.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    tony90
    Guest

    Да се хвърля въпреки последствията...?

    Моята дилема е следната-имам 2-годишна връзка с някого,обичаме се много. Той има 2 страни- едната е прекрасна,тя е грижовна,нежна,силно отдадена,мечтаеща да ме прави щастлива по всякакви начини. Другата обаче е плашеща -деспотична,патологична ревност до издребняване,манипулативн ст,сръдливост,когато го обхване ярост става буквално безсърдечен.Случвало се е след скандал или дребно спречкване да бъда гонена от тях,заминавана непрекъснато някъде ,затръшвана врата под носа,защото не съм се подчинила на някоя прищявка.При всяко мое качване на снимка-което е много рядко и става въпрос за съвсем нормално облекло,поза,физиономия и тн.- ревности,по цяла седмица скандали.Имаше месец,в който бях зарязана,поради факта,че съм поздравила бившия си приятел за рд със съобщение. И още хиляди истории...това ме ограничава до степен ежедневието и живота ми да се въртят само около него.Вече мисленето ми е промито.След поредния скандал ми писна,той звъня за извинение след многото обиди както всеки път,но този път не го приех. И тук започва същинският ми проблем. Има човек,който от известно време ме заговаря в университета,кани ме на по кафе,аз се държа резервирано,дърпам се,но след всички тези драми започва да ми харесва доброто отношение...да си позволя ли да се отдам на този интерес и да пробвам да се видя с него. Страхувам се,не знам дали съм готова за край в отношенията ми с човека,който обичам,но е вреден за мен и това ме спира да изляза и да опитам да пообщувам с някой друг.Ако бъде разбрано ме чака филм на ужасите...
    Последно редактирано от tony90 : 03-05-2018 на 17:28

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Не.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Здравей ,
    Историята ти ми е толкова позната че си нямаш идея. Бившия ми приятел беше абсолютно същото - уж грижовен , обичаше ме ала бала , но от друга страна ревност контрол , махай този от социалните мреци , и тн. Един ден се разделихме по ужасно тъпа причина за мой колега и чат с него , до което се стигна до чупене на мои вещи като лаптоп и телефон. Моята мисъл с това е не да изложа своята история а да ти покажа до къде не трябва да стигаш. Когато се разделих с този човек аз се почувствах като птица излезнала от клетка .. нямаш си идея колко добре ми е в момента. Ако имаш желание и го обичаш наистина поговори с него кажи му нещата ( предполагам и че преди сте говорили но не се е променил) .. Дай си срок от време и не видиш ли промяна бягай надалеч. Защото ревността която е прекалена не води до нищо добро. Не можеш да бъдеш поставяна под съмнение от човека който най много обичаш Ти сама правиш своят избор , но притиска ли те прекралено бягай надалеч , когато обичаме сме сляпи - аз жалко че го осъзнах късно Така че по-добре не се хвърляй - после ще те боли двойно. Може да ми пишеш на ЛС
    Wild & young do it just for fun

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си