.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    jambas11
    Guest

    Exclamation Моля за компетентно мнение

    Здравейте, искам да започна с това: Всеки, който смята да напише “Има 1000 теми по този въпрос” моля просто да не коментира. Така, значи, с приятелката ми правим секс с презерватив, за съжаление точно преди седмица ни се наложи да правим без. Не съм свършвал, сдържал съм се, всичко на пръв поглед е окей. Цикълът ѝ трябва да дойде днес, но него все още го няма. Имам един въпрос : Тя има болки в корема, долу в частта за цикъл. По принцип това може да е както за идване, така и за бременност. Няма други симптоми. Някой би ли дал своето мнение? Благодаря!

  2. #2
    Какво за Бога означава "Наложи ни се да правим секс без презерватив"? Секса не е задължение, което трябва да се свърши независимо от обстоятелствата

    Ако е с редовен цикъл, овулацията обикновено е 12-14 дни преди началото на менструацията, но разбира се опасност винаги има понеже на никой тялото не работи по учебник. И това, че не си свършвал в нея не е гаранция, понеже има шанс и от предеакулационна течност да се забременее.
    With that being said:
    Не мисля, че приятелката ти е бременна, най-вероятно просто и закъснява с 1-2 дни, ако не и дойде до седмица, нека си направи тест, за да ви е мирна главата.
    И следващият път като ви се наложи да правите секс без предпазни средства се сети за този стрес дето сега го живеете и хубаво си помисли дали наистина е толкова наложително да се вземете "точно сега на момента"

    П.С и вземи малко прочети за женската анатомия... "частта за цикъл"
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от jambas11 Виж мнението
    ...с приятелката ми правим секс с презерватив, за съжаление точно преди седмица ни се наложи да правим без.
    Как така ви се е "наложило" ?!
    Последно редактирано от Грозния : 03-03-2018 на 07:41
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Как така в се е "наложило" ?!
    Не са имали презервативи под ръка, а много им се е правело секс.

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Somewhere between Heaven and Hell...
    Мнения
    224
    Най-точно ще е мнението на един тест

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си