.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    3

    Коя страна в чужбина е най-подходяща за изкуствата?

    Здравейте!
    Да,ще Ви учудя. Позволявам си го. Аз съм на 28 години и съм далеч от тийнейджърка. Но, видиш ли, сега ми хрумна, че искам да се местя да живея някъде, където да практикувам пеене и стендъп комедия-като професии.
    Имате ли предложения в кои държави тези две неща са най-развити и има почва за развитие? Не съм се обезнадеждила, че съм баба все още ахахх Може да се наложи и да уча, но искам да ми е по-сигурно реализирането след това.

    Та, ако имате идеи, очаквам ги с нетърпение.

    П.П. Забавлявайте се, но и мислете за хубавите неща, които можете да постигнете.
    LoVe Ya!

  2. #2
    В България има работа за музиканти, добрата - по круизи и в чужбина.
    За второто, не знам къде би намерила добра почва, помисли добре какви езици знаеш и се насочи според това, певиците тук може да минават и само с български, заплащането пак да им е добро и пак да обикалят Европа, но за подобна работа се изисква много повече усилие и труд.

    Музикалното образование тук, доколкото знам, също не е за пропускане, но не е и задължително, въпреки че повечето музиканти, които познавам и работят това, имат една или друга специализация от най-различни университети.

    Ако искаш обаче да работиш по баровете, тоест и да пееш там, не мога да ти помогна, тъй като заплащането от България до Англия е същото, плюс всичките неща, които заведенията биха изискали от теб - оборудване, инструменти, окабеляване, сметни в това и автомобил, и търпеливи музиканти, с които да работиш.

    В чужбина богатствата са най-ценни, когато си ги върнеш тука, иначе животът си е все същият, а емигрантският - далеч по-труден.

  3. #3
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Където има повече тревичка :P

  4. #4
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    иди в амстердам, там не е проблема във фенерите и марихуаната и туристите
    проблемът е, че всички са с млади мозъци, бликат от идеи, и изкуство кат теб, и аз консервативно предпочитам хага

    даже съм сигурна, че ако пуснеш ивент в meetup или interntions, че ще правиш стендъп представление в еди кой си бар, ще дойдат поне 10-15 човека, ако си добра, ще си го правиш регулярно
    Последно редактирано от NomNomNom : 07-05-2018 на 23:00
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Където има повече тревичка :P
    Подкрепям!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си