.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    loverGirl47
    Guest

    Red face Типичната драма/Как да му призная??

    Здравейте!
    Това е типична тийнейджърска драма,която може би се е случила/ще се случи на всеки.
    Общо взето харесвам едно момче от около 4 месеца,но вече става сложно.Познаваме се от около 5-6 месеца.Наистина много го харесвам.но наскоро разбрах,че и една от най-близките ми приятелки го харесва.
    Той е перфектното момче: симпатичен,с хубаво тяло,уникален характер.Имаме общи интереси в сферата на киното,известните личности и не много в музиката Ставаме си все по-близки:прекарваме доста време заедно,смеейки се в училище,поглеждаме се в часовете и от време на време се прегръщаме.Много е мил и се отнася към всички момичета с уважение.
    Не харесвам момче за първи път,но този път е по-различно.До приятелката ми...тя никога не е харесвала момче преди.*Да отбележа,не сме се скарали!(НИКОГА НЕ СЕ КАРАЙТЕ С ПРИЯТЕЛИТЕ СИ ЗА МОМЧЕТА/МОМИЧЕТА)*
    Разказвам тази история,защото не мога да говоря с никого за това,а и може Ти да си в тази ситуация..Но моля за съвет!Как да му покажа че го харесвам,без да ме е страх?Може би езикът на тялото ще помогне?
    Благодаря за отделеното време! <3

  2. #2
    Bobidivaka333
    Guest
    Здравей!Историята ти е много интересна.В деликатно положение си!Аз имам също нужда от помощ така че искаш ли да си разменим facebook abv или нещо подобно и да си помогнем един на друг.Моят проблем и следният:

    Харесвам много едно момиче.Много е красива,има страхотна коса,очи,устни,но все дружи с онези ,,отворковци,,.Нямам никаква идея как може да се преборя за нея.Родителите ми са богати,ходим на екзотични почивки,круизи,имам мноо добри приятели от онези които по принцип са по спокойни,изключително съм добър във футбола,но в любовта съм пълен нещастник.Проблема при мен такъв че аз просто не мога да я заговоря нормално.Винаги когато опитам си глътвам езика!

    Аз бих те посъветвала да поговориш с приятелката ти и да и кажеш че харесвате едно и също момче.Поговорете си и й кажи че винаги ще бъдете фр. независимо коя ще избере.МОЛЯ ТЕ ПОМОГНИ МИ!Eто ТИ facebook за контакт с мен: Boyan Borisov!

  3. #3
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Хей , момичето в драма.
    Първо да покажеш на някого че го харесваш не е много трудно - опитай се да прекараш повече време с момчето извън училище , излизай с него , покани го на кино - добра опция е да видиш дали има нещо , не се знае как ще приключи срещата , пиши му често - не е голяма философия
    Доколкото приятелката ако ти го харесваш първа значи тя трябва да се примири - по добре поговори с нея относно това , за да разбереш и нейната гледна точка - за да не загубиш един от двамата - дано намериш баланс, успех
    Wild & young do it just for fun

  4. #4
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Ако си хубава му признай. Ако не си, по-добре недей. Ще разбереш защо след време. А ако приятелката ти е по-хубава от теб няма значение дали ще му признаеш първа или втора.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Ако си хубава му признай. Ако не си, по-добре недей. Ще разбереш защо след време. А ако приятелката ти е по-хубава от теб няма значение дали ще му признаеш първа или втора.
    Tova koeto kazvash e maloumno. Nqma znachenie dali e hubava, ako momcheto haresva haraktera i... Po dobre spri da davash suveti

  6. #6
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от vliubenata03 Виж мнението
    Tova koeto kazvash e maloumno. Nqma znachenie dali e hubava, ako momcheto haresva haraktera i... Po dobre spri da davash suveti
    Първо, малоумната си ти, защото характерът няма й значение, ако тя чупи кантара на "месокомбинат Родопа" и е неприлично космата, с мазна коса, кофти хигиена и т.н. и т.н. Второ, пак си малоумна x 2 пъти, защото pi6e6 eto taka.

  7. #7
    Здравей. Наскоро и аз преживявам подобно, аз казах на въпросното момче, очаквах да е по трудно. Аз те съветвам очи в очи да му признаеш чувставата си. Дори и да харесва друга ти няма да се предаваш вярно че на сила хубост не става, но момчетата са сложни същества и все пак не се отказвай, за да види че ти наистина го харесваш.

  8. #8
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от Evi05 Виж мнението
    момчетата са сложни същества и все пак не се отказвай, за да види че ти наистина го харесваш.
    ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХА
    Ти си рядко малоумно или злобно същество да я прецакваш с такива съвети.

  9. #9
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    мъжете са простоустроени същества, така че му кажи направо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си