Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
Бас държа, че типа ти за мъж е татуиран като маор мусколяга. После нищо чудно, че или те бият или попадаш на пандизчии. Проблемът си е в теб, а не в законите и институциите, които ще приберат възлюбения ти.
Ох не, чакай че сега ме замисли и между другото установих, че до сега не съм имала приятел с татуси или някой с кой знае какви мусколи :Д ама както и да е, факт че съм попадала на СТРАШНИ глупации, точно че тогава критерия ми беше различен и си признавам по скоро повърхностен и всеее с красавци излизах в някои от тях наистина се влюбих, докато не си показаха рогата.. Ако тръгна да ви обяснявам ще се хванете за главата хаха
Иии от този така изглеждаш в очите на всички престъпник, получавах грижа, заинтересованост, уважение.. Неща, които вече смятах за илюзии някви... Че тоя човек всеки божи път тичаше пред мен за да ми отваря нвратата на колата или на някоя сграда, в началото си мислех, че просто се лигави, амааа с времето видях, че го прави с желание, държеше да го направи... Или че в 1 през ноща, той запали колата и отиде до съседния град да ми вземе нещо от макдоналдс, защото в нашия няма, а на мен много ми се беше дояло и просто намекнах, ако иска тея дни да се разходим до въпросния град, защото ми се е дояло пилешки бургер.... :Д когато ми се кара, че паля цигара след цигара, а не било хубаво за мен, многоо такива жестове от него помняяя..... Иии да не е мега красавеца (някои хора които са ме познавали преди, биха се чудили кво правя с него) иии да, бил е в затвора, взимал е наркотици, правил си е някви негови схеми и неща които той си знае и на пръв поглед хората които не могат да се доближат до по дълеч от повърхността ще кажат БОКЛУК! ноо пъък тези които са успели, знаят за какво става въпрос всъщност. Верен е, а пък от това какво по важно?