.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    lilooooo
    Guest

    Unhappy Възможно ли е заразяване с хламидия при полов акт С презерватив?

    Здравейте, момиче на 15 години съм. Преди три дни го направих за пръв път С ПРЕЗЕРВАТИВ. Но забелязах ,след това, че вагиналното ми течение има лек жълтеникав цвят ,без неприятна миризма. Освен това преди акта - по време на ,,любовната игра'' ,когато приятелят ми си ,,играеше'' с пръсти и проникваше по-дълбоко ,чувствах уникално удоволствие . На следващия ден обаче пак го направи и този път това ,което чувствах съвсем не беше удоволствие,даже може да се каже ,че беше болка. Четох много из интернет и съвсем се панирах... Възможна ли е зараза от хламидия или генорея при акт С презерватив?

  2. #2
    Ако не си е мил ръцете, преди да проникне в теб има някаква вероятност. Кой знае къде е барал с тях . С презерватив едва ли, може да се хване някаква венерическа болест.

  3. #3
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    На тия години едва ли трипер и гъби ще имаш, но все пак иди на гинеколог, той ще ти каже най - точно, питайки тук, най - много да получиш съвети за частен преглед от не-специалист, но с освобождаване.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  4. #4
    Дори да е възможно, повечето Полово предавани болести имат инкубационнен период, симптомите при хламидия се появяват 1-3 седмици след евентуалното заразяване, за това дори и да се тестваш ще трябва да почакаш около седмица преди резултатите да покажат с точност.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си