Здравейте.
От три дни имах цистит. Постоянно ми се ходеше до тоалетната, пикаех само по няколко капки и обичайните симптоми. Вчера се случи нещо много странно. Цял ден корема ме боля сеедно ще ми идва или ми се ходи до тоалетна. Очудих се пих спазмалгон (сутринта бях пила цитирам), но не мина и пих Оки. След около един час усещах силно парене и позиви за уриниране и отидох до тоалетна, когато се изпишках бях в шок.. Всичко беше кръв.. Аз знам че при цистита има кръв но ми се е случвало само по една две капки а не всичко, което изпикая да е кръв. Взех си ципрофлоксацин, ходих още два пъти до тоалетна пак имаше страшно много кръв всеедно съм в цикъл и много се притесних. След взимането на хапчето вече нямаше кръв и днес също няма. Въпроса ми е възможно ли е от цистита да изтече толкова много кръв в урината? Скоро ходих на гинеколог имах гъбична инфекция,но я излекувах. Не ме е гледала на ехограф за кисти и други неща, само ме натисна и ме пита дали ме боли. СЛУЧВАЛО ЛИ ВИ СЕ Е И НА ВАС И ТРЯБВА ЛИ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ? Благодаря