.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 35 от общо 35
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от OptimusPrime Виж мнението
    Тоест наричайки те педал...те карам да си зададеш няколко въпроса....кои ли са те?
    Окей, като за начало, определението педал = мъж, който си пада по мъже.
    Не мисля, че от приятелският кръг на някого можеш да определиш дали човекът е обратен.

    Виж, нямам си и на идея какво ти се върти в главата, така че пробвай да бъдеш малко по-директен... Не знам защо очакваш от това, че ме наричаш педал, да си извадя хиляда извода.
    Въпросът, за който се сещам е:
    Трябва ли да се влияя от необосновано мнение? Отговор.. - не

  2. #27
    Хахахахахахаах

  3. #28
    Некро...те тва си беше удър под пояса...

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от That's me Виж мнението
    Занимавам се с фотография, рисуване, отскоро свиря на китара, обичам да чета и ми е интересна информатиката.
    Кефят ме и някакви по-deep теми за разговор. Най-интересните според мен се получават когато с някого започнем да си разказваме преживания и т.н.

    Имаш по -различни интереси от другите ,които са около теб..няма нищо лошо ,странно или гейско..напротив ..
    На 15 г. си и има още време да се доразвиваш като личност и ще срещнеш с времето много момчета с интереси като твоите.
    Когато бях в училище от моя клас също имаше едно момче,което се интересуваше от по различни неща ,обичаше както каза - по deep разговорите и така.Движеше постоянно с нас момичетата,защото момчетата го отбягваха (повечето,не всички) защото не се държеше аруганто и просташки и му казваха,че е гей и т.н. Той не се впечатляваше много от думите им за щастие. Това,което те не знаеха е че той пишеше есета и ходеше по всякакви проекти в училище и получаваше от там пари и така помогна на бедното си семейство и той се грижи за цялото сем. което не толкова заслужата той да прави това за тях. Сега живее добре намери много приятели момчета с сходни интереси .
    Успех ти желая.

  5. #30
    За щастие почти не ми се е случвало някой да ме отбягва заради характера ми, да ме нарича гей и т.н. Пуснах темата по-скоро не защото някой ми е казал нещо, а защото повечето момчета на моята възраст движат предимно с момчешка компания и аз самият почнах да се чудя дали не съм странен. Но пък на моята възраст момчетата сигурно над половината пушат, напиват се и да не казвам какво още... Така че дори и да ми кажат нещо, не мисля, че трябва да се влияя от мнението им.

    Благодаря ти за хубавият отговор
    Последно редактирано от That's me : 02-28-2018 на 16:07

  6. #31
    Хахахаха пичлеме...а да ти кажа ли момиченцата на твоята възраст какво правят?Че много ги защитаваш женския пол,нещо негативно,няма ли поне да пуснеш....Виж сега така ти е удобно....намираш спокойствие там сред тях....имате много общо.....да им свириш на китарката...А й друго ..виждаме.. отоговориха ти десетки момчета във форума....не си единствен ....много като тебе си излизат с момиченца....какво ...всичко е наред...няма нищо странно....

  7. #32
    Към That's me - малко са отстанали като теб свесни момчета (особено на твоята възраст). Браво на вашите за доброто възпитание което са ти дали. Всичко хубаво ти желая и само напред.

  8. #33
    Даже е по-добре. Повечето момчета родени след 2000 и без това единственото им мъжко е да се правят на "гоуеми" във фитнеса. Поне ще свикнеш да четеш и разбираш жените. А не да се правиш на много як, като оня под тебе. Виждал съм бая "пичуи" тип Тони Патето които тръгват с някаква понеже по-добра не могат и да намерят и като минат 30, вече с дете - циврят и леят сополи що ги напуснала, що им изневерила и кво ще правят от тук нататък. Помни, че при хората бета мъжкаря не е този който отстъпва пред други мъже, а онзи който трябва да се мазни пред жени за да му обърнат внимание. Щом жените сами се въртят около теб, значи малко или много правиш нещо като хората. Само гледай да не почнат да те вземат за една от тях
    Тук трябва да кажа нещо умно.

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от XinZhao Виж мнението
    Даже е по-добре. Повечето момчета родени след 2000 и без това единственото им мъжко е да се правят на "гоуеми" във фитнеса. Поне ще свикнеш да четеш и разбираш жените. А не да се правиш на много як, като оня под тебе. Виждал съм бая "пичуи" тип Тони Патето които тръгват с някаква понеже по-добра не могат и да намерят и като минат 30, вече с дете - циврят и леят сополи що ги напуснала, що им изневерила и кво ще правят от тук нататък. Помни, че при хората бета мъжкаря не е този който отстъпва пред други мъже, а онзи който трябва да се мазни пред жени за да му обърнат внимание. Щом жените сами се въртят около теб, значи малко или много правиш нещо като хората. Само гледай да не почнат да те вземат за една от тях


    Цитирай Първоначално написано от J-lo
    Към That's me - малко са отстанали като теб свесни момчета (особено на твоята възраст). Браво на вашите за доброто възпитание което са ти дали. Всичко хубаво ти желая и само напред.
    Благодаря много и на двама ви!

  10. #35

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си