.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Какво да правя ?

    Имам връзка от 2 години с 26 годишен аз съм на 17 проблема ми е че въпросния мъж ме е лъгал през цялото време пишел си е с други и т.н. и всеки път ми обещава че няма да се повтори, даже веднъж се закле в мен а знаеше че знам че ме лъже. Предложи да си изтрие инстраграма махна го и сега разбираме влиза всеки път като се скараме направихме си общ профил по негово искане влизал си е и в стария. Веднъж ми се разсърди че не е свършвал 2 пъти разкрещя ми се и си тръгна сега искам да се разделим а той твърди че през цялото време ме обича и иска да е с мен какво да правя моля споделете мнението си

  2. #2
    anonymous1043668
    Guest
    Щом като те е излъгал веднъж, ще те лъже пак и пак. Виждала съм това преди. Кокото по-бързо се махнеш от него, толкова по-добре

  3. #3
    Ако за теб е важно приятеля ти да не те лъже, не бъди с него. Толкова е просто

    Щом те е лъгал толкова време, няма да спре просто ей така, не се надявай на това.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Аз предлагам да затвърдите връзката си с един брак. Все пак сте от 2 години заедно, ще оставиш едни такива малки неща да ви разделят ли?

  5. #5
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Момиче ти си просто на 17 - луда ли си да си губиш времето с някъв смотаняк който е на 26 и главата му още е в облаците, остави го и си живей живота.
    Wild & young do it just for fun

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rosena Виж мнението
    Имам връзка от 2 години с 26 годишен аз съм на 17 проблема ми е че въпросния мъж ме е лъгал през цялото време пишел си е с други и т.н. и всеки път ми обещава че няма да се повтори, даже веднъж се закле в мен а знаеше че знам че ме лъже. Предложи да си изтрие инстраграма махна го и сега разбираме влиза всеки път като се скараме направихме си общ профил по негово искане влизал си е и в стария. Веднъж ми се разсърди че не е свършвал 2 пъти разкрещя ми се и си тръгна сега искам да се разделим а той твърди че през цялото време ме обича и иска да е с мен какво да правя моля споделете мнението си
    Ти си с него, защото това което той прави ти харесва! Иначе нямаше да си с него!
    Очевидно единственото което ти пречи е не това че те лъже, а това че не си единствена!
    Ако беше единствена, това щеше да означава, че той е някой смотльо и ти нямаше да го харесваш.
    Така че трябва да го приемеш такъв какъвто е.

    П.С. Разумният съвет е да прекъснеш връзката си с него, но ти няма да го направиш, защото не си разумна. Разумните съвети не работят при неразумни и нелогични хора !
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Аз предлагам да затвърдите връзката си с един брак. Все пак сте от 2 години заедно, ще оставиш едни такива малки неща да ви разделят ли?
    Евалата! Най-добрият съвет в случая (не се ебавам)!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от kinkygirl Виж мнението
    Момиче ти си просто на 17 - луда ли си да си губиш времето с някъв смотаняк който е на 26 и главата му още е в облаците, остави го и си живей живота.
    Още веднъж ...такива думи за “26годишните”...и ти забранявам да пишеш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си