.
Затворена тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738

    Кофти ситуация

    Здравейте, хора!
    не знам тази тема дали е за този раздел, ако случайно модераторите решат да я преместят, да го направят.
    Запознах се с един симпатяга миналата година, лятото. Доста читав човек е, забавен, умен, може да се водят интересни разговори с него и си казах "егати якия пич, с него ще си станем доста добри авери" Тоест още от самото начало го искам само и единствено като приятел и нищо не се е променило до ден днешен - гледам на него като на авер, пък и не е мой тип мъж. Обаче по някакъв начин той се привързал към мен и сещате се, повлюбил се човекът. И разбрах това преди 3 месеца някъде какво изпитва и как приятелството, което си мислех, че имаме, е отишло по дяволите отдавна. Та искам го тоя човек както си беше преди - просто приятелски да си се държим един с друг. Не обичам да наранявам хората, това е много тъпо от моя страна да го правя, но искам и да сме си авери, защото той е ценен човек за мен и е свестен, забавно ми е с него, но какво да направя - не и като половинка, защото както вече ви споменах, не е баш моя тип, по едно време се опитах да се накарам да го харесам по любовен начин, еми не стана.
    Досега ми е пратил няколко подаръка, рози, цветя... оценявам жестовете, благодарна съм, казах му още първия път, като ми подари, че няма нужда да си прави труда, кара ме да се чувствам неудобно даже. Не съм и докоснала подаръците, защото ми е супер неловко и конфузно. Сега от няколко седмици ми звъни почти всеки ден, нищо, че си имам приятел, нищо, че понякога не му вдигам, настоява и да излизаме, а аз все отказвам, не го и търся, отдръпнах се от него, щом разбрах за тези му чувства към мен, един път се бяхме видяли и тогава се опита да ме целуне :/ Тоест той е наясно, че искам приятелство с него, наясно е, че няма да станат нещата, наясно е, че дори и да сме във връзка, доста за кратко ще е, понеже сме различни като за гаджета. Наясно е с абсолютно всичко и пак продължава да изпитва нещо и ми става супер гузно, че искам единствено да сме приятели и че не мога да му отвърна на чувствата.
    Според вас какво е най-правилно да направя, защото много искам да сме просто приятели с това момче, но явно няма как да стане.. Вие как мислите?

  2. #2
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Понякога жените дават грешни сигнали, които мъжете приемат за флирт, а всъщност не е така.
    Кажи му ясно и точно, това което си написала тук и не му давай напразни надежди, защото и той си губи времето и на теб ти е неловко така. Дори да се обиди или да му стане гадно е по-добре така, от колкото да търчи след теб с месеци и накрая да разбере, че е било напразно.

  3. #3
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Казах му снощи и много се натъжи и ядоса едновременно. Почна да се самосъжалява, да казва как все се влюбвал в грешните хора, как никоя не му отвръщала на любовта.... И съответно ми стана още по-гузно, че не го харесвам по този начин и нищо не можах да кажа повече, освен да се дръпна.

  4. #4
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Казах му снощи и много се натъжи и ядоса едновременно. Почна да се самосъжалява, да казва как все се влюбвал в грешните хора, как никоя не му отвръщала на любовта.... И съответно ми стана още по-гузно, че не го харесвам по този начин и нищо не можах да кажа повече, освен да се дръпна.
    Това е опит за емоционална манипулация, не се връзвай. Не означава непременно, че е някъв кофти егоист, който мисли само за себе си. Може да го прави несъзнателно и да му трябва време да се примири. Не е лесно. Говорете пак, бъди твърда и му обясни, че това, което прави, е егоистично, подмолно и нечестно спрямо теб. Постави му ултиматум да вземе решение, но не прибързано. Нека хубаво да си помисли дали държи на теб и е съгласен да си останете приятели или предпочита да прекратите отношения. Ако продължи в същия дух, го изрязваш безкомпромисно и без угризения. Не си виновна за нищо и не си длъжна никому.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  5. #5
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Айде, айде, правиш се на голяма светица сега и искаш съвети как да го разкараш. Ти много добре си знаела какво е щяло да се случи. Не се е родила толкова тъпа жена, която да не знае, че едно момче със сигурност ще хлътне по нея, ако тя му отдели толкова време за срещи, внимание и "интелектуални теми на разговор"... Просто си искала да получаваш внимание, харесвало ти е докато не си разбрала, че тоя иска да те бара на неудобни места, а пък на всичкото отгоре не те привлича сексуално, а като гей приятелка. Не си била честна с него, сега си сърбай кашата и неудобствата произтичащи от това.

  6. #6
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Това е опит за емоционална манипулация, не се връзвай. Не означава непременно, че е някъв кофти егоист, който мисли само за себе си. Може да го прави несъзнателно и да му трябва време да се примири. Не е лесно. Говорете пак, бъди твърда и му обясни, че това, което прави, е егоистично, подмолно и нечестно спрямо теб. Постави му ултиматум да вземе решение, но не прибързано. Нека хубаво да си помисли дали държи на теб и е съгласен да си останете приятели или предпочита да прекратите отношения. Ако продължи в същия дух, го изрязваш безкомпромисно и без угризения. Не си виновна за нищо и не си длъжна никому.
    Благодаря за отговора!
    Определено трябва да поговорим и да бъда по-твърда, защото съм човек, който дава много шансове, затварям си очите за какви ли не неща и накрая ми се качват на главата.
    Нека кажа, че още от самото начало като сме се запознали, той е човек, който се самосъжалява, изпада в някакви песимистични мисли, размисли, аз все бях до него, успокоявах го, давах му съвет и мнение, казваше ми "моля те, не напускай живота ми" и такива реплики, от които самата аз се чувствах манипулирана, че едва ли не мрънка само за да съм до него. И това се повтаря за пореден път, но беше последния. Но така или иначе става за компания, приятел и само дотам.

  7. #7
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Айде, айде, правиш се на голяма светица сега и искаш съвети как да го разкараш. Ти много добре си знаела какво е щяло да се случи. Не се е родила толкова тъпа жена, която да не знае, че едно момче със сигурност ще хлътне по нея, ако тя му отдели толкова време за срещи, внимание и "интелектуални теми на разговор"... Просто си искала да получаваш внимание, харесвало ти е докато не си разбрала, че тоя иска да те бара на неудобни места, а пък на всичкото отгоре не те привлича сексуално, а като гей приятелка. Не си била честна с него, сега си сърбай кашата и неудобствата произтичащи от това.
    Е, хайде не така рязко.
    Добре, може би си прав това, че като прекарваме известно време заедно, ще ме хареса, но ако щеш вярвай, далеч не мисля, че съм толкова привлекателна, че чак да се влюби в мен и т.н. Също, че като се запозная с някакво момче, каквото и да е то, още в началото решавам какви ще сме и съответно се държа, както съм решила. Тоест държала съм се чисто приятелски и доста внимавах да не го допускам до себе си, и не смятам, че е имало некоректно държание от моя страна към него - тоест, че съм му давала надежди, защото точно това избягвах. Виждали сме се точно 4-5 пъти с този човек и то не за много дълго. Той мен ме търси, не аз него. Когато ми пише, го игнорирам и след часове му отг. Същото е и като ми звъни, не му вдигам нарочно и ако ще му вдигна, то е за да му кажа, че не съм заета и затварям. Да добавя, че той ми сподели за чувствата си още преди 2-3 месеца някъде, доста говорихме относно това, отдръпнах се. После ми каза, че тръпката му изстинала и че едва ли не е готов да бъдем приятели. Обаче не знам как и защо се озовахме в този омагьосан кръг, в който той ми казва, че ме обича, че е влюбен, че се е привързал към мен, че ако изчезна от живота му, ще страда и т.н. при положение, че вече знае мнението ми, че съм му казала без заобикалки, че искам само и единствено да сме приятели. Той даже сам ми каза, че разчита поведението ми като освободено и приятелско. Което значи, че не съм аз виновната, че той не може да приеме фактите още от 3 месеца и да се вземе в ръце и да се осъзнае. Тоест няма нужните себеуважение и чест да преглътне това, че не споделям тези му чувства и да си продължим приятелството, което имахме в началото. И не, със сигурност не се кефя на това, че се върти около мен и не прося внимание от никого. Написах тази тема за съвет, защото го оценявам тоя човек и искам само да си запазим приятелството.

  8. #8
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Направо му покажи тая тема така както си написала нещата. Истината боли,но е най-доброто което можеш да предложиш.
    Ако реши да те изтрие от живота си ще е най-добре за него ако ли не наистина може да си намериш приятелче
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #9
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Направо му покажи тая тема така както си написала нещата. Истината боли,но е най-доброто което можеш да предложиш.
    Ако реши да те изтрие от живота си ще е най-добре за него ако ли не наистина може да си намериш приятелче
    да, най-добре

  10. #10
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението

    Досега ми е пратил няколко подаръка, рози, цветя...
    тоя ако има кинти и му направиш една чикия
    може и кола да ти подари
    ако му родиш дете и остров ще ти купи

  11. #11
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    тоя ако има кинти и му направиш една чикия
    може и кола да ти подари
    ако му родиш дете и остров ще ти купи
    Ааа имам кола вече, ама няма да откажа и едно чисто ново Ауди, прав си!

  12. #12
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Ааа имам кола вече, ама няма да откажа и едно чисто ново Ауди, прав си!
    Ми щом в чисто новите аудита е проблема, да вземеш да минеш и през нас, а??
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  13. #13
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Е, хайде не така рязко.
    Добре, може би си прав това, че като прекарваме известно време заедно, ще ме хареса, но ако щеш вярвай, далеч не мисля, че съм толкова привлекателна, че чак да се влюби в мен и т.н. Също, че като се запозная с някакво момче, каквото и да е то, още в началото решавам какви ще сме и съответно се държа, както съм решила. Тоест държала съм се чисто приятелски и доста внимавах да не го допускам до себе си, и не смятам, че е имало некоректно държание от моя страна към него - тоест, че съм му давала надежди, защото точно това избягвах. Виждали сме се точно 4-5 пъти с този човек и то не за много дълго. Той мен ме търси, не аз него. Когато ми пише, го игнорирам и след часове му отг. Същото е и като ми звъни, не му вдигам нарочно и ако ще му вдигна, то е за да му кажа, че не съм заета и затварям. Да добавя, че той ми сподели за чувствата си още преди 2-3 месеца някъде, доста говорихме относно това, отдръпнах се. После ми каза, че тръпката му изстинала и че едва ли не е готов да бъдем приятели. Обаче не знам как и защо се озовахме в този омагьосан кръг, в който той ми казва, че ме обича, че е влюбен, че се е привързал към мен, че ако изчезна от живота му, ще страда и т.н. при положение, че вече знае мнението ми, че съм му казала без заобикалки, че искам само и единствено да сме приятели. Той даже сам ми каза, че разчита поведението ми като освободено и приятелско. Което значи, че не съм аз виновната, че той не може да приеме фактите още от 3 месеца и да се вземе в ръце и да се осъзнае. Тоест няма нужните себеуважение и чест да преглътне това, че не споделям тези му чувства и да си продължим приятелството, което имахме в началото. И не, със сигурност не се кефя на това, че се върти около мен и не прося внимание от никого. Написах тази тема за съвет, защото го оценявам тоя човек и искам само да си запазим приятелството.
    Госпожице, ти като отрязваш някого, защо продължаваш да го държиш като втора цигулка в шкафа? Осъзнаваш ли, че смегчаващите вината ти обстоятелства си ги изсмукваш измежду пръстите? Та той ти е споделил, че е влюбен в теб още преди цели 2-3 месеца и ти вместо директно да му кажеш "пич, НИКОГА няма да станат нещата между нас, защото НЕ МЕ КЕФИШ ВИЗУАЛНО", което е кратко точно ясно, ако имаше съвест, вместо това си продължила да го въртиш без да му кажеш истината в очите до степен, в която той да си помисли, че поведението ти е по-скоро:
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    освободено и приятелско
    Моля? Освободено? Знаем много добре, че това значи, че си му се мятала на врата, прегръщала си го, сядала си му в скута, държала си го под ръка докато вали дъжд и той държи чадъра например... Ти си класически пример за злобна кучка, която не зачита чуждите чувства и винаги поставя на първо място това да си чеше егото, било то и с някой мухльо като този колкото да има някой, който да ти ходи по гъза. И да, този е такъв, защото, ако бяхте тръгнали сигурно щеше да е под чехъл. Ходи ти по задника толкова време, подарява ти цветя и ти викаш, че не си осъзнавала, че е много влюбен. Тия на друг ги разправяй. Я си представи ти да си намериш майстора. Някой дето е "твой тип" да ти обяснява колко добро и интересно същество си в продължение на няколко месеца докато ти дава да го придружаваш насам и натам, чак да се стигне до там да му подаряваш и подаръци и накрая след всичките хиляди намеци да му се обясниш, че си влюбена и той да ти каже, че е знаел това през цялото това време, но просто не си негов тип...
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    няма да откажа и едно чисто ново Ауди, прав си!
    А още по-зле е, че си и меркантилна кучка на всичкото отгоре....
    Направо ми се гади от такива като, не знам как живееш със себе си, ако осъзнаваш дори малко каква си...
    И да добавя какво смяташ за мъжете от една друга тема в раздела от тези дни:
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    мъжете са простоустроени същества, така че му кажи направо
    Значи нямаш проблем с това да казваш нещата в прав текст, но според теб мъжете са прости и тоя така... Казваш си "докато ми е убоден, дай да го ползвам, що не, та той е просто устроен, няма нищо да му стане, ако се подиграя с чувствата му..."
    Последно редактирано от filmimilmi : 03-22-2018 на 07:59

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Госпожице, ти като отрязваш някого, защо продължаваш да го държиш като втора цигулка в шкафа? Осъзнаваш ли, че смегчаващите вината ти обстоятелства си ги изсмукваш измежду пръстите? Та той ти е споделил, че е влюбен в теб още преди цели 2-3 месеца и ти вместо директно да му кажеш "пич, НИКОГА няма да станат нещата между нас, защото НЕ МЕ КЕФИШ ВИЗУАЛНО", което е кратко точно ясно, ако имаше съвест, вместо това си продължила да го въртиш без да му кажеш истината в очите до степен, в която той да си помисли, че поведението ти е по-скоро:

    Моля? Освободено? Знаем много добре, че това значи, че си му се мятала на врата, прегръщала си го, сядала си му в скута, държала си го под ръка докато вали дъжд и той държи чадъра например... Ти си класически пример за злобна кучка, която не зачита чуждите чувства и винаги поставя на първо място това да си чеше егото, било то и с някой мухльо като този колкото да има някой, който да ти ходи по гъза. И да, този е такъв, защото, ако бяхте тръгнали сигурно щеше да е под чехъл. Ходи ти по задника толкова време, подарява ти цветя и ти викаш, че не си осъзнавала, че е много влюбен. Тия на друг ги разправяй. Я си представи ти да си намериш майстора. Някой дето е "твой тип" да ти обяснява колко добро и интересно същество си в продължение на няколко месеца докато ти дава да го придружаваш насам и натам, чак да се стигне до там да му подаряваш и подаръци и накрая след всичките хиляди намеци да му се обясниш, че си влюбена и той да ти каже, че е знаел това през цялото това време, но просто не си негов тип...

    А още по-зле е, че си и меркантилна кучка на всичкото отгоре....
    Направо ми се гади от такива като, не знам как живееш със себе си, ако осъзнаваш дори малко каква си...
    И да добавя какво смяташ за мъжете от една друга тема в раздела от тези дни

    Значи нямаш проблем с това да казваш нещата в прав текс, но според теб мъжете са прости и тоя така... Казваш си "докато ми е убоден, дай да го ползвам, що не, та той е просто устроен, няма нищо да му стане, ако се подиграя с чувствата му..."
    сипва с големия черпак

  15. #15
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Госпожице, ти като отрязваш някого, защо продължаваш да го държиш като втора цигулка в шкафа? Осъзнаваш ли, че смегчаващите вината ти обстоятелства си ги изсмукваш измежду пръстите? Та той ти е споделил, че е влюбен в теб още преди цели 2-3 месеца и ти вместо директно да му кажеш "пич, НИКОГА няма да станат нещата между нас, защото НЕ МЕ КЕФИШ ВИЗУАЛНО", което е кратко точно ясно, ако имаше съвест, вместо това си продължила да го въртиш без да му кажеш истината в очите до степен, в която той да си помисли, че поведението ти е по-скоро:

    Моля? Освободено? Знаем много добре, че това значи, че си му се мятала на врата, прегръщала си го, сядала си му в скута, държала си го под ръка докато вали дъжд и той държи чадъра например... Ти си класически пример за злобна кучка, която не зачита чуждите чувства и винаги поставя на първо място това да си чеше егото, било то и с някой мухльо като този колкото да има някой, който да ти ходи по гъза. И да, този е такъв, защото, ако бяхте тръгнали сигурно щеше да е под чехъл. Ходи ти по задника толкова време, подарява ти цветя и ти викаш, че не си осъзнавала, че е много влюбен. Тия на друг ги разправяй. Я си представи ти да си намериш майстора. Някой дето е "твой тип" да ти обяснява колко добро и интересно същество си в продължение на няколко месеца докато ти дава да го придружаваш насам и натам, чак да се стигне до там да му подаряваш и подаръци и накрая след всичките хиляди намеци да му се обясниш, че си влюбена и той да ти каже, че е знаел това през цялото това време, но просто не си негов тип...

    А още по-зле е, че си и меркантилна кучка на всичкото отгоре....
    Направо ми се гади от такива като, не знам как живееш със себе си, ако осъзнаваш дори малко каква си...
    И да добавя какво смяташ за мъжете от една друга тема в раздела от тези дни:

    Значи нямаш проблем с това да казваш нещата в прав текст, но според теб мъжете са прости и тоя така... Казваш си "докато ми е убоден, дай да го ползвам, що не, та той е просто устроен, няма нищо да му стане, ако се подиграя с чувствата му..."
    Ако обичаш, не скачай, защото не ме познаваш лично и си мери приказките до някаква степен. Това първо.
    Това за колата го казах абсолютно на майтап, толкова не си и можал да разбереш, и нормално, хората, които ме познават, знаят, че обичам да се шегувам. Това второ.
    Да, с всеки се държа топло и приятелски настроено, открито, освободено, прегръщам за здравей и довиждане само, мога да прегърна и непознат, такава съм, не съм някакъв нацупен и скован темерут и затова държанието ми е било топло към този човек. Зависи от гледната точка явно. Със сигурност не съм го използвала, за да си начеша егото, щото хората в живота ми си ги ценя и не ги имам за няква "цел", а го исках единствено като добър приятел, вече го изясних тоя факт. Нещата, които ми е подарявал, не съм ги докоснала и с пръст, тоест не съм толкова меркантилна, за каквато ме определи, без и грам да ме познаваш лично. Вече му казах, че няма да стане и не може така да се продължава и аз доброволно излязох от живота му, но днес продължава да ме умолява да говорим. Блокирах му номера, защото за целия ден ми е звъннал 10 пъти. Това, че не усеща колко красноречиви са намеренията ми и как не желая вече дори и приятелство да имаме, защото няма начин за такова и по-добре да не съм му в живота, за да продължи напред. Пак ли аз съм виновна в случая? Тва трето.
    Относно това, което каза, да се поставя на негово място - била съм 2 пъти в подобно положение, но не съм се държала толкова отчаяно и да се хващам за човека като удавник за сламка. Отрязаха ме точно по същия начин - меко и деликатно, както аз в началото направих (сега бях рязка и го блокирах отвсякъде да не се свързва с мен), да, въртяха ме, после като ми казаха как стоят нещата, нормално да се натъжа, но продължих с гордо вдигната глава и зачеркнах тези хора веднага. Щом ми кажат не, значи не, не продължавам да се натискам да сме приятели дори. Четвърто.
    И пето - изказването ми, че мъжете са една идея по-просто устроени от нас - жените, също го казах с нотка на шега. Ако го погледнеш чисто от психическа гледна точка - жените говорим много, обясняваме по-сложно, премисляме много, в главата ни е хаос винаги, говорим завъртяно "ама не, нямах това предвид, ами онова..", докато мъжът като каже нещо, той реално точно това мисли и точно това иска да каже. Или като му кажеш нещо, той го разбира също по начина, по който му го казваш това, а жените анализираме почти всяка дума какво е искал да ни каже човека. Или пък разбирате по-трудно с какво сте ядосали една жена, по простата причина, че приемате нещата по-ясно и буквално и не можете да гадаете и предполагате, както правим женската част. Поне така мисля аз, но ако греша, ще се радвам да ми обясниш! И явно си афектиран от мненията, които съм написала и в двете теми, но можеш да подхождаш по-леко като цяло и без обиди и етикети, защото е грозно по този груб начин.
    Ако искаш да ми кажеш още нещо, заповядай на лично съобщение! ^^
    Последно редактирано от ~The Smile~ : 03-22-2018 на 13:23

  16. #16
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    сипва с големия черпак
    Няма значение, свикнала съм на лошо да отвръщам с добро винаги, така че да храни още, ако желае!

  17. #17
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Ми щом в чисто новите аудита е проблема, да вземеш да минеш и през нас, а??
    На майтап го казах, ноо не, благодаря, приятелят ми си ми е предостатъчен ^^

  18. #18
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Ако обичаш, не скачай, защото не ме познаваш лично и си мери приказките до някаква степен. Това първо.
    Защо да си меря приказките? Във форум сме, ще говоря каквото си искам!

    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Това за колата го казах абсолютно на майтап, толкова не си и можал да разбереш, и нормално, хората, които ме познават, знаят, че обичам да се шегувам. Това второ.
    Гузен негонен бяга ми се струва нещо.

    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Да, с всеки се държа топло и приятелски настроено, открито, освободено, прегръщам за здравей и довиждане само, мога да прегърна и непознат, такава съм, не съм някакъв нацупен и скован темерут и затова държанието ми е било топло към този човек. Зависи от гледната точка явно.
    Значи по твоята логика всеки, който не се държи като 4 годишна пикла (т.е. да се разтапяш пред всеки срещнат от лигня и да го гушкаш и целуваш по бузките при всяко "здравей" и "чао" ) е нацупен и скован темерут? WTF?

    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Със сигурност не съм го използвала, за да си начеша егото, щото хората в живота ми си ги ценя и не ги имам за няква "цел", а го исках единствено като добър приятел, вече го изясних тоя факт. Нещата, които ми е подарявал, не съм ги докоснала и с пръст, тоест не съм толкова меркантилна, за каквато ме определи, без и грам да ме познаваш лично.
    Меркантилността и егоцентризма ти си личат в манталитета ти, драга и напротив, това не беше нищо лично, а просто мое предположение на базата на виртуалния ти образ, който сама изграждаш за себе си тук с всеки твой следващ пост. Щом си създала впечатление у горкото момче, че ти трябват подаръци е още един повод за размисъл каква изглеждаш в неговите очи. (съответно и все повече в нашите)

    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Вече му казах, че няма да стане и не може така да се продължава и аз доброволно излязох от живота му, но днес продължава да ме умолява да говорим. Блокирах му номера, защото за целия ден ми е звъннал 10 пъти. Това, че не усеща колко красноречиви са намеренията ми и как не желая вече дори и приятелство да имаме, защото няма начин за такова и по-добре да не съм му в живота, за да продължи напред. Пак ли аз съм виновна в случая? Тва трето.
    Първо, второ, трето... Айде стига нарежда, че изглежда много надуто от страни. Аз не ти изреждам от 1 до еди колко си каква си. Ау, горката, чак си му блокирала номера, а по-горе казваш, че искаш да си поговорите с него и да намериш начин да му кажеш как стоят нещата. Не, ти просто си затънала в калта сега и се чудиш как да се измъкнеш от ситуацията, защото си си създавала преследвач, който те обсебва благодарение на това твое фриволно поведение и желание за внимание. Момчето явно не е много в час, не може да не си усетила това, че е чалнат (10 пъти ти звъни, ами извинявай, но това е за ограничителна заповед и е маниакално поведение), така че да го беше разкарала отдавна, ако не ти е харесвало цялото това внимание. Е, сега е вече твърде късно и САМА СИ СИ ВИНОВНА!

    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Относно това, което каза, да се поставя на негово място - била съм 2 пъти в подобно положение, но не съм се държала толкова отчаяно и да се хващам за човека като удавник за сламка. Отрязаха ме точно по същия начин - меко и деликатно, както аз в началото направих (сега бях рязка и го блокирах отвсякъде да не се свързва с мен), да, въртяха ме, после като ми казаха как стоят нещата, нормално да се натъжа, но продължих с гордо вдигната глава и зачеркнах тези хора веднага. Щом ми кажат не, значи не, не продължавам да се натискам да сме приятели дори.
    Ей те, на! Дойдохме си на думата! Била си отрязвана и искаш някак си да си го върнеш на мъжката половина от човечеството като разбиваш сърцата на мухльовци. Къв е тоя блок, нали беше много добър човек? Цитирам те пак:

    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Да, с всеки се държа топло и приятелски настроено, открито...
    Забелязваш ли къв оксиморон ти е мнението спрямо поведението към горкото момче. Съжалявам, но всеобщото мнение до тук за теб е, че си безсърдечна кучка!

    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Четвърто.
    ... Да, вече ти казах да спреш да нареждаш така, че е грозно. Съжалявам ама това вече е миндилско...И ето ся пак, започваш с пето. Нещо си обърка стила на номерация от нервничене. Не трябва ли да кажеш в края на следващия цитат чак "Т'ва пето." в твой стил. Сега изведнъж сменяш стила. Е, добре. Да продължим все пак.


    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    И пето - изказването ми, че мъжете са една идея по-просто устроени от нас - жените, също го казах с нотка на шега. Ако го погледнеш чисто от психическа гледна точка - жените говорим много, обясняваме по-сложно, премисляме много, в главата ни е хаос винаги, говорим завъртяно "ама не, нямах това предвид, ами онова..", докато мъжът като каже нещо, той реално точно това мисли и точно това иска да каже. Или като му кажеш нещо, той го разбира също по начина, по който му го казваш това, а жените анализираме почти всяка дума какво е искал да ни каже човека. Или пък разбирате по-трудно с какво сте ядосали една жена, по простата причина, че приемате нещата по-ясно и буквално и не можете да гадаете и предполагате, както правим женската част. Поне така мисля аз, но ако греша, ще се радвам да ми обясниш! И явно си афектиран от мненията, които съм написала и в двете теми, но можеш да подхождаш по-леко като цяло и без обиди и етикети, защото е грозно по този груб начин.
    Значи, сори ако нещо, ама аз много се забавлявам в тази тема, а пък макар и било за твоя сметка, недей да се афектираш толкова. Това е само интернет. И да, сега не се измъквай омазвайки мнението си, че мъжете са били прости същества. Ти си го каза буквално, няма нужда сега си смегчаваш тона, за да изглеждаш тука като света вода ненапита в темата си, защото искаш да постигнеш някакъв ефект, че едва ли не ти си невинната овчица и някакъв маниак незаслужено те преследва, а ти горката си толкова добричка, че видиш ли това е причината да си в тая каша. Не, миличка, причината да си в тая каша си самата ти и поведението ти на кучка с мъжете. Рано или късно до ей тва се стига. Какво повече от това има да анализираме ситуацията тук?

    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Ако искаш да ми кажеш още нещо, заповядай на лично съобщение! ^^
    Мне, мерси, в темата ти е много по-забавно!

    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    На майтап го казах, ноо не, благодаря, приятелят ми си ми е предостатъчен ^^
    Аууу, ма ти и приятел си имала. Горкия приятел, ако те знае каква си! Тц, тц, тц... Чудно, какво ли ще стане, ако му я покажеш тази тема? Хем си с него, хем с други се занимаваш... Но да не задълбава, че мнението ми няма да стане много красиво.

    Хайде, лека и със здраве!

    PEACE!
    Последно редактирано от filmimilmi : 03-22-2018 на 14:14

  19. #19
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Стоя зад думите си, не съм длъжна да те убеждавам в противното или въобще в каквото и да е, все пак, всеки вижда и чува това, което би искал да види и чуе. Ти явно искаш да съм меркантилна и там всички глупости, които изреди досега по мой адрес, но няма как да стане това. Но който ме плюе, не казвам, че вали дъжд. Държа се с хората така, както те с мен. А сега си разкарай задника от темата ми. Има си ЛС, като искаш да ми кажеш нещо, заповядай там!

    Темата е приключена, моля модератор да я заключи!

  20. #20
    Като те дразни му казваш да престане и толкова. Няма какво да го съжаляваш все пак не искаш да сте заедно. Както Хари каза, даже можеш да му покажеш тази тема

    Filmifilmi, опитваш се да вземеш хляба на грозния ли?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Filmifilmi, опитваш се да вземеш хляба на грозния ли?
    Те от край време си го поделят.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Темата е приключена, моля модератор да я заключи!
    .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си