.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    jajajaja
    Guest

    Много я харесвам, но си има приятел

    Здравейте, искам да ви попитам какво да направя да се одръпна или да се боря ?! Познаваме от 2,3 месеца доста често си пишем като се видим гледаме се като влюбени, но си има приятел. Много я искам, канил съм я 2,3 пъти да излезем просто ето така да се разходим и да и говорим и тя все ме отрязваше. Аз съм и казвал, че я харесвам от мн отдавна и че съм я обичала, тя ми каза и аз те харесвам много но като приятел, как да направя така, че да бъде само и единствено моя? ИСКАМ Я САМО ЗА МЕННН

  2. #2
    Аз не виждам за какво има да се бориш, влюбените погледи явно са само в твоята глава след като тя ясно ти е отказала и те е отрязала повече от веднъж. Това че ти показва някакво приятелско държание като ти отговаря, не означава нищо.
    Отдръпни се и не се бъркай там където не ти е мястото.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Аз не виждам за какво има да се бориш, влюбените погледи явно са само в твоята глава след като тя ясно ти е отказала и те е отрязала повече от веднъж. Това че ти показва някакво приятелско държание като ти отговаря, не означава нищо.
    Отдръпни се и не се бъркай там където не ти е мястото.
    Евалата Холи и аз щях да кажа същото !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си