.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Бременна ли съм

    Здравейте преди няколко дена приятелят ми свърши в мен два пъти докато бях в цикъл последен ден защото по принцип знам не не може да св забременее ако не си в овулация но сега разбирам че доста жени са забременели по време на М
    Та странното е че са минали няколко дена на мене всеки ден ми се повдига, имам силно обоняние, постоянно ми се лежи и някак си се чувствам бременна колкото и странно да звучи. Има ли възможност да съм?

  2. #2
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Жено,просто си вземи един тест за бременност..а може и два.




  3. #3
    Да но знам че не може да св прави толкова рано защото няма да отчете правилно

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Така е като правите секс без предпазни средства !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Бремнна си,ще ви направим подарък..количка от нас потребителите във форума

  6. #6
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Така е като правите секс без предпазни средства !
    А защо си мислиш, че не иска да бъде бременна ? *Малоумник, тя пита, нема кво да й даваш акъл*
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  7. #7
    Ами същност аз искам да за това питам дали е възможно

  8. #8
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Възможно е.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  9. #9
    Всеки казва различно едни че може други че няма как да забременея ако не съм в овулация. Може би трябва да изчакам за да разбера

  10. #10
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    то не може, ама сперматозоидите живеят 2-5 дни
    някъде пише, и 7
    освен, ако овулацията не ти е супер ранна, трудно да забременеш така, но на някои жени им е и така им се случват деца.
    Ако ще правите такива неща, ги правете преди да ти дойде (на ваша отговорност )
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  11. #11
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Новата реклама - вземете тийнпроблем - най - новият и ефективен тест за бременност! И да, възможно е, може да се забременее по време на цикъл, въпреки че вероятността е значително по - малка, както и може да се забременее ако жената след секс си завре аспиринче по отверстията (имаше такава мода на времето), както и има вероятност да се забременее, ако той свърши в теб в дните, в които според календарчето ти не си в овулация. Взимай един тест да се успокоиш или ако не, да знаеш какво да правиш за в бъдеще. След това гугълни "сексуална култура" и прочети колкото се може повече.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  12. #12
    f123
    Guest
    Здравейте искам и аз да попитам нещо. пиша го тук, защото не знам къде се пишат такива работи. Правих секс, обаче съм много притеснена, защото го правихме без презерватив и той свърши съвсем леко в мен, но кат цяло извън.. знам, че шансът да забременея е колкото малък, толкова и гоялм, но много се притеснявам. трябва да ми дойде след няколко дни, но съм много притеснена и не знам дали си заслужава да изчакам или да пия некое от онези хапчета. НЯкой ако може да сподели мнение, благодаря.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от f123 Виж мнението
    ...го правихме без презерватив и той свърши съвсем леко в мен, ...
    Не се притеснявай излишно! Най-много да си съвсем леко бременна !
    Ако се страхуваш че може да си бременна, не чакай а вземи хапче!
    Рискът си е изцяло за твоя сметка! Премисли кой риск е по-малък.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #14
    behr1nger
    Guest
    Да би мирно седяло, не би чудо видяло ! xD

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от behr1nger Виж мнението
    Да би мирно седяло, не би чудо видяло ! xD
    Най-смисления коментар.

  16. #16
    А бе хора кога ще се науичите, правите ли секс без предпазни средстава шанса е ОГРОМЕН!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си