.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 120
  1. #1

    Какво търсят жените в един мъж?

    Понеже повечето "жени" (т.е. днешните чалга кифленца) търсят в мъжа/момчето до тях - ланци, скъпи коли, много пари, та да ги черпи и да им купува разни неща от мола..

    Тук съм да питам, трезвомислещите и нормални момичета какво търсят и искат от едно момче, че да бъдат истински щастливи..

    ПП : Бъдете искрени, че за един ПРЕАТЕЛ питам!
    #

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Глупак си, това ще ти кажа.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NoNameIsNeeded Виж мнението
    Тук съм да питам, трезвомислещите и нормални момичета какво търсят и искат от едно момче, че да бъдат истински щастливи..
    Същото:
    Цитирай Първоначално написано от NoNameIsNeeded Виж мнението
    ланци, скъпи коли, много пари, та да ги черпи и да им купува разни неща от мола..
    Единственото което отличава "чалга кифленцата" от "трезвомислещите нормални момичета" е че вторите търсят освен изброените неща и други, второстепенни - мъжът да е "някой", да има възможност за развитие, което означава още повече...
    Цитирай Първоначално написано от NoNameIsNeeded Виж мнението
    ...скъпи коли, много пари, та да ги черпи и да им купува разни неща от мола..
    в бъдеще!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Да буди емоция у тях; мъжкарство, голям кур, хубав секс, ресурси, потенциал за развитие, отношение. В този ред ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  5. #5
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Ако с жени не става, с мъже става!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  6. #6
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    С Грозния има какво да си кажете по темата.
    Иначе аз ще кажа че всички хора са различни, но има ясно изразени групи. Едните са кифли, други са спортисти, трети са четящи книги, романтични, сексуални и прочие.
    Самоопредели се ти какъв си и се впиши или търси такива хора.
    Т.е. кифлите дето искат пари са си кифли дето искат пари. Има и други, търси ги (и аз не съм намерил квото търся още така че може и никога да не намериш). Толкоз.
    Последно редактирано от LoadRunner : 01-17-2018 на 19:49

  7. #7
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Авторе, не всички искат пари, някои предпочитат хубавия секс и емоционалната връзка. Да смяташ, че всички жени са меркантилни курви означава, че имаш сбъркана ценностна система и наред с нея, че много други неща не ти вървят в живота. Агресията, която акумулираш заради липсата на секс те кара да мислиш, че причината е всякъде другаде, но не и в теб и най-лесно ти е да посочиш финансите като причина, защото тя е извън теб и е някак си глобален проблем обвхаващ не само теб, но и други. Освен това по същата логика и всички жени за теб са меркантилни курви, защото отново свеждайки нещата до това да изглеждат като част от глобален проблем, обвхащащ не само теб, вместо да поемеш вината върху себе си е по-лесно и поносимо. Ти, видиш ли, си сам и неразбран, защото всички жени са меркантилни курви, а ти просто нямаш пари, за да си ги кушиш и да си оправиш проблема. В същото време си привлечен от курви, защото ти се виждат лесни, защото да купиш е по-лесно от колкото да се постараеш и лесното (секса за пари) според теб оправя многото твои проблеми, които естествено премълчаваш тук, но са отговорни за липсата на секс при теб. И ти макар и да си наясно с тях и да поработиш върху изглаждането им, предпочиташ пак лесното генерализиране на нещата "Всички жени са меркантилни курви, а всички които чукат имат пари." Оправяй тия комплекси, момче, докато си млад и имаш време да заприличаш на нещо и си търси обикновени жени и не точи лиги само по платени курви.
    Последно редактирано от filmimilmi : 01-18-2018 на 09:53

  8. #8
    Banned
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    83
    Всички търсим добър живот.

  9. #9
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от plah4eto_ Виж мнението
    Всички търсим добър живот.
    Ще ти го осигуря.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  10. #10
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Философския камък може да търсят.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ...всички хора са различни, но има ясно изразени групи. Едните са кифли, други са спортисти, трети са четящи книги, романтични, сексуални и прочие.
    Самоопредели се ти какъв си и се впиши или търси такива хора.
    Я по-добре ти кажи като какъв се самоопределяш?
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Има и други, търси ги...
    От къде знаеш, че има и други? Виждал ли си?
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    (и аз не съм намерил квото търся още така че може и никога да не намериш).
    Защо даваш съвет, за който сам казваш, че при теб не е проработил ?
    От колко време "търсиш"?
    Ако след толкова време търсене не си намерил, не ти ли идва наум, че може би търсиш теле под вола !?
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    ...защото да купиш е по-лесно от колкото да се постараеш и лесното (секса за пари) според теб оправя многото твои проблеми...
    Оправяй тия комплекси, момче, докато си млад и имаш време да заприличаш на нещо и си търси обикновени жени и не точи лиги само по платени курви.
    Я ти кажи за себе си !
    Намерил ли си? Постарал ли си се?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #12
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Намерил съм я но е грозна, щом грозните отговарят на критериите ми значи ще се намери и таква по мой вкус и с външността.
    Даже скоро я намерих, преди 2 години, и затова казвам че има шанс да намеря и тунингованата и версия.

  13. #13
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    търся да е уверерен , за да не се налага да пуска такива теми
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  14. #14
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    търся да е уверерен , за да не се налага да пуска такива теми
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Намерил съм я но е грозна, щом грозните отговарят на критериите ми значи ще се намери и таква по мой вкус и с външността.
    Даже скоро я намерих, преди 2 години, и затова казвам че има шанс да намеря и тунингованата и версия.
    А не се ли замисляш, че грозната не е придирчива и отговаря на великите ти критерии, просто защото никой не я иска?

    Не се ли замисляш, че "тунингованата версия" вече е заета?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #16
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Намерил ли си? Постарал ли си се?
    Да и да. И не разполагам с ланци, скъпи коли и много пари.

    И като заговорихте за тунинг, това ли е всичко, което в действителност искате? Има достатъчно естествено хубави момичета. Тия, които си слагат гумени цици и джуки са курви. А по презумция курвите са лесни. Но лесно значи да си платиш и до там. Човек трябва да иска да се постарае малко, ако иска да задържи някой до себе си. Само с мизогиния (https://bg.wikipedia.org/wiki/Мизогиния) просто нищо няма да се получи. И това е нещо, което човек трябва да лекува докато е млад, защото по-нататък само се задълбочава като някакъв голям проблем и води до депресии. Ако човек има две ръце, два крака, поне едно око, поне една работеща топка от чифт топки и не е осакатен по някакъв друг начин долу все има начин.
    Последно редактирано от filmimilmi : 01-22-2018 на 13:55

  17. #17
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Аз се чудя и съм си задавал въпроса дали не съм женомразец, защото:
    а) "мразя" определен тип жени;
    б) мразя определени черти и модели на поведение, типични за жените като (подчертавам, че не твърдя, че се срещат у всяка една жена и определено се срещат и у някои мъже):
    -генерална безпринципност (правят нещата, водени от емоции, настроения, желания, капризи; а не от принципи)
    -некорекност, неискреност (не си държат на думата, лъжат, оправдават се, увъртат, преиначават; до голяма степен произлиза от горното)
    -хитрост, манипулация (застъпва се с елементи от горното като може да има разлика в мотива)
    Сигурно има и още, но не се сещам в момента.

    Е, съм или не съм? ;д
    Последно редактирано от corbV2 : 01-22-2018 на 15:22
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  18. #18
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    ... все има начин.
    Разбира се че има начин и той отдавна е измислен:


    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Е, съм или не съм? ;д
    Според мен не.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    433
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Аз се чудя и съм си задавал въпроса дали не съм женомразец, защото:
    а) "мразя" определен тип жени;
    б) мразя определени черти и модели на поведение, типични за жените като (подчертавам, че не твърдя, че се срещат у всяка една жена и определено се срещат и у някои мъже):
    -генерална безпринципност (правят нещата, водени от емоции, настроения, желания, капризи; а не от принципи)
    -некорекност, неискреност (не си държат на думата, лъжат, оправдават се, увъртат, преиначават; до голяма степен произлиза от горното)
    -хитрост, манипулация (застъпва се с елементи от горното като може да има разлика в мотива)
    Сигурно има и още, но не се сещам в момента.

    Е, съм или не съм? ;д
    Ти по-вероятно не харесваш тези черти у жените,но това не означава че мразиш всички жени.

  20. #20
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Аз се чудя и съм си задавал въпроса дали не съм женомразец, защото:
    а) "мразя" определен тип жени;
    б) мразя определени черти и модели на поведение, типични за жените като (подчертавам, че не твърдя, че се срещат у всяка една жена и определено се срещат и у някои мъже):
    -генерална безпринципност (правят нещата, водени от емоции, настроения, желания, капризи; а не от принципи)
    -некорекност, неискреност (не си държат на думата, лъжат, оправдават се, увъртат, преиначават; до голяма степен произлиза от горното)
    -хитрост, манипулация (застъпва се с елементи от горното като може да има разлика в мотива)
    Сигурно има и още, но не се сещам в момента.

    Е, съм или не съм? ;д
    Все едно да се чудиш дали не си веган, щот мразиш кучешко... Нормално е да не харесваш всички жени. Тези, пък, където ги описваш, са харесвани от "заможната" версия на Грозния (с пачка от 20 двулевки). То ако всички харесваха всички, щеше да е пълна помия Света.

  21. #21
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Все едно да се чудиш дали не си веган, щот мразиш кучешко... Нормално е да не харесваш всички жени. Тези, пък, където ги описваш, са харесвани от "заможната" версия на Грозния (с пачка от 20 двулевки). То ако всички харесваха всички, щеше да е пълна помия Света.
    Не съм съгласен, че изброените черти са патент само на конкретен тип жени. Както казах, те са типични за жените като цяло. Наблюдават се при всякакви типове жени - от пропаднали до свестни. Всеки салбохарактерен мъж си е патил ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  22. #22
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Факт, че всичките тези черти са характерни за жените като цяло. Въпросът е, че при определен тип жени се проявяват прекалено често, а при други - пренебрежимо малко. Тъжното е, че и за "мъжете" са характерни напоследък, включително тези, дето са ходили в прословутата КАЗАРМА.

  23. #23
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Абе нека е пренебрежимо, ама аз на женска дума не вярвам ;д, гледам действията.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  24. #24
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    То аз и на мъжка не вярвам без действия... нормално.

  25. #25
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Е, аз по принцип съм (или бях ;д) доверчив, предпочитам позитивната нагласа и вярвам, докато не ми се даде повод за обратното. Отне ми време да разбера как функционират жените и, че трябва да имам едно наум. Както и да е, спирам с офтопика аз.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си