.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Трудно ми е без нея.

    Здравейте! Днес е Свети Валентин и ме набива още по-често тази мисъл за бившата ми, не мога да си намеря място, за това ще ви споделя историята с надеждата, да ми дадете някой съвет.

    Запознах се с нея по интернет, бяхме доста далеч един от друг, тя от Варна аз от Велико Търново. (Двамата играехме ЛИГА). На нея почна да и харесва да бъде с мен, да говори с мен. Държеше се много добре като цяло от начало. Аз бях приключил една дълга връзка от 2 години и половина и преди да се запозная с това момиче, все още мислих за нея.
    Почнахме да си говорим доста често в продължение на месец и половина, всяка вечер, заспивахме на телефона, тя ходеше в чужбина за 1 седмица (нещо от училище някаква програма) и ми се обаждаше постоянно. Така аз реших да я питам, дали ме харесва макар, че все още не сме се виждали на живо, освен на снимки, и по камера. Тя каза, че ме харесва, за това реших да отида във Варна и да се срещна с нея. Така и направих, имам собсвена кола отидох, първия път като се видяхме малко ни беше притеснено, но всичко отмина, защото все пак се познаваме, бях и взел един голям букет цветя, който тя хареса много. После тя почна да иска да я прегръщам, на мен ми беше малко странно, след това почнахме да се целуваме. 2 Дена бяхме заедно, запознах се с техните, дори и с дядо и и баба и. Трябваше да остана на хотел, защото нямаше как, просто те ме виждаха за първи път и не може да остана в тях.

    Прибрах се, беше ми много хубаво, както и на нея просто си и личеше, че много се радва за това, че съм дошъл. Продължихме да говорим и да комуникираме постоянно, даже всичко беше още по-хубаво. След 2 седмици обаче, почна доста често да играе с друго момче, по точно да го вика докъто ние играем. Почна да пуска дори и без мен, а това не беше го правила от деня, в който се запознахме, винаги ме е питала дали искам да дойда. Тя се сърдеше понякога, че не я ревнувам от другите момчета, а аз не го правех, защото просто не исках това да ни пречи по някакъв начин, макар, че я ревнувах. Почнах да правя абсолютно всичко за нея, промених много от лошите си навици, които тя не харесваше, почнах да се държа с всеки ден по-мило, но от както почна да комуникора с този човек, тя почна да прави точно обратното. Бях свикнал с нея, за първи път от 1 година след раздялата ми с предното момиче, не мислех за нея, за първи път бях щастлив от толкова време истински, тя почна да казва дори, че ме обича, че изпитва чувства към мен, не толкова любов, защото все пак се познаваме от малко време.

    Стана така, че просто нямах възможност да отида 1 месец при нея във Варна, заради проблем с колата ми. Почнахме много да се караме, след като почна да гирае с това момче, постоянно ми казваше как няма нищо, но го отбелясваше него на всякъде, а не мен, минаваше с оправданието, че той е само приятел и го тагва на забавните работи а мен на другите, макар че не ме тагваше никъде. В последната седмица преди да се разделим, спряхме дори и да говорим, както преди всяка вечер и всеки ден. Спряхме да играем, заедно защото аз се инатих заради това, че понякога не ме вика, а само когато е сама. Една вечер си легнах отново без да говорим, на мен ми се спеше а тя играеше още, каза ми, че ще играе с него и на мен ми стана тъпо, но вече беше станало нормално. Не можах да заспя около 1 час, и реших да видя какво става. Тя говореше с него, без да играят заедно. Писах и защо го прави докъто е можела да говори с мен, а тя ми каза, че не мога да и давам сметка за това с кой говори, особено с приятелите си. От това ме заболя много и казах да се разделим, с очакването тя да не се съгласи, защото преди 3 дена ми беше казала, че ме обича много и иска да е с мен, но не го направи, каза, че и тя го е искала, че всичко е било грешка.
    Попитах я какво не можах да и дам, дали съм сбъркал някъде, тя каза, че аз съм се държал много добре с нея, така както никой друг, но просто искала да бъдем само приятели, мислела си, че нещо ще стане, но просто загубила чувствата. Обичала ме вече само като приятел. Първата ми мисъл беше, е че защото започна да кумуникира с другото момче, тя отрече той да е замесен с нещо, даже почна да ми се кара, защото все съм говорел за него, докъто те били само приятели.

    Спряхме да си говорим, 2-3 дена след раздялата, аз и пишех, постоянно, защото исках да видя в какво съм объркал, но все нищо, тя ме режеше по един и същи начин, че съжаляв и да не говоря повече за това, защото само се караме, но аз не се сдържах, защото просто се държах супер добре с нея, не съм я обиждал, карали сме се, но просто се държах адски добре, както и тя с мен отначало, но беше спряла, и го отричаше. Продължавах да я следя, тя постоянно тагваше това момче, даже започна да го тагва и на любовните работи, питах я има ли нещо между тях, тя отново ми се скара и каза, че съм бил смешен за това, че все съм говорил за него. Бях много зле, все мислех как си говори с него, вместо да говори с мен, как почна да се държи по-добре с него от колкото с мен... Реших да я попитам на другия ден отново, защото вече почна да пише как е била влюбена, тогава тя потвърди, че е с него, от което ми стана адски гадно и и казах, че съм бил прав, че това ще стане, и за това са почнали кавгите отначало. Тя отрече и каза, че просто, защото не изпитвала същото като мен. А я попитах как се променят чувствата на човек, за 2 седмици? Даже за 4 дена, защото ми беше казала, че ме обича много и иска да бъде с мен. Тя каза, че не знае не била тя виновната, да не го коментираме повече, защото иска да си останем добри приятели, каквито сме били преди всичко това, а на мен ми беше пределно ясно, че няма как да стане това, защото нито тя ще ме търси вече като си има нов, нито аз нея, защото съм инат. Така и стана, аз я махнах от приятели, но и го казах, че я махам защото просто не искам да гледам как го отбелязва навсякъде, как съм се опитвал да дам всичко за нея, а накрая тя не го е оценила. Казах и че винаги може да разчита на мен ако има нещо, а тя отвърна, че няма да го направи защото имала родители (тя споделяше повече на мен от колкото на тях), от което също ми стана гадно.

    След като видя, че съм я махнал от фейсбук, ме пита, защо продължавам да и пиша и ме блокира, от всякъде не само от фейсбук. Просто се чудя къде сбърках, отначало знаех, че нещата нямаше да станат кой знае колко дълги, защото все пак това си е разстояние, но аз бях готов да ходя и да я виждам всяка седмица. Просто имах тази възможност, разбира се преди да ми се счупи колата, говорехме как като я оправя, ще отидем някъде, само двамата, в някой град, да видим нещо ново да сме заедно.. а 3 дена преди да стане колата ми се разделихме... Питах я още тогава, дали иска да отида като стане, тя казваше, че вече няма желание и по-добре да не съм ходил.. Почнах да се обърквам, защото това стана много бързо, тя преди няколко дена само за това говореше, как чака да дойда, а сега вече си има ново гадже.. Попитах я какво не можах да ти дам, тя каза всичко ми даде, но не знае защо е станало така, просто много сме били избързали с това да тръгнем. Човекът, с когот ходи е от още по-далеч, от София... Каза, че той я карал да се чувства специална.. същото казваше, на мен от начало.. чак вече почнах да се чудя, аз ли не съм добре, хората ли не са?

    Но не мога да спря да мисля за нея, тя ме е блокирала и въпреки това, бях свикнах да прекарвам цялото си време говорейки с нея, споделяйки, закачайки... сега просто нямам желание за нищо. Студент съм, а работя в Англия, и скоро ще заминавам отново, знам, че ще забравя за нея, но това ми се струва, че ще стане само, ако си намеря заместител. Човек, който ще ме обича и ще оцени какво правя за него, но въпреки това пак ми е много гадно... Днес е 14-ти февруари. Почнах да си мисля, преди това как си говорехме, че ще се видим днес... че ще сме заедно... Не съм от момчетата, които не им пука за момичетата. На принципа съм или давам всичко, или не давам нищо. Тя ми беше втората връзка, отначало нямах много доверие, защото си мислех, че няма да стане нищо, но тя просто се държеше много добре, за това реших да се отддам. А вместо да стане по-добре всичко отиде подяволите с извинение. От което ме боли много, не колкото първата ми връзка, защото там все пак беше 2 години и половина и беше първата ми любов.

    Съжалявам, че темата е толкова дълга, опитах се да я съкратя малко, но просто нямаше как, за да получа някакво мнение, не че моите приятели не са ми давали, но въпреки това е хубаво, да го чуя от хора, които не ме познават. Съжалявам за правописните грешки, благодаря предварително ако сте си направили труда да прочетете темата!
    Последно редактирано от forever9707 : 02-14-2018 на 08:19

  2. #2
    В началото си и бил интересен, обръщал си и внимание, отишъл си чак до там заради нея. След това обаче е видяла че има и други, които се интересуват от нея и те е изместила. Няма какво толкова да го мислиш.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Я се свести, най-голямото нещо, което сте праили, е да играете ранкед в бронза.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Я се свести, най-голямото нещо, което сте праили, е да играете ранкед в бронза.
    Тук ме накара да се разсмея браво , заради коментара с бронза знам, че тя играе като бронз ама все пак се опитвах да я буустна лекичко .
    Като се замислиш, да от страни не сме правили много, но просто сме си споделяли много, и сме говорили, доста извън играта. Както тя нейните, така и аз моите проблеми.
    Изпитвам нещо към нея, не мога да кажа, че е любов, защото съм изпитвал и ме е боляло много от предишната. Сега не ме боли толкова, но просто съм жестоко разочарован, и е също много гадно. Защото в продължение на 3 месеца свикваш постоянно да си с даден човек, той да се държи добре с теб и т.н. После се обръщаш и него вече го няма, повтаряла е колко много държи на мен през това цялото време, всеки ден. А след това си показва кой е в същност.

  5. #5
    Реално като се замислиш, каквото и да е, колкото и да е истинско, ти даже скоро няма да си в България, та не го мисли толкова. Било е някакво временно увлечение, което ще мине.
    БТВ тя на колко е?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Братле, тва момиче си е играeло с тебе много тъпо. Просто явно те е искала за поредната бройка...с тва момче от София с него ще е същата манджа с грозде. Просто я забрави и аз съм минавал по този път... не е лесно, но така е. Продължаваш напред и това е..нямаш друг избор.Та между другото не се занимавай с глупости дай да запишем някоя друга игра в лигата хахахахах . btw на колко години е тва същество ? 14 има ли, че те обича за 4 дена или там колкото ти каза..?
    Последно редактирано от Skulls and Bones : 02-14-2018 на 18:39

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Skulls and Bones Виж мнението
    Братле, тва момиче си е играeло с тебе много тъпо. Просто явно те е искала за поредната бройка...с тва момче от София с него ще е същата манджа с грозде. Просто я забрави и аз съм минавал по този път... не е лесно, но така е. Продължаваш напред и това е..нямаш друг избор.Та между другото не се занимавай с глупости дай да запишем някоя друга игра в лигата хахахахах . btw на колко години е тва същество ? 14 има ли, че те обича за 4 дена или там колкото ти каза..?
    На 18 е, а за лигата бих се съгласил, но я играех само щото тя искаше, много я мразя тая игра . Спрях да играя като цяло, но ако цъкаш нещо като ЦС, мога да те буустна ez pz имам и смърф и глобалката. Съжалявам за лигата, но там е просто изгубена история повече си падах по 3D то като World of Warcaft. А пък за момичето, да то това ми го казва всеки втори, просто е смешна историята и трагична... Имаше на скоро един цитат, "Момичетата са на принципа, ако е добър с тебе, значи най-добър приятел, ако се държи като олигофрен, любов до смърт"

  8. #8
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Сбъркал си само с това,че си тичал по нея. Най-вероятно тогава е загубила интерес към теб, който се е прехвърлил към другото момче. Обзалагам се,че и той има същите шансове за край на връзката им.
    Да искаш да ѝ пишеш, знаейки че вече е с друг - грешка. Не се натрапвай, щом не си желан.
    Остава да си вземеш поука и да продължиш напред. Това не е било твоята връзка, но не е края на света. Успех!
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  9. #9
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Azoria Виж мнението
    Сбъркал си само с това,че си тичал по нея. Най-вероятно тогава е загубила интерес към теб, който се е прехвърлил към другото момче. Обзалагам се,че и той има същите шансове за край на връзката им.
    Да искаш да ѝ пишеш, знаейки че вече е с друг - грешка. Не се натрапвай, щом не си желан.
    Остава да си вземеш поука и да продължиш напред. Това не е било твоята връзка, но не е края на света. Успех!
    Пиши по вайбър. Говедо.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Azoria Виж мнението
    Сбъркал си само с това,че си тичал по нея. Най-вероятно тогава е загубила интерес към теб, който се е прехвърлил към другото момче. Обзалагам се,че и той има същите шансове за край на връзката им.
    Да искаш да ѝ пишеш, знаейки че вече е с друг - грешка. Не се натрапвай, щом не си желан.
    Остава да си вземеш поука и да продължиш напред. Това не е било твоята връзка, но не е края на света. Успех!
    Аз не съм тичал след нея, отначало тя го правеше след мен, просто после явно загуби интерес... Вчера играх с нея ЦС, просто мой приятел ме викна докъто тя е там. Питаше ме защо съм я махнал от приятели, докъто не съм го направил, а тя го направи и и казах. Но тя все отричаше и казваше, че съм аз, смя се там на глупостите дето прая по време на играта, и това беше. Само, където усетих едно нещо, онова момче беше там, преди постоянно говореше, но като дойдох аз цялата игра мълчеше до гроб, явно ревнува от това, че съм с тях

  11. #11
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Връзка от разстояние е много трудна явно другото момче е било по-близо от теб и за това тя така се държи
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от baby_baby Виж мнението
    Връзка от разстояние е много трудна явно другото момче е било по-близо от теб и за това тя така се държи
    Не както казах, те даже са на 2-пъти по-голямо разстояние

  13. #13
    Съжалявам, но това момиче не те е обичало никога и не е била искрена с теб. Ако беше, нямаше така лесно да ѝ се менят чувствата. Няма смисъл да общуваш повече с нея, не ти трябва такъв човек в живота ти.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от hvadså Виж мнението
    Съжалявам, но това момиче не те е обичало никога и не е била искрена с теб. Ако беше, нямаше така лесно да ѝ се менят чувствата. Няма смисъл да общуваш повече с нея, не ти трябва такъв човек в живота ти.
    Благодаря за мнението на всички, наистина спрях да общувам вече с нея! Доста рядко само, когато ни се засекът общите приятели и игрите. Надявам се по-бързо да ми отминат чувствата към нея )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си