.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Фитнес, моля помогнете!

    Реших да започна фитнес и поне първите 2-3 месеца да съм с фитнес инструктор, та въпросът ми е всеки фитнес ли си има инструктори /личен треньор/ или трябва да се говори с тях отделно? И допускат ли се лични треньори, неработещи в дадения фитнес, да бъдат там и да ми дават насоки и изготвят програма? Знам, че въпросите са малоумни, чел съм доста относно фитнеса и никъде не пише как стои работата с треньорите./във фитнса ще бъда с 3 приятеля (2-ма ходят от 1 година, а другият от 2 месеца)/.

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от limp54 Виж мнението
    Реших да започна фитнес и поне първите 2-3 месеца да съм с фитнес инструктор, та въпросът ми е всеки фитнес ли си има инструктори /личен треньор/ или трябва да се говори с тях отделно?
    Е мн ясно, а ако нема по-добре не се занимавай, щото е бая пропаднал.

    Цитирай Първоначално написано от limp54 Виж мнението
    И допускат ли се лични треньори, неработещи в дадения фитнес, да бъдат там и да ми дават насоки и изготвят програма?
    Да, но нема заплащане. Тва е все едно с баща ти да отидете и да ти казва кво да праиш, сеш се?

    Цитирай Първоначално написано от limp54 Виж мнението
    Знам, че въпросите са малоумни, чел съм доста относно фитнеса и никъде не пише как стои работата с треньорите./във фитнса ще бъда с 3 приятеля (2-ма ходят от 1 година, а другият от 2 месеца)/.
    На никой не му пука.
    Но за кво ти е инструктор, като ще ходиш с приятели ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    инструктора ще ми казва какви упражнения да правя и как да ги правя по-точно?

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Не всеки фитнес има инструктори. По-малките може да нямат. За външен треньор, това е по споразумение. В залата в която тренирам идва един инструктор, който тренира няколко момичета и големи жени. Той влиза гратис. Само показва упражненията и им казва какво да правят. Идва с тях и след тренировката им си тръгва.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си