.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    7

    С по възрастна жена

    Значи от няколко месеца срещам една жена която е да кажем видима възраст около 40-44 някъде и страшно искам да се получи нещо между нас,но ми е чудно как да постапя как да я заговора.Нещо ми е много по странно с хората на тези години досега съм имал няколко връзки с все по малки момичета от 30 надолу а там нещата няма да са както да си на над 40 там е друго много по знаещи и можещи.Вие как бихте постъпили ?
    Nikoga ne se predavai

  2. #2
    Няма какво да се притесняваш, че е по-голяма от теб, а и щом не е само за секс и казваш, че я харесваш, тогава й го покажи. Годините й не трябва да те спират според мен поне, и определено няма да е като с по-младите ти бивши, по-опитното си е по-опитно. Давай смело!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Ще ти кажа само..
    Никога не се предавай.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на fibichkaa
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    376
    кажи и директно че искаш да спиш с нея, жените обичаме директността

  5. #5
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    Представям си тази жена, която вероятно е семейна, да й кажеш директно искаш ли наденицата как ще реагира. Сигурно много ще се изкефи на директността.

  6. #6
    На 21 годишна възраст аз загубих девствеността си с 47 годишна жена. Абстрахирай се тотално от възрастите, времето е измервателна величина създадена от нас. Разликата идва от прекарания живот в по-различни времена от твоите и в респективно различните навици или възприятия създадени в съзнанието, което не ви прави раздалечени измежду галактиките, напротив... разликите във вашите светова правят нещата по-интересни, има територия за разузнаване, а това учи.. при всички положения не си умаловажавай възрастта, и какво ще рече знае и може повече? Знаеш ли колко 17 годишни са изтряскали умело във всячески секси вариации загорели пишки и колко 40 годишни гордостта им е че са пропуснали 20 години от живота си като не са направили нищо, под слогана "Аз да не съм курва, не съм лека жена, не съм месо или стока" бла блу... кой губи повече, онзи който пропуска живота си или този който е потопен вътре в него

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Профил дреме и пуска тема 10 години по-късно...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Всичко зависи от характера на жената.Да,жените обичат да си по директен...Започни като с тея на 30 ... разлика няма.Ще проличи дали ще се отпъсне или няма.Лелките са малко по - предпазливи.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от amadeus_11 Виж мнението
    Всичко зависи от характера на жената.Да,жените обичат да си по директен...Започни като с тея на 30 ... разлика няма.Ще проличи дали ще се отпъсне или няма.Лелките са малко по - предпазливи.
    Напротив, не пропускат, после няма отърване от тях, обожават агнешко.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си