.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 79
  1. #51
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от T.S Виж мнението
    То хубаво го казваш и е добър вариант,ама дали би чакал чак толкова(дори както твърдиш само на свирки,да се кара...)Хм?
    Не е нужно да се нервиш,по кротко...не съм Тъпа!
    Аз бих чакал. А и не само аз, в 1ви курс съквартиранта имаше приятелка за която казваше че само свирки му правила именно щото не искала секс, била девствена. После скъсаха ама поради други причини.

  2. #52
    Наистина ме учуди,сега ме караш да се замисля...

  3. #53
    Или се изчукай няколко пъти с произволен тип или жиголо за да се научиш на мънинко "разврат" и да компенсираш миналото преди да се ебете с него. Или сподели че за теб е странно и е нещо от което чат пат се срамуваш но реално си девствена и се изпляскайте за да видиш какво е и как ще мине. Щом се размотавате дълго време явно в някакви аспекти се задържате еди нза друг, ако досега я карате без да ти е препомпил путката и това не е проблем, да му я дадеш ще се превърне в проблем? Просто гледай в сексуалния ви живот да не си смотана с месеци ами закратко. Аз лично бих се радвал на някаква непобудната девственица, стига да е достатъчно откачена да й харесва да блудстват с нея.

  4. #54
    Ъъъ...такова теб те е страх, че няма да знаеш какво да правиш или заради евентуална болка и кървене?

  5. #55
    Еми не знам,не ме притеснява мисля тези неща...просто самата реакция.
    Тези двете неща са нормални и е ясно ще ги има...

  6. #56
    Амиии...Не е ясно дали ще ги има.

  7. #57
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Ами аз мисля че въобще даже няма да ги има. Няма такъв химен на 30 години :д той ще е отъшъл някъде в тоалетната през годините.

  8. #58
    Щом казваш...

  9. #59
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от T.S Виж мнението
    Познавам го от 24януари...и ще идва може би на 17ти...
    Цитирай Първоначално написано от T.S Виж мнението
    Не съм казала,че нямам доверие....Знам ли какво ще му мине през главата.
    По всичко личи, че не се познавате достатъчно добре, щом го познаваш от месец и половина и е от друг град. Което не е причина и да отлагаш. Говори с него и му кажи ясно и точно каква е ситуацията. Големи хора сте. Не слушай неща от рода на "Изчукай се с първия срещнат за да компенсираш миналото" или "Не му казвай, остави го сам да разбере". Мъжете ценят откровенността, колкото и да се правят на големи мачовци и тъпкачи.

  10. #60
    Благодаря за този пост,нещо смислено да чуя в крайна сметка

  11. #61
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Как се запознахте?

  12. #62
    В интернет?
    “Животът е за всеки, но не е еднакъв за всеки.” - И. Трайков

  13. #63
    Моят съвет е просто да му кажеш истината.
    “Животът е за всеки, но не е еднакъв за всеки.” - И. Трайков

  14. #64
    Е то е ясно,че ще я кажа...

  15. #65
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Бате, тука сте масово деградирали
    Опознай го първо и бъди сигурна, че искаш да го направиш с него. Както Рънъра каза, върти му свирки известно време, опознайте се и тогава му кажи (ден или два преди да го направите, не 10 минути преди да ти го е вкарал)
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  16. #66
    Благодаря много за мнението

  17. #67
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Бате, тука сте масово деградирали
    Опознай го първо и бъди сигурна, че искаш да го направиш с него. Както Рънъра каза, върти му свирки известно време, опознайте се и тогава му кажи (ден или два преди да го направите, не 10 минути преди да ти го е вкарал)
    Бате, а ти точно си най-деградиралия.

  18. #68
    Това са глупости не го слушай би се зарадвал дори

  19. #69
    Надявам се

  20. #70
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Ще ни държиш ли в течение все пак

  21. #71
    Да ще кажа какво е станало спокойно,дишай

  22. #72
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Няма смисъл да казваш, направо снимай.

  23. #73
    Мхм,мхм много умно....

  24. #74
    Добре де звукозапис?

  25. #75
    Предлагам ви да светите направо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си