.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Както искате наречете историята дано да ви хареса

    Имаше едно момче, това момче беше разглезено, от многото разглезване той надебеля стана женствен, за нищо не ставаше, но имаше вуйчо който го подиграваше че е глезльо и го
    тренираше, искаше да го промени, натякваше му че иска да е като него да е звяр, но нямаше файда обаче едно нещо стана и това беше че всичко това му остана в главата...
    В 7 клас почна да се тарикати не учеше обаче пушеше от 5 клас, един ден си хареса едно момиче и така продължи да я харесва, започна да я заговаря да излиза с нея, но тя си
    намери приятел, но момчето не го интересуваше той я искаше и един ден някак си те се натискаха и нейната приятелка каза на гаджето и момчето имаше сериозен проблем, незнаеше
    какво да прави, страх го беше, все пак бой не е виждал.
    Един ден излезе с наскорошен приятел и му обясни приятелят му звънна на един два номера, след половин час телефона звънна
    -Ало търся Емил(така се казваше момчето с проблемите)
    -Аз съм.
    -Ще оправим проблема мойче спокойно- каза К-то ( така му викаха ).
    Уточниха час и място.Емил хвана автобуса с приятел и отидоха, когато пристигнаха свариха 3 ма които се разправяха с Б-то ( и на него му викаха така )...
    Проблема се оправи, минаха 2 месеца момчето завърши, кандидатства и го приеха в гимназията.Когато дойде лятото Емил започна да тренира бойно изкуство и отслабна а покрай К-то
    направи връзки из целия град, вече можещ да се бие и имащ връзки той стана агресивен, започна да губи контрол, причерняваше му а когато му побелееше незнаеше какво прави.
    Стана хулиган който има психически проблем, от най-малкото палеше и нападаше невини момчета, които нищо не са направили а понякога и приятелите си и така...
    Дойде и 1-вият учебен ден, Емил едвам се сдържаше да не запали цигара и да запука някой...
    Започнаха и учебните дни, започна да учи, но все още беше агресивен, с всеки изминал ден той ставаше все по-агресивен и по.Емил смени 2 или 3 момичета не обичаше да ги върти
    но ги оставяше защото не бяха за него, имаше 2 3 близки приятелки за които беше готов на всичко, но един ден когато изгуби контрол, падна му пердето, по беля му и в същия
    момент когато щеше да скочи да се бие едно момиче му каза
    -СПРИ
    ...


    Емил беше пребит, защото стоя без да мърда, това момиче му действаше положително за първи път той изпита радост и жалност към другите и му хареса искаше да се промени
    да е такъв какъвтно беше в момента, но това не го интересуваше толкова колкото момичето, защото тя му влияеше добре.
    Минаха дни, седмици, месеци той и пишеше, заговаряше я, излизаха заедно, Емил беше влюбен незнаеше какво да прави искаше помощ от другите, но всички му казваха едно
    и то беше:
    -Тя не е за теб.
    -Тя няма да ти върже.
    Но той не се отказа минаха 2 месеца и накрая излезе искра той се усмихна, зарадва се.
    Един ден излязоха говориха, той я прегръщаше и накрая се осмели и каза:
    -Виж ся може да не искаш но аз те харесвам, кого залъгвам аз съм влюбен в теб, дай ми един шанс...
    Тя:
    - Откъде знаеш че не съм ти дала шанс?
    Момчето стоя зачудено, все пак беше тъп не разбираше от намеци.Говроиха по пътя и накрая решиха..., че са един за друг, той беше много щастлив и тя също, момчето запояна да
    се променя, когато и каза тези неща тя се зарадва много, все пак от една страна му помага...
    Момчето не беше с нея просто заради с*к*а или натискането той беше с нея защото я обичаше на него му стигаше просто да я прегръща и да я целува по бузата...

    -Историята е по реален случай добаих две три неща в края, пиша за първи път съжелявам ако има правописни грешки.
    Това не е истинското име на момчето и прякорите не са истински просто не искам да казвам имена а за момчето проблемите му за агресията са още по надълбоко в живота му ако ви хареса
    ще пиша отново.

  2. #2
    Искаме късометражен филм.. ш моеш ли го изиграеш?

  3. #3
    Много е хубаво моля те пиши повечко истории!!!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    То много хубаво, ама изобщо не може да се разбере къде започва и къде свършва изречението. Един съвет - пиши по-кратки и ясни изречения, а не сложни с по 4-5 запетайки.

    Като за пръв път иначе е добре.

  5. #5
    Много е готино, браво!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си