.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Exclamation Моля за съвет, много ми е тежко...

    Здравейте! Имах връзка с е дно момче година и 8 месеца, минахме през какво ли не, разделяхме се и пак се събирахме карахме се и се сдобрявахме. С него преживях нещо неописуемо, нещо прекрасно и истинско, но аз развалих всичко... От 5 дни сме разделени и той не иска да чуе за мен... Вината ми се състои в това, че аз много пэти съм се държала с него ужасно, викала съм, карала съм се за глупости и накрая той изгуби доверие, че аз мога да се променя... Сега казва, че има друга, но аз знам, че той ме обичаше много и няма как да загърби втичко за толкова кратко време... Хора знам, че аз съм си виновна за всичко, но моля ви зайте ми съвет как да му докажа, че мога да съм друг човек и че го обичам до болка... Неискам да го изгубя завинаги, той е много важен за мен.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Изчакай да позабрави, че си се държала ужасно с него и опитай пак. Ако и тогава не иска да се занимава с теб - сори мотори.

  3. #3
    Въпреки всичките проблеми, които сте имали, щом сте останали все пак толкова дълго заедно, определено е имало защо. Не мисля че трябва да се отказваш. Пиши си с него, бъди мила и забавна, поне се опитай (въпреки че ти тежи заради другото момиче). Ще са ти нужни много усилия, но според мен скоро време той ще започне отново да се държи топло с теб, а когато отново станете по-близки си приготви една хубава реч и му обясни какво е той за теб, накарай го да си мисли колко ще е хубаво, покажи му че си се променила. Дано да съм бил полезен, умея да влизам в положението на хората, чак на мен ми стана гадно.
    People are quick to judge, but slow to correct themselves.


  4. #4
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Май тва дето ти е на раменете не го ползваш по предназначение. Значи ще ти обяснява той, че имало друга сега, но ти се чувстваш виновна. Колко ли му е удобно само, че си безмозъчна. Ами добре, чакай си го да се върне, ня'а проблем, че от 5 дни сте се разделили и вече е в нова връзка... Даа, на него хич не е като да не му пука за теб и хич не е като да не е търсил опции докато сте били във връзка. Просто тая се е появила ей така, някъде между 5-те дни, от които сте вече разделени.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Май тва дето ти е на раменете не го ползваш по предназначение. Значи ще ти обяснява той, че имало друга сега, но ти се чувстваш виновна. Колко ли му е удобно само, че си безмозъчна. Ами добре, чакай си го да се върне, ня'а проблем, че от 5 дни сте се разделили и вече е в нова връзка... Даа, на него хич не е като да не му пука за теб и хич не е като да не е търсил опции докато сте били във връзка. Просто тая се е появила ей така, някъде между 5-те дни, от които сте вече разделени.
    Няма случайни работи хаха

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Никога,никога,никога не се признавай за виновна и победена,отричай дори да е очевидно,че си виновна.
    Защо така, каква е магията в цялата тая работа?

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Никога не се признавам за виновна .По лесния или трудният начин винаги става на мойто.
    Добре Минче.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си