, но не го чувствах , това е проблема ми , не мога да чувствам когато ме обичат не го усещам просто имал съм връзки с години и пак стоя като някакъв празняр и правя така, че да не се забелязва. Преди това момиче имаше друго, бях луд по другото момиче, обожавах я , обожавах да я гледам , да мисля за нея, да се събуждам до нея, обожавах смеха й , усмивката й , мечтите й , правех всичко само за да бъде щастлива. И мислех, че това е любов, бях сигурен, че най-накрая е любов, че най-накрая чувствам нещо, но знаеш ли не беше.. Защото когато тя си тръгна от мен, защото аз живеех в Америка, тя трябваше да се връща в България, аз не усетих нищо, абсолютно нищо. Не трябваше ли да ме боли ? Да плача , да страдам ? Аз дори не се опитах да я спра или да измисля нещо, защото можеше да се боря, можеше да направя 1000 неща за да бъда с нея ,но не го направих. Тя си тръгна и аз повече не я потърсих, а го направих след 4 месеца и то защото бях самотен, защото жените с които излизах след нея , ме караха да имам желание само за няколко седмици и после всичко спираше, бях отегчен. Когато я потърсих, тя страдаше много, за мен , за това че не съм се борил, че не направих нищо и тогава ме заболя, болеше ме че това прекрасно момиче страда, че плаче заради мен, че аз дори не се бях замислил какво ще се случи и месеци наред сърцето ме болеше, плачех, страдах, беше ужасно, не можех да спя, не можех да ям, постоянно мислех, как съм я наранил и колко зле съм постъпил. Започнах да ходя на психолог, той човека направо се потресе, прати ме на психиатър , отидох веднъж, оня започна да ми говори , че съм бил депресиран хаха хапчета искаше да ми изписва и естествено повече не отидох. И все още се чувствам изключително виновен, за това, че наранявам добри момичета, наистина добри с неспособността си да бъда обичащ. Знаеш ли , че това е по- лошо от това да не те е грижа, защото мен ме е грижа, винаги ме е грижа, но просто не мога емоционално да им дам това което те очакват и се чувствам ужасно от този факт и най-добрия начин по който се справям с това е да се правя , че не ме е грижа, да се правя че секса е достатъчен.
    Знаеш ли, какво ми казва всяко момиче последните 5 годни, което ме оставя? - " Мислех ,че мога да ти помогна, но колкото повече уж ти помагам толкова повече съсипвам себе си"
    Това го казват 95% от момичетата с които съм бил през това време.
    Това е. : )
    Що праиш тъй е, разчувства ме ама верно имах нещо в окото, което почна да тече по брадата ми и 5 минути ме сърбя..
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  20. #20
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Абе не можеш ли по-кратко да си обясняваш проблемите? Това не ти е дневник, а форум. Да не говорим, че ако това на снимката си ти, историята ти вече не е анонимна и мадамата, която искаш да клатиш едва ли ще бъде приятно впечатлена от това, че си превърнал личните ви взаимоотношения в публична дискусия.
    Иначе по "проблема". Ровейки се в прахоляка от миналото, какво точно очакваше, че ще изровиш от там? Това е било някаква много нескопосана среща, от която нито връзка, нито секс ще излезе. И кви приятели след 5 години, кви 5 лв?

  21. #21
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Чадо изпий една кофа с вода преди лягане! Така правят говедата.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Абе не можеш ли по-кратко да си обясняваш проблемите? Това не ти е дневник, а форум. Да не говорим, че ако това на снимката си ти, историята ти вече не е анонимна и мадамата, която искаш да клатиш едва ли ще бъде приятно впечатлена от това, че си превърнал личните ви взаимоотношения в публична дискусия.
    Иначе по "проблема". Ровейки се в прахоляка от миналото, какво точно очакваше, че ще изровиш от там? Това е било някаква много нескопосана среща, от която нито връзка, нито секс ще излезе. И кви приятели след 5 години, кви 5 лв?
    Принципно мога, казвам " Добре, всичко е окей" да кажем, че очевидно го приех като дневник хаха не мисля, че съм говорил толкова за всичко това, от твърде отдавна и да си излея глупoстите
    Моя снимка съм сложил, защото мислех, че така е редно, но няма как никой да разбере кой съм или коя е тя, единствения човек, който знае че излизах с нея е майка ми защото Мама смята, че това момиче е идеално за мен, 'щото е доктор и е добра
    А колкото до миналото, не знам брат, порових се, не ми хареса това което намерих, получих някакви неща, не ме задоволиха и да, нито приятелство ще има нито секс повече. : )

  23. #23
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Чадо изпий една кофа с вода преди лягане! Така правят говедата.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Warm Виж мнението
    Здрасти, Някой25

    Писах тук, защото тогава бях много ядосан и предпочетох да го кажа на някой, отколкото да се ядосвам и ако не го бях каза, най-вероятно щях да избухна срещу нея. Колкото до това дали ме е грижа за нея, мислех че ме е, когато след 5 години не я бях чувал, много се зарадвах и всъщност намеренията ми бяха съвсем различни, но тя постоянно ми повтаряше как е невъзможно един човек да се промени, как ще я нараня, как е била щастлива с някакъв пич дето не живее в България, че е много объркана, че всичко което иска е той, аз й обясних, че преди имах чувства към нея и някак си това, че не го изживях ми тежи и бих искал да опитам, но това което видях и чух от нея, не беше момичето от преди 5 години , беше момиче което казва че обича някого, но спи с друг, говори си с мен по цели нощи, а другия идва в 4 сутринта при нея и още такива неща, които ме накара да се чувствам тъпо и да осъзная, че това момиче не е същото което харесвах преди и че щом беше толкова лесно да спя с нея, при положение че има други мъже в живота й , ме отблъсна и това е всичко ,което искам да й предложа, даже и това не искам, дори секса не е толкова хубав, защото се чувствам виновен когато го правя и сякаш го правя на сила.
    Проблема не е , че искам нея, проблема е че искам някоя да ме накара да чувствам и бях сигурен, че тя ще го постигне, но тя каза, че не й се занимава. Знаеш ли Някой25 , преди 3 месеца се разделих с едно момиче, което беше убедено, че може да ме научи да обичам, което може да ме накара да чувствам , излизахме 6 месеца, държах се добре, беше само тя, повече от месец излизахме преди да спим заедно, постарах се, караше ме да се смея, да се чувствам добре, но временно, тя се влюби в мен , обичаше ме, виждах го, но не го чувствах , това е проблема ми , не мога да чувствам когато ме обичат не го усещам просто имал съм връзки с години и пак стоя като някакъв празняр и правя така, че да не се забелязва. Преди това момиче имаше друго, бях луд по другото момиче, обожавах я , обожавах да я гледам , да мисля за нея, да се събуждам до нея, обожавах смеха й , усмивката й , мечтите й , правех всичко само за да бъде щастлива. И мислех, че това е любов, бях сигурен, че най-накрая е любов, че най-накрая чувствам нещо, но знаеш ли не беше.. Защото когато тя си тръгна от мен, защото аз живеех в Америка, тя трябваше да се връща в България, аз не усетих нищо, абсолютно нищо. Не трябваше ли да ме боли ? Да плача , да страдам ? Аз дори не се опитах да я спра или да измисля нещо, защото можеше да се боря, можеше да направя 1000 неща за да бъда с нея ,но не го направих. Тя си тръгна и аз повече не я потърсих, а го направих след 4 месеца и то защото бях самотен, защото жените с които излизах след нея , ме караха да имам желание само за няколко седмици и после всичко спираше, бях отегчен. Когато я потърсих, тя страдаше много, за мен , за това че не съм се борил, че не направих нищо и тогава ме заболя, болеше ме че това прекрасно момиче страда, че плаче заради мен, че аз дори не се бях замислил какво ще се случи и месеци наред сърцето ме болеше, плачех, страдах, беше ужасно, не можех да спя, не можех да ям, постоянно мислех, как съм я наранил и колко зле съм постъпил. Започнах да ходя на психолог, той човека направо се потресе, прати ме на психиатър , отидох веднъж, оня започна да ми говори , че съм бил депресиран хаха хапчета искаше да ми изписва и естествено повече не отидох. И все още се чувствам изключително виновен, за това, че наранявам добри момичета, наистина добри с неспособността си да бъда обичащ. Знаеш ли , че това е по- лошо от това да не те е грижа, защото мен ме е грижа, винаги ме е грижа, но просто не мога емоционално да им дам това което те очакват и се чувствам ужасно от този факт и най-добрия начин по който се справям с това е да се правя , че не ме е грижа, да се правя че секса е достатъчен.
    Знаеш ли, какво ми казва всяко момиче последните 5 годни, което ме оставя? - " Мислех ,че мога да ти помогна, но колкото повече уж ти помагам толкова повече съсипвам себе си"
    Това го казват 95% от момичетата с които съм бил през това време.
    Това е. : )
    Видя ли, че си могъл да чувстваш. Може би проблема не е там където го търсиш. Вместо момичетата да се опитват да те променят трябва да те приемат такъв какъвто си. Казвай им го това нещо. Разкажи им това, което си писал тука. Опитвай се да си мил с тях, дори да не го чувстваш. Не знам какъв съвет да ти дам, ти си знаеш най-добре (типично, знам). Все някога ще се отърсиш от това нещо. Явно е период или нещо такова. В крайна сметка все някоя ще те промени. Но пък цялата история си има и добра страна. Всичко живо се чуди как да се разсее от такива неща (любовни драми, вина, мъка и т.н.), докато ти можеш въобще да не се притесняваш. Намери спокойна атмосфера. Дай си почивка. Явно си насъбрал негативни емоции и ти се отразяват. Минавам малко в професорски режим: човешкият мозък има една много любопитна функция. Когато нещо го тревожи, някакъв страх, негативна емоция, всяко нещо, което му пречи, той го изолира. Изолира го в подсъзнанието. И то си стои там, докато не дойде момента да се прояви. Вариант е да си изтласкал всички емоции по някакъв начин и сега да се проявяват като агресия или объркани настроения. Дай си почивка, физически и психически трябва да се възстановиш. После стартирай всичко отначало и не мисли за всичко, което ти се е случило до сега.

    ПП: Извинявай, че те нахраних малко миналия път. Не беше с лоши чувства

    Поздрави

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си