.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Въдможно ли е нежелано зачеване?

    Здравейте!Искам да попитам дали е възможно да има зачеване при скъсан презерватив дни преди цикъла.Приятеля ми твърди, че го е извадил на време преди да свърши, но не е сигурен на 100% кога се е скъсал точно.Имам признаци за цикъла, но все още не е дошъл.Взехме противозачатъчни за всеки случай.И все пак възможно ли е да съм бременна?
    Каффеее

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Чакай, какво означава "взехме противозачатъчни"?

  3. #3
    Купихме и започнах да взимам?
    Каффеее

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    След като стана гафа или преди него?

  5. #5
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Малко вероятно е да те е хванало. А противозачатъчните няма да те оправят ако сега е станал гаф, надявам се си наясно. Могат да ти помогнат само при предстоящите сексуални контакти, но като цяло по-добре си заложете на кондомите, хапчетата не са оферта.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  6. #6
    Сериозно ли очакваш компетентен отговор в този форум!? Тук някаква се шашкаше дали ще забренее от свършване в задника. Нямам думи!

  7. #7
    Как така си почнала да пиеш противозачатъчни? Противозачатъчните се пият за предотвратяване на бременност в бъдеще, не при свършен акт. А ако се бъркаш с ескапел, пие се едно хапче до 72 часа след рисков акт.
    Като ти гледам познанията, предполагам че риска да си бременна никак не е малък
    Редовна менструация ли имаш принципно и колко дни ти е цикъла?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    При тая липса на какъвто и да е отговор по-вероятно е да се е прехвърлила в bgmamma.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си