.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    gfjgfhg
    Guest

    Завърнах се но можете да се отървете от мен веднъж завинаги.

    Здравейте как сте липсвах ви. Непослушни момчета пълните джобчетата а. Да си призная и на мен ми липсвахте. Имах малко проблеми с един маняк простреля ме в крака задето му казах фашист. Сега съм добре. Тука в кофата имаше един готин пич с арабско име гледаше опасни уличи. Rabalka липсваш ми грижи се добре за сина ми моля те. Имаше също една baby_baby къде си маце.

    Искам само да кажа че и колкото да ми се трият профилите тук ще създавам нови и нови. Аз съм като хлебарките настъпиш ли не си вдигай крака. Но понеже аз съм добър човек ще ви дам шанс да се отървете от присъствието ми в форума. Трябва поне 3ма различни потребители да напишат отдолу коментар с най добрите ми качества да кажете колко съм добър. Без лошите качества.
    Имате време до 18.2.2018. Старт .

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Сталкер, Марти и т.н. ти си нали ?

    Защо не намалиш простотиите?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    е кучко
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  4. #4
    ohoo drago moi chovek kade se izgubi savsem te zabravih arkadas

  5. #5
    niesmetyk
    Guest
    Комисар Месут и ти ми липсваше. Дадох си малко ваканция че имам малко проблеми с мой стари приятели.

  6. #6
    niesmetyk
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Сталкер, Марти и т.н. ти си нали ?

    Защо не намалиш простотиите?
    Не мога това е начин на живот.

    kompleksar голям си сладур. Снощи те сънувах палавнико. Бяхме правили тройка с алета оушън ти не спря да я ч**аш аз от теб не можах да направя нищо. Длъжник си ми. Не обиждай полицията те ни пазят а ти така ли им се отблагодаряваш. Жертват си живота навън има всякакви психопати от които те те защитават. Имаи поне малко уважение. Може да не ги харесваш но ще ги уважаваш.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от niesmetyk Виж мнението
    Комисар Месут и ти ми липсваше. Дадох си малко ваканция че имам малко проблеми с мой стари приятели.
    radvam se che si tuk bratle , kaji kakvo ima i ne napuskai foruma pls

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от niesmetyk Виж мнението
    Не мога това е начин на живот.

    kompleksar голям си сладур. Снощи те сънувах палавнико. Бяхме правили тройка с алета оушън ти не спря да я ч**аш аз от теб не можах да направя нищо. Длъжник си ми. Не обиждай полицията те ни пазят а ти така ли им се отблагодаряваш. Жертват си живота навън има всякакви психопати от които те те защитават. Имаи поне малко уважение. Може да не ги харесваш но ще ги уважаваш.
    v 12 sezon na opasni ulici ailin zamalko da umre i mesut nabi hakan , no posle tq ojivq i te se sdobriha

  9. #9
    abvgdej
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    radvam se che si tuk bratle , kaji kakvo ima i ne napuskai foruma pls
    Ми кво полицията ме следи в интернет мислят си че съм арабин но сещаш се какъв.

    Не се съмнявам в Месут дай му само да бие някого. Ако тука в България имаше такъв като него престъпноста щеше да е равна на никаква

    Айлин ли как така какво е станало ?

  10. #10
    pri akciq estestveno, no ojivq.
    ti zashto sprq da gledash seriala ?

  11. #11
    hgfgv
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    pri akciq estestveno, no ojivq.
    ti zashto sprq da gledash seriala ?
    nqmam mnogo vreme za gledane bratche. Dokolkoto znam oshte ne sa go pusnali

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си