.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1

    имам леко странен въпрос

    Здравейте, момче на 15 съм и искам да ви питам според вас странно ли е че по-голямата част от близките ми приятели са момичета? Разбира се, имам и близки приятели момчета - двама, с единия от които се виждаме само веднъж годишно (не живее в България), но по-голямата част са момичета (4, но с едното вече се поотдалечихме). Дори най-добрият ми приятел е момиче, което е с почти 3 години по-голямо. Не знам на какво се дължи това, има много момчета, с които се разбираме добре и си говорим често, но не сме близки. Понякога просто имам чувството, че почти всички момчета на моята възраст се интересуват само от футбол и игри от типа на clash royal... а нито едно от двете не предизвиква интерес в мен.
    Някой друг в същото положение?? Намирате ли го за странно?

  2. #2
    Не е странно има много като теб... наричаме ги педалчетa

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от OptimusPrime Виж мнението
    Не е странно има много като теб... наричаме ги педалчетa
    По твоята логика момичетата, които имат момчета приятели са лезбийки.

  4. #4
    Виж ся пич или не ти е до момчешките лигавштини на тая възраст или си гей

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    По твоята логика момичетата, които имат момчета приятели са лезбийки.
    Често ли падаш.... от мотору?

  6. #6
    Остави ги тия с простите коментари..
    Кажи от какво се интересуваш най-вече.Кое ти харесва.Например теми на разговор ,забавления и т.н.

  7. #7
    Бан за ДжейЛо обижда.... и нещо се е заблудила...че ще помогне на сукалчето...

  8. #8
    OptimusPrime - Аз обиждам?? А ти дето му казваш,че бил 'педалче' .. Ей такива като тебе много се мислят за мъжкари а сте едни мишки. Точно такива като теб си мислят,че като обиждат другите и те излзиат уж по този начин големите мъже.. Напротив - точно обратното.. Мишкари сте.. Тия тип 'лошото момче' или' яката батка' може да се харесат само и единствено на жени дето нямат и половин мозък(точно като вас) . Един истински мъж проявява уважение към останалите и не обижда по най-просташкия начин хората . А ако няма какво да каже или да помогне ,просто си мълчи. Един истински мъж знае как .. а ти определено не знаеш. Дори ако обичаш изобщо и не ми отговаряй повече !

  9. #9
    Тя помага на момчето и едновременно с това...стигна до заключението ...че съм бедбой,батка...и незнам какво е лоялити и респект...такива веики като теб с първосигнали изказвания като твоето ..как ги кльопам... брей че опит с мъжете имаш.....
    Последно редактирано от OptimusPrime : 02-26-2018 на 22:25

  10. #10
    Толкова си прозрачен ,че чак ми е смешно .. айде бягай заспивай .. аз няма да продължавам да пиша с такива като теб.. все едно да плувам срещу течението.. безнадеждно е!

  11. #11
    Стреляш в тъмното...тейк ит изи .... дори знаеш на коя страна съм легнал..

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от OptimusPrime Виж мнението
    Тя помага на момчето и едновременно с това...стигна до заключението ...че съм бедбой,батка...и незнам какво е лоялити и респект...такива веики като теб с първосигнали изказвания като твоето ..как ги кльопам... брей че опит с мъжете имаш.....
    Мамина душичка златна
    Когато искаш да направиш нещо, намираш начин!
    Когато не искаш - търсиш причина.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от J-lo Виж мнението
    Остави ги тия с простите коментари..
    Кажи от какво се интересуваш най-вече.Кое ти харесва.Например теми на разговор ,забавления и т.н.
    Занимавам се с фотография, рисуване, отскоро свиря на китара, обичам да чета и ми е интересна информатиката.
    Кефят ме и някакви по-deep теми за разговор. Най-интересните според мен се получават когато с някого започнем да си разказваме преживания и т.н.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от OptimusPrime Виж мнението
    Не е странно има много като теб... наричаме ги педалчетa
    Ами наричай си ги както искаш

  15. #15
    Освен това никъде не съм казал, че нямам приятели момчета - напротив, имам, и то не малко, просто само 2 от тях чувствам като близки - хора, с които винаги има какво да правим като се видим.
    Пък и като казвам, че сме приятели с момичетата, не си представяйте как с тях си говорим за дрехи, прически и т.н. С тях просто имаме сходни интереси, но не и такива, които могат да се обозначат като "момичешки" / "педалски"
    Последно редактирано от That's me : 02-27-2018 на 14:24

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от OptimusPrime Виж мнението
    Тя помага на момчето и едновременно с това...стигна до заключението ...че съм бедбой,батка...и незнам какво е лоялити и респект...такива веики като теб с първосигнали изказвания като твоето ..как ги кльопам... брей че опит с мъжете имаш.....
    Не искам да бъда grammar police, обаче оправи си правописа, че ме болят очите като гледам това...

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от That's me Виж мнението
    Занимавам се с фотография, рисуване, отскоро свиря на китара, обичам да чета и ми е интересна информатиката.
    Кефят ме и някакви по-deep теми за разговор. Най-интересните според мен се получават когато с някого започнем да си разказваме преживания и т.н.
    Ами явно повечето момчета около теб се интересуват от неща които не те кефят и с тези момичета както казваш имате еднакви интереси и за това споко нормал е например и аз съм момиче ама мразя да ходя с кифличките около мен и за това повечто ми приятели са момчета

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Zeny12 Виж мнението
    Ами явно повечето момчета около теб се интересуват от неща които не те кефят и с тези момичета както казваш имате еднакви интереси и за това споко нормал е например и аз съм момиче ама мразя да ходя с кифличките около мен и за това повечто ми приятели са момчета
    Права си, благодаря ти за отговора

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от That's me Виж мнението
    Не искам да бъда grammar police, обаче оправи си правописа, че ме болят очите като гледам това...
    Лъвче...и ти бай дъ лей като Джейло... ти ще ми коментираш правописа ли?Що не се запознаете имате много общо....хахахаха може да ти стане най-добрата приятелка във виртуалното...
    Аз обидно ли прозвучах...напротив..така стимулирам...различни сме хората нали?Разбери...че сега всичко е нормално....16 приятелки...съвети от непознати в сайтче....боли ме ...питаш...сърбите питаш.....не анализарай такива неща сега ако не са важни разбира се....не се травмирай...пиши си домашните,хобита...рисувай и т.н...

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от OptimusPrime Виж мнението
    Лъвче...и ти бай дъ лей като Джейло... ти ще ми коментираш правописа ли?Що не се запознаете имате много общо....хахахаха може да ти стане най-добрата приятелка във виртуалното...
    Аз обидно ли прозвучах...напротив..така стимулирам...различни сме хората нали?Разбери...че сега всичко е нормално....16 приятелки...съвети от непознати в сайтче....боли ме ...питаш...сърбите питаш.....не анализарай такива неща сега ако не са важни разбира се....не се травмирай...пиши си домашните,хобита...рисувай и т.н...

    Само не разбрах... като казваш, че така стимулираш, към какво точно ме стимулираш?
    Последно редактирано от That's me : 02-27-2018 на 17:59

  21. #21
    Дразня и провокирам = Прогрес...развирие...мотивац ия както искаш го наречи...просто комуникацията в нета е такава...нещата се разчитат погрешно понякога

  22. #22
    Сигурно отново не ме раЗбра?

  23. #23
    Ами всъщност да, пак не ми стана ясно ...

    Т.е. наричайки ме педал си искал да ме мотивираш да направя прогрес, ок. Обаче какъв прогрес по-точно? Да си намеря нови приятели, тоя път момчета?

  24. #24
    Тоест наричайки те педал...те карам да си зададеш няколко въпроса....кои ли са те?

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Ти хубаво го наричаш педал, ама да не започнете да се гушкате след някое друго разменено съобщение?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си