.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Хранителен режим...

    Момчета имам 2 конкретни въпроса, които са свързани със заглавието...
    1во-гледам,че в една тема сте писали,че такъв режим струва 10-15 лева на ден,но аз почвам фитнес след 1 седмица и понеже съм решил да си изготвя режим,седнах и гледах из нета но... до момента видях 2 режима,които ме впечатлиха,но надвишават написаната от вас цена 2-3 пъти...и тва ми е първия въпрос, как да си направя режим за 10-15 лева,защото ако ги редувам тези двата ще плащам към 400-500 лева на месец...И тук идва 2рия ми въпрос - мога ли да се придържам към един и същ дневен режим...всеки ден ето един примерен http://za-fitnes.com/качване-на-кило...на-маса/
    всеки ден ли трябва да ям това или трябва да редувам 3-4 менюта...ако трябва да редувам няма ли да струва много всичко тва...изобщо моля някой да ми напише режима към който се придържа за цяла седмица за около 3300 kcal. Мога да отделя към 200 лева на месец за режим,защото имам и други сметки..

  2. #2
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    С 200 лв. си на дюнери и банички. С печено месо и риба няма как да останеш на 200 лв., а в тези храни е смисълът.

  3. #3
    С 200 лв няма как да стане. Приятелят ми е на режим и средно дава на седмица над 60 лв.

  4. #4
    Ако мислиш да започваш тренировки просто го направи. Дори и без определен режим ще можеш да постигнеш резултати ако тренираш редовно. За режим се изискват доста финанси, а и трябва да ядеш почти едно и също всеки ден. Избягвай пържените храни, чипсовете, газираните напитки, сладките изделия, захарта и т.н.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от Mahlenskiq Виж мнението
    ето един примерен http://za-fitnes.com/качване-на-кило...на-маса/
    всеки ден ли трябва да ям това или трябва да редувам 3-4 менюта...ако трябва да редувам няма ли да струва много всичко тва...изобщо моля някой да ми напише режима към който се придържа за цяла седмица за около 3300 kcal. Мога да отделя към 200 лева на месец за режим,защото имам и други сметки..
    Вместо телешкото печено, можеш да ядеш пиле с ориз или пилешка пържола на обяд, Вечерята също можеш да редуваш с пилешко. А закуската сутринта можеш да редуваш с овесени ядки, евентуално в нискомаслено прясно мляко и 2-3 белтъка от яйца. Тоя режим,който си показал е за мъже тежащи 80 кг. А ти си 62 и трябват много по-малки количества. Съответно по-малко храна и по-евтино по тая причина.
    Каква е тренировъчната ти програма и колко пъти седмично тренираш?

  6. #6
    Настрой се ...че трябва да имаш ангажимент в кухнята. Яж яйца,варен ориз,варен картоф,риба...скумрия,конск (кайма),телешко пак кайма на кюфтаци с лютеница минава супер..свинско може от време на време бон филе в плик да си правиш...А пилешките гърди от магазина ги забрави...взимай бадемки ,плодове,салатка доматче хехехе..инвестирай и в добавки..протейн,глутамин,б ца,левзея ..........

  7. #7
    Аз примерно ям сутрин яйца варени,бъркани или питка по 10-12бр (жълтъка 2-3) . Овес във вода.... (рядко) ..след това ориз с конско до припадане (1 месец след това сменям телешко)цял ден както ти казах с нещо комбинираш салата ,лютеница...може Да добавиш 100гр бадем на ден ... добавките все ги забравям , ти недей би дъ мен ....ям по някоя лъжица фъстъчено масло..бананчета,ябълки ...ти знаеш...не е нужно всеки ден различна храна да ядеш...

  8. #8
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    С твоите финанси можеш да имаш успешен, но леко скучен хранителен режим, който да е висококалориен, на принципа храната прави борбата. Домашно сготвени бобови неща и картофени, както и оризени, а за протеин яко пилешко. Отделно набиваш яко хляб и блъскаш кат животно. С диетата на баба ми и, естествено, много тренировки, съм постигал най - голяма обиколка на ръката, 46 санта, без добавки. Стига да не добавяш излишни мазнини към храненето си и да налягаш яко над въглехидрати по цял ден и протеини след тренировка под формата на храна, ще си качваш и ще ти е готино. Като правило, наблягай повече на въглехидрата през деня, а вечер яж основно протеиновите неща и пий много вода през целия ден, важно е. Направи си калориен баланс и гледай да го спазваш, колко калории ти трябват на ден има формули по интернет бол да си изчислиш. Успех
    П.С. Ако имаш възможност да заделяш пари за добавки, инвестирай в качествен протеин за закуска и след тренировка (2 дози на ден), а ако имаш повече кинти, бета аланин за преди тренировка, защото не товари бъбреците като креатина, но ти дава сила да поблъскаш още малко, след като си изморен след работен ден, примерно.
    Последно редактирано от prosto_chovek : 03-10-2018 на 19:24
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си