.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Срам ме е!

  1. #1
    Bebeto_yee
    Guest

    Unhappy Срам ме е!

    Здравейте! За пръв път публикувам тук! На 13 съм и гледам Сой Луна! Срам ме е от това, но сериала ми е интересен! Искам да го споделя с моите приятели, но ме е страх, че ще ми се подиграват. Искам да намеря някой, с който да споделям мненията си от епизодите и затова искам да го споделя с моите приятели, защото може да се окаже, че и те го гледат. Моля ви кажете ми какво да правя! Знам, че, ако те ми се подиграват не са ми истински приятели, но не знам как ще издържа толкова много време без тях. Ако има някой, който също гледа детски сериали, моля да ми пише! Искам да чуя и други хора, които са като мен!(Съжалявам, че съм го публикувала тук! Без да искам съм натиснала тази тема и не знам как да го изтрия)
    Последно редактирано от Bebeto_yee : 03-11-2018 на 09:11

  2. #2
    Нека те приемат такава каквaто си. С твоите интереси, хобита и т.н. Не се променяй заради хората, прави това, което ти харесва. Може да им споделиш, разбира се. Не сме гадатели за да разберем, как ще реагират само и единствено ти можеш да разбереш това. Просто го направи събери смелост, ако толкова много го желаеш им го кажи. =) И ако са ти истински приятели, нищо няма да ти кажат. Все пак ти си на 13 според мен е НОРМАЛНО да гледаш детски сериали, все още си дете. Изобщо да не ти пука казваш им го и това е. Просто ги питай дали гледат този сериал или са го гледали и, ако да ти си знаеш вече. Успех ! =)

  3. #3
    Споко и аз гледам един сериал тъкъв.Но приятелите ми ми се подиграват че гледам аниме и чета манга и комикси но на мен не ми дреме тъй че горе главата!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Zeny12 Виж мнението
    Споко и аз гледам един сериал тъкъв.Но приятелите ми ми се подиграват че гледам аниме и чета манга и комикси но на мен не ми дреме тъй че горе главата!
    Гордея се с теб, дете мое.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си