.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    vaderIW
    Guest

    Ебах момиче от моя клас...

    Усещам, че ще ми се стъжни живота. На 15 съм и ебах едно момиче от моя клас тя е на 14. Веднъж тя дойде у нас (нашите ги нямаше) защото не разбирала задачите и искаше да и ги обясня. По едно време тя поиска да отиде до тоалетната показах и къде е и се върнах в моята стая. От тук вече се започна. Тя дойде в стаята ми чисто гола и ми каза искаш ли да си поиграем (красива има големи цици като за 14 годишна и як задник) аз и казах ок да си поиграем събух си гащите и почна да ми прави свирки за две минути и свърших в устата след това я ебах в путката и усетих, че ще свършвам за това точно щях да си изкарам хуя обаче тя ме дръпна и каза свърши в мен. До този момент всичко беше ок. После я питах защо го направи а тя ми каза че била много възбудена. След няколко дни почна да повръща. Тя ми се обади каза че си е купила тест за бременност и е положителен. И тя и аз не знаем какво да правим ние дори не се харесваме когато тя дойде гола в стаята ми е искала само секс а аз не и отказах. Каза ми че не може да направи аборт сърце не и давало. Кажете какво до правя когато нашите и техните разберат ще стане лошо.

  2. #2
    Най-добре ще е да уведомите родителите си или просто тя да абортира...

  3. #3
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Знаеш ли, че тя ти е биологична сестра ? Познавам я, разделих ви, осинових я преди 13 години, сега ще ти оставя отговорността за бебето.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Тая история ми се струва измислена !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Тая история ми се струва измислена !
    има нещо такова и според мен

  6. #6
    kakagaga
    Guest
    Вероятно е забременяла доста по-рано. Била съм бременна 2 пъти и повръщах месеци. Повръщането се появи много по-късно. Освен това са необходими 14 дни за имплантация на ембрионът. Тест за бременност се прави след закъснение на месечния цикъл. Не е възможно няколко дни след секс да установи, че е бременна!

  7. #7
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    220
    Яко те гаври, брат!!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от vaderIW Виж мнението
    Усещам, че ще ми се стъжни живота. На 15 съм и ебах едно момиче от моя клас тя е на 14. Веднъж тя дойде у нас (нашите ги нямаше) защото не разбирала задачите и искаше да и ги обясня. По едно време тя поиска да отиде до тоалетната показах и къде е и се върнах в моята стая. От тук вече се започна. Тя дойде в стаята ми чисто гола и ми каза искаш ли да си поиграем (красива има големи цици като за 14 годишна и як задник) аз и казах ок да си поиграем събух си гащите и почна да ми прави свирки за две минути и свърших в устата след това я ебах в путката и усетих, че ще свършвам за това точно щях да си изкарам хуя обаче тя ме дръпна и каза свърши в мен. До този момент всичко беше ок. После я питах защо го направи а тя ми каза че била много възбудена. След няколко дни почна да повръща. Тя ми се обади каза че си е купила тест за бременност и е положителен. И тя и аз не знаем какво да правим ние дори не се харесваме когато тя дойде гола в стаята ми е искала само секс а аз не и отказах. Каза ми че не може да направи аборт сърце не и давало. Кажете какво до правя когато нашите и техните разберат ще стане лошо.
    Аз на твое място, бих оведомил родителите си. Колкото по-бързо им кажеш по-добре. Но прави квот си искаш.

  9. #9
    Бременно момиче, на 15 години ?? ФЕЙК.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си