.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: ...

  1. #1

    ...

    Та добър ден пичове и пички . Имам един проблем - напоследък последния месец едно момиче постоянно ми пише . То е с една година по-малко и сме от едно училище . Първия път като си писахме , играхме на нашумялата Fuck Marry Kill и т.н. Като вървя по коридора в училището все се закача с мен . И проблема тук е , че не ги харесвам . Всеки път когато си пишем ми праща изчервено емоджи . Кажете ми дали ме харесва, или просто си търси с кой да си чати . Аз по принцип съм сигурно най-високото момче в класа , а тя е сигурно с 2 санта по висока , и тялото и отгоре на всичкото не изглежда като на нормално момиче. Кажете ми какво цели , защото искам да ги отрежа час по скоро

  2. #2
    Нещо не мога да схвана за колко момичета става въпрос и ако е само едно, то кои са тези, които не ГИ харесваш и искаш да ГИ отрежеш.
    Иначе да, най-вероятно те харесва
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Какво значи -"тялото и отгоре на всичкото не изглежда като на нормално момиче"? И какво общо има това с харесването?

  4. #4
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    да го беше написал една идея по-разбираемо .. като не ти се занимава спри да отговаряш
    Wild & young do it just for fun

  5. #5
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Иска да ти лапа и да й го вкараш в гъза. Дудука си е дудук и секса си е секс. Предполагам, че си някакво пишлеме все още щом се изразяваш така и все още има момичета, които да ти изглеждат много високи. Така че по-добре я наеби, че кой с твоя късмет да прави секс толкова рано из връстниците ти? Ще станеш гъзар. Пък после може да я разкараш. А може и да ти хареса и да си я чукаш чат пат, какво като е висока? Кур подбирач не е ебач.

  6. #6
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    ам чакай да хвърля на боб да ти кажа дали те харесва
    действай, говори си с нея, опознайте се и евентуално ако усетиш, че сте на една вълна, дерзай

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си