.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Question Как да я изгоня от мислите си (достатъчно филмирано ли е за да прочетете :D)

    Здравейте! Аз съм момче на 18. Та към моята история. Преди 5 месеца се запознах с едно момиче и още в началото припламнаха искри и си допаднахме. Бързо станахме гаджета . Може би това е първото ми влюбване, понеже за много кратко се привързах към нея. Чувстата ми към нея продължаваха да се развиват доста бързо. Пък и да си призная сексът с нея беше много добър :Д, но не бях с нея заради това.
    Всичко беше наред първия месец. В един момент обаче осъзнах, че нейните чувства спрямо мен не са толкова силни и, че тенденцията е да не се засилват. И от този момент започнаха проблемите. Държах се с нея, както никога досега със момиче. Просто по всякакъв начин и показвах, че ме е грижа за нея, естествно не изпадах в крайността, в която ставам досаден. Но наистина ми пукаше. Настроенията ми зависеха от нея. Животът ми зависеше от нея тези 5 месеца. Да, сега ще си кажете егати филмара, но който не го е изпитал няма как да знае.
    Един от големите проблеми беше, че се виждахме рядко и под рядко имам предвид 1 път в седмицата, а понякога и не се виждахме цяла седмица. Това едно виждане ми беше крайно недостатъчно естествено и ме измъчваше. И двамата сме 00 набор. Все бяхме различни смени и ни оставаха вечерите и уикенда - дни, в които можехме да се виждаме. Тя , обаче, постоянно имаше оправдание, че нямало да можем да се видим.
    Един ден реших, че ще остана до по-късно навън и по-рано и писах да се видим след даскало. Оказа се, че тя се била разбрала с някакъв неин приятел, та няма да може да излезнем. При което на мен стана супер тъпо, защото е писала на някакъв друг, а не на мен. Не ми беше проблем, че излиза с тях - никога не съм я ограничавал по никакъв начин. Проблемът беше, че почти винаги инициаторът на нашите срещи бях аз, а в редките случаи, когато тя изявяваше желание първо питаше други хора за излизане и чак тогава пишеше на мен(това го знам, защото чата ни беше нещо от сорта на, пък и се случваше често "айде да се видим, ама ще ти кажа след малко" и 10 минути по-късно"ми няма да мога съжалявам ще излизам с една приятелка<3"). Да, знам, че е трябвало още тогава да я зарежа, но просто си бях влюбен, не можех да и се разсърдя,пък и не съм от тези, които се сърдят. Бях готов да и простя всичките гафове.
    Както и да е, на Бъдни вечер миналата година, скъсахме(тя ме скъса, но и аз възнамерявах да направя същото понеже не издържах вече). Зимната ваканция съответно мина малко смотано. Все си мислех за нея. Няколко дни след Бъдни вечер имам рожден ден. Тогава тя ми честити и започнахме пак да си пишем. Каза, че осъзнала какво ми е било и т.н. Тръгнахме отново на нова година. 2 седмици супер и пак всичко беше постарому. Пак скъсахме и пак се събрахме и така до средата на февруари тази година. Накрая ми беше писнало и и дадох 3 дни да си помисли и да ми каже дали нещата ще се случват, както трябва, ако ли не - чао. Беше ми писнало да ме разиграва. Минаха трите дни каза ми, че ще се промени. Уви, нищо не се промени и просто и теглих майната. От тогава обаче не спирам да я мисля. В началото беше голямо мъчение, след това посвикнах, но все още ми върти главата. Не знам какво да правя..

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Пич, за едно момиче ли си? Поне си си научил урока да не се филмираш още на първия месец с неща от сорта на "това е то, момичето без което не мога да живея, тя е единствената за мен!".
    Аре стягай се малко сега.

  3. #3
    Ново гадженце ....шушу мушу....сещаш се ...или София - Лондон по 16ч работа хехехе

  4. #4
    Ако не бях минал през нещо такова верно щях да си кажа, че си здраво у филма. Преди 2 години бях в такава ситуация - принуден да сложа край, въпреки че както ти се изрази "животът ти зависи от нея". Не издържах сложих край, тя до последно твърдеше, че има и друг начин и че не може да ме разбере. Въпреки това, аз бях обеден, че вината е в нея и ако това не приключи сега ще се случи по-нататък и ще е още по-тежко, за това прекратих всичко. Все още се връщам назад и ми липсва, но, все пак живота продължава, ако е било писано, един ден пак ще се пресекат пътищата ни. Озлобих се по скалата от 1-10 около 11 12 поне. Мина доста време и се замислих, че вината си е изцяло моя, но това не променя случилото се. Така че се постави на мястото на 3то лице и погледни всичко безпристрастно отстрани докато е време и помисли поне 2 3 дена от всякакви перспективи. Късно става само като легнем под земята

  5. #5
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Ахахаха стягай са е маниак, кви са тея лапешки истории
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    И аз бях преминал през такова нещо, само че никога не ме е пренебрегвала, всичко беше окей, но пък ме заряза щот ”нямало я искрата”. Не го приех добре, ревах, драйфах, не мислех, че ще го преодолея, но пък го направих за има няма 1-2 месеца. Това не е любов или обич, ти просто свикваш с присъствието на някои в живота ти за кратко време и той ти липсва, това е. Не се занимавай с нея и ще ти мине, късмет

  7. #7
    ootiswtf и muhatacece са прави. Премисли отново, ако трябва, но щом си опитвал, а тя се е държала по същия глупав начин, значи ну си заслужава труда и живота не е толкова кратък, зачда си намериш друга или да започнеш на чисто, пък ако се появи някоя, дори да не е перфектната или чисто копие на бившата, все ще е нещо, е можеш дори да се влюбиш отново. Дай си време.

  8. #8
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    F3 цици бомби пъпеши
    нула
    за кво да чета

  9. #9
    щом ти е в мислите значи и в сънищата
    че идята ми е дай и роля в някой си твой измислен филм на ужасите че да я изкормят по-бързо и проблема е решен Благодаря за вниманието !!!!
    П.С. Пък ако ли не изхвърли се на нейна снимка и виж колко грозно изглежда, повярвай ми много бързо ще си загубиш интереса към нея

  10. #10
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Брачед, ще ти кажа, че на моя рожден ден, си направил най - правилното нещо във вашата връзка (да скъсате за първи път). Кофтито е, че Коледата ти после е била садната. По - кофтито е, че си решил да си повториш грешката. Запомни, че на място, на което не си искан, не трябва да се тикаш. Бил съм в твоята ситуация, като по - малък от теб, да седя и да мисля за момиче и да страдам, с което сме били заедно и после е спряла да ме иска, но да не иска/може да ме зареже, да се блъскам и да я търся, няма никакъв смисъл. Давай си напред и когато намериш момичето, за което си струва, ще го усетиш.Токсични връзки не ти трябват, освен да те изтормозят и да те направят безразличен и циничен към всичко за някакво време (а времето ти е безценно), няма какво да стане, така че не съжалявай и продължи напред. Успех
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си