.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Може ли да има все още нещо?

    Накратко... 2016 ходих с момиче за около 4-5 месеца преди да скъсаме ( Тогава причината била , че просто годините и пречат - тя на 14 , аз на 17 и нито е била готова да каже на техните и т.н). Наскоро разбрах , че е скъсала с приятеля си и започнахме да си пишем , защото ми стана интересно дали е добре и т.н. и вече 7-8 дена всеки ден чатове по часове( и тя започва чат и аз - смисъл не е едностранно аз да и пиша и тя да отговаря с 1-2 думи - пише ми дори и неща като : еййй обичам си те , много си откачен и ми споделя неща , които не споделя на всеки и ми има доверие) , пращаме си снимки(особено тя каквото и да прави ми праща или видео или снимка) и т.н и чувствам все едно е 2016 преди да започне нашата връзка. Празнувахме дори и Нова Година с нея в една компания . Въпроса ми е : Според вас може ли да има все още нещо или е просто приятелски ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от heavemyra Виж мнението
    Наскоро разбрах , че е скъсала с приятеля си и започнахме да си пишем
    Кошче за душевни отпадъци?

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от heavemyra Виж мнението
    Накратко... 2016 ходих с момиче за около 4-5 месеца преди да скъсаме ( Тогава причината била , че просто годините и пречат - тя на 14 , аз на 17 и нито е била готова да каже на техните и т.н). Наскоро разбрах , че е скъсала с приятеля си и започнахме да си пишем , защото ми стана интересно дали е добре и т.н. и вече 7-8 дена всеки ден чатове по часове( и тя започва чат и аз - смисъл не е едностранно аз да и пиша и тя да отговаря с 1-2 думи - пише ми дори и неща като : еййй обичам си те , много си откачен и ми споделя неща , които не споделя на всеки и ми има доверие) , пращаме си снимки(особено тя каквото и да прави ми праща или видео или снимка) и т.н и чувствам все едно е 2016 преди да започне нашата връзка. Празнувахме дори и Нова Година с нея в една компания . Въпроса ми е : Според вас може ли да има все още нещо или е просто приятелски ?
    Според мен те има за близък на когото може да сподели, или по-точно те има за "приятелка". Или както казва RapExotic "Кошче за душевни отпадъци". Заплювай друга приятелю. Не се води по такива мисли, за да не останеш разочарован накрая.
    "Съди човек по неговите въпроси, вместо по неговите отговори."

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Кошче за душевни отпадъци?
    Като цяло нито един от нас не пишеше на другия през този период , в който са ходили

  5. #5
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Детска му работа!
    Пиклата не знае какво иска,а ти си си загубил ума.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от heavemyra Виж мнението
    Като цяло нито един от нас не пишеше на другия през този период , в който са ходили
    Точно.. Зарязала те, тръгнала с друг и като скъсали решила да се върне при теб за да не остане сама. Ако наистина те искаше щяхте вече да празнувате 2 години заедно, а не да те върти както си иска.

  7. #7
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Пак брат и сестра, кво стаа, бе ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  8. #8
    Знам ли кво иска тая девойка... Може пък да се е осъзнала. Да е разбрала, че е направила грешка и т.н. Питай я, нищо няма да ти стане ако й зададеш въпроса. Така поне ще получиш отговор. И ще си знаеш от тук нататък как стоят нещата. Или те харесва или не. Но само с писане по общи теми и споделяне на разни неща няма да разбереш. Питай. Не е нужно да зададеш директен въпрос от сорта на "Абе ти харесваш ли ме?". Започни темата отдалече и стигни до заключение. В крайна сметка не е невъзможно човек да се осъзнае и да иска да си поправи грешката и също така няма нищо лошо в това да му простиш на тоя човек, стига да искаш

    Поздрави

  9. #9
    Както казва Someone25, разбери я какво иска, какви ѝ са намеренията и така, излезте, виж езика на тялото дали ще я издаде, тя ако те харесва и ако има "онзи поглед" няма как да го сбъркаш. С общи приказки доникъде няма да го докараш. Тръгнеш ли директно да ѝ зададеш въпроса, имай готовността, че ако е отрицателен, после пак ще има отчуждение. Трябва да си наясно с рисковете.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Let it be

  11. #11
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Ми замисли се дали има нещо, щом е сама и не е с теб. От твоя страна очевидно има, от нейна, очевидно, си приятелче, на което да си пише чат пат. Намери си друга мома.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  12. #12
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Аз не разбрах въпроса.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  13. #13
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Нормално на 14 да не знае какво иска просто те има само за приятел
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  14. #14
    Ми бъди й приятелче. Защо да разваляш такова хубаво приятелство с любов?
    Когато искаш да направиш нещо, намираш начин!
    Когато не искаш - търсиш причина.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си