.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Lightbulb Какво мислите за българите,играещи кючеци ?

    Здравейте,какво мислите за българите , въртящи кючеци ? Половината ми съученици слушат само кючеци . Когато се съберем на заведение с класа ни и с учители или някъде другаде,където може да се пусне музика, другите пускат кючеци и ние само седим на столовете и гледаме. Мисля,че трябва да се оценява повече българското , за разлика от циганското,защото то вече завладява България , а ние сме хората ,които трябва да пазят своето.Та,кажете,пускам първа тема тук , затова ще ми е интересно.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Българи, които пускат това, не са българи.

  3. #3
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Eм, поздрав тогава :


    https://youtu.be/3m5dH3T8BwU?t=22s
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    то даже кючеци не са ами една циганска тъпотия

    https://www.youtube.com/watch?v=6rTDD9iK3S0 да кажем този марш се е чувал пред Виена и няма нищо общо с тъпотията

    лошото е че не познаваме враговете си
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Мисля, че да въртят кючеци, особено отвън пред родители на примерни деца, учители, деца, които ще последват примера и ще стане каша или просто пред някой човек навън, си е простотия и потъкване на българското. Окей, в междучасие си танцувай в стаята, или вкъщи, в махалата, но да го правиш пред хора, които нямат нищо общо в това и си имат друга работа, не е честно. Таа, съгласна съм с теб, че трябва да си гледаме нашето, ама нали гледат политиците да им е удобно повече на турците и ромите, колко пари раздадоха, само и само да се покажем ние примерните и добри. А традициите, културата, музиката..всичко загива със всяка изминала година. Тъжната истина.
    Последно редактирано от universe07 : 03-25-2018 на 22:33

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от universe07 Виж мнението
    Мисля, че да въртят кючеци, особено отвън пред родители на примерни деца, учители, деца, които ще последват примера и ще стане каша или просто пред някой човек навън, си е простотия и потъкване на българското. Окей, в междучасие си танцувай в стаята, или вкъщи, в махалата, но да го правиш пред хора, които нямат нищо общо в това и си имат друга работа, не е честно. Таа, съгласна съм с теб, че трябва да си гледаме нашето, ама нали гледат политиците да им е удобно повече на турците и ромите, колко пари раздадоха, само и само да се покажем ние примерните и добри. А традициите, културата, музиката..всичко загива със всяка изминала година. Тъжната истина.
    Родителите и учителите ще последват примера на някой, който играе кючек?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си