.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Закъснение на цикъл

    Здравейте.Искам да ви споделя ,че ми закъснява с 9 дни,а това никак не е нормално.Цикълът ми е редовен принципно.Много ме боли кръста,яйчниците,отделно имам пъпки избити както като да ми идва.Обадих се на гинеколожката ми и настоях да ме вземе,но тя ми каза да изчакам 10 пълни дни и можело да ми дойде.Казах и какви са ми симптомите и тя ми каза ,че явно някакво фуликулче не се било спукало и всеки момент щяло да се спука и за това ми закъснявало ама всеки момент щяло да дойде.Говорих и с мои приятелки и на тях им е закъсняло тези месеци.Много ми е странно,че имам изострени симптоми да ми дойде,а го няма.Страх ме е само да не ме тъпчат с противозачатъчни.

  2. #2
    Иди на лекар.
    Когато искаш да направиш нещо, намираш начин!
    Когато не искаш - търсиш причина.

  3. #3
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Щом имаш от тези симптоми значи всеки момент може да ти дойде всеки момент но все пак отиди на гинеколог
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  4. #4
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Отиди на гинеколог ако закъснее още.
    А може би просто ти закъснява,случва се понякога..




  5. #5
    Благодаря за отговорите.Бях на лекар на 16.02 на частно посреднощ.Матката ми е нормална имам някакви фоликули,които не са се спукали.Ако не ми дойдело до неделя 18.02 ми казаха да си взема дуфастон да го пия 3х1 за 5 дни и щяло да дойде.Обадих се на моята гинеколожка и и казах за какво става на въпрос.Каза ми да не бързам.Понеделник на 26.02 имам час при нея.Много ме боли коремчето и кръста и нови пъпки ми излязоха,а от цикъл помен няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    И НЕ ИСКАМ ДА ПИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ХОРМОНИ.ПРЕДИ БЯХ ПИЛА ЗАРАДИ ЛИЦЕТО И БЯХ НАПЪЛНЯЛА С 10 КИЛААААА! С 300 ЗОРА СИ ГИ вЪРНАХ КАТО ГИ СПРЯХ ПРЕДИ 6 ГОДИНИ.МРАЗЯ ХОРМОНИТЕ ПОНЕЖЕ вСИЧКО Е ИЗКУСТвЕНО И САМО ТЕ НАДУвАТ ИЗКУСТвЕНО.МОЛЯ вИ КАК МОГА ДА ГО РЕГУЛИРАМ БЕЗ ХОРМОНИ.ЛЕКАРИТЕ САМО С ХОРМОНИ ИСКАТ ДА МЕ ТЪПЧАТ.ИСКАМ ДА СИ МИ ДОЙДЕ И ПАК ДА СЪМ ЩАСТЛИвА.ДНЕС ИМАМ РОЖДЕН ДЕН СТАвАМ НА 24 И вСИЧКО ЛОШО вСЕ НА МЕН СЕ СЛУЧвА.ПАК КОРКО МЕ НАПЪвА И КРЪСТЧЕТО А ЦИКЪЛЧЕТО КАК МИ ЛИПСвА ПРОСТО НЕ Е ИСТИНА. ИЗвИНЯвАЙТЕ ,ЧЕ ПИША ТАКА,НО МИ Е МНОГО ГАДНО!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си