.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    имам леко странен въпрос

    Здравейте, момче на 15 съм и искам да ви питам според вас странно ли е че по-голямата част от близките ми приятели са момичета? Разбира се, имам и близки приятели момчета - двама, с единия от които се виждаме само веднъж годишно (не живее в България), но по-голямата част са момичета (4, но с едното вече се поотдалечихме). Дори най-добрият ми приятел е момиче, което е с почти 3 години по-голямо. Не знам на какво се дължи това, има много момчета, с които се разбираме добре и си говорим често, но не сме близки. Понякога просто имам чувството, че почти всички момчета на моята възраст се интересуват само от футбол и игри от типа на clash royal... а нито едно от двете не предизвиква интерес в мен.
    Някой друг в същото положение?? Намирате ли го за странно?
    Последно редактирано от That's me : 02-25-2018 на 16:45

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Не е странно, но би било лошо да свикнеш с това, защото ще започнат да те френдзоунват по подразбиране момичетата, а това няма да ти харесва занапред. Движи си с пичагите, те интересите им ще се променят, а и ако сте истински приятели с тях, винаги ще имаш гръб за каквото и да било. От друга страна, ако си близък с тези момичета и харесваш някое от тях, може да ти е и по - лесно да се зарибиш с нея, кой знае
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Благодаря много за отговора Хаха, прав си за това със зарибявката
    Просто наистина се дразня на стереотипът, че момче и момиче не може да са близки приятели (а ако може, това значи, че момчето е обратно).
    Другото нещо, което не споменах в поста, е че си движа много по-добре с пичагите от горните класове и се чувствам по-добре в тяхната компания. За това вече съм сигурен, че е по-често срещано, така че не се притеснявам, просто реших да кажа

    Последно редактирано от That's me : 02-26-2018 на 18:43

  4. #4
    Здрасти! Според мен няма нищо странно и никакъв проблем в това да предпочиташ компанията на момичетата повече. А щом тук-там общуваш и с момчета от по-горни класове, значи си умен, преценяваш ситуациите добре, и, може би, си порастнал Това е знак, че правиш нещата добре, не зле. Иначе няма нищо лошо и ако опознаеш по-добре и тези от твоя клас. Може да започнете обща игра, или да отидете заедно в бар или закусвалня.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от universe07 Виж мнението
    ...
    Здрасти фейкче !
    Кажи сега, защо се ригистрира преди година и половина и започна да пишеш чак сега ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Хах, здрасти, фейк мом..ох, или момиче, де да знам. Таа..ами, тъпо се получи. От гугъла ми излезе сайта и тъй като не само съм тийн с проблеми, а и обичаща да помага на такива (дори и да звуча като недо*бана крава с тесногръдо или пък обратно на това виждание за много работи) ми е приятно да пиша, да гледам истории на хора (ако не е тук, ще кажеш, че съм и фейк сталкър ) и ако мога, да дам съвет. Като сме на темата, ти по каква причина се регистрира?

  7. #7
    Честно, сетих се за сайта чак сега, преди мислех да пиша, но ето че музата ми придошла две години след това :д и даже се учудих, че има нови теми. Гледах доста, които не са пипани след 2009/2012

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от universe07 Виж мнението
    Като сме на темата, ти по каква причина се регистрира?
    Имах проблем и писах, после реших да остана.
    Ти по-добре кажи чии фейк си.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от universe07 Виж мнението
    (дори и да звуча като недо*бана крава с тесногръдо или пък обратно на това виждание за много работи)
    Тука ме заинтригува.
    Разкажи ми повече за себе си.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си