.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Какво да правя?

    Здравейте!

    През септември 2016 година се запознах с едно момиче,което тогава дойде в моето училище.Писахме си едва ли не постоянно,но така и никога не станахме гаджета.Въпреки че си писахме тогава с часове по цял ден тя никога не ме приемаше за нещо повече от приятел.През юни 2017 аз най-накрая събрах сили и и признах чувствата си.Тогава тя каза че ме приема само за приятел и за нищо повече.Оттогава не си бяхме писали 3-4 месеца.Отидохме в различни гимназии и през това време аз се промених доста.Пораснах с десетина см,заякнах и като цяло започнах доста повече да се харесвам на момичета.Намерих си и гадже от новия ми клас.Един ден когато се прибирах от училище видях едно момиче,което страшно приличаше на нея,но не беше тя.Затова и когато се прибрах реших да и пиша и я поканих да се видим.Тя прие и излязохме.Разказвахме си на дълго и на широко за това как е в училище,как са учителите и си припомняхме общите ни спомени.Забелязах че тогава се смееше почти на всяка моя дума и се лигавеше доста.Когато стана време да се разделим тя ме прегърна силно(нещо което не бе правела преди) и ми пожела успехи с гаджето.И така до декември месец се виждахме постоянно,като доста често излизахме по нейна инициатива.И така в един слънчев ден на декември се скарах с тогавашното ми гадже и скъсахме.Тогава и тя разбра за случилото се и оттогава сякаш отношенията ни коренно се промениха.Излизахме постоянно,а когато не бяхме навън ми звънеше по телефона и ме питаше как съм.Постоянно си намираше повод да ме прегърне за нещо.Дори празнувахме Нова Година заедно.Та,може и да звучи малко странно,но искам да знам дали тя ме харесва като за гадже или иска просто да съм и много близък приятел.Питам ви,защото мисля да и кажа че я харесвам скоро и искам да съм подготвен за отговора.

    П.С И двамата сме на 14 години и като цяло имаме доста общи интереси.

    Лека вечер!

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    тя прилича ли на коте

  3. #3
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    тя прилича ли на коте
    С тези мустаци как мислиш ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  4. #4
    Хора,сериозно ви питам така че моля за сериозни отговори,защото наистина ми е важно.

  5. #5
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от shadowlab Виж мнението
    Хора,сериозно ви питам така че моля за сериозни отговори,защото наистина ми е важно.
    Цитирай Първоначално написано от shadowlab Виж мнението
    П.С И двамата сме на 14 години и като цяло имаме доста общи интереси.
    Да, харесва те, пък може да те чувства като брат. Дееба, тука се насъбраха мн братя и сестри, едни метадонови принцеси, други гушкавелици..
    Правете си там секса, пийте си алкохол заедно, пушете, друсайте, учете, учете се взаимно, сериозен съм, тва е най-забавното според мен в тази възраст.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  6. #6
    Мерси за отговора!Ще се радвам да чуя и други мнения по въпроса.

  7. #7
    Очевидно е, че те харесва. Въпроса е ти какво ще направиш сега. Сигурен ли си, че искаш да встъпиш във връзка след като току що си приключил друга. Приятелското отношение винаги има една граница. Тънка и незабележима, но отвъд нея вече не се говори за приятелство. Тя я преминава лека полека. И ясно ти намеква, че има нещо към теб. Според мен не бързай да признаваш чувства, преди да си се уверил в нейните. Може и да бъркам, но според мен тя те харесва и иска да е с теб. Другия вариант е да е просто някакъв моментен интерес, но пък няма логика в това, защото ако беше така нещата щяха да са малко по-различни. Поговорете си хубаво и се опитай да разбереш дали те харесва.

    Надявам се да съм бил полезен


    Поздрави

  8. #8
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Аз мисля че е възможно да те харесва.
    Според мен отново трябва да говориш с нея за вас..ако я харесваш! Не претоварвай ума си с излишни неща а просто действай.




  9. #9
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Ти един път си и казал че я харесваш и тя ти е отвърнала че иска да сте само приятели според мен изпитва някакви чувства към теб но само приятелски
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си