.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Една така леко размазана историика...

    Привет. Не очаквах, че ще пиша тема тук относно любов, та за всичко си има пръв път.
    Та така да започваме ще бъде мааааалко дългичко надявам се да получа свестни отговори.

    Значи бяхме се разбрали с едно момиче да се видим, като си отида на село. Отидох видях ме се. Всичко добре за момента.
    Стана тъмно вече и се чудехме с компанията къде да правим домашно. Събрах ме се у нас. Алкохол мезе, както си му е по реда . Те пиха аз не, защото после трябваше да карам едно от аверчетата до тях, тъй като беше пийнал и няма да го оставя не му се оставаше в нас. Та пиха, абе забавлявахме се. Всичко беше точно до един момент. Аз си бях седнал до нея от начало. И ся размазаната картина. Бях станал да пусна една вода до тоалетната и братовчед ми в този момент дойде и му казах да седне до нея щото да не стои прав. Седна си той аз отидох свърших си работата и се върнах. По едно време беше си сложил краката на нея и ми стана аааааадски тъпото. Замълчах си само ги гледах почна да и показва някви снимки там. И тва ме издразни още. Той си има приятелка и каза че няма да прави глупости. Аз им казах че отивам да легна за малко после да ме вдигнат да закарам аверчето до тях пък и нещо ми беше кофти на стомаха бях гладен но нямах апетит изпих една чаша кола и хвърлих верига хахаха. Опитах се да заспя но ги чувах кво си говорят и ми стана тъпо. Взех си ключовете за колата тихо и минах през стаята и викат къде е и аз нищо не казах. Прескочих вратата за да не чуят че отварям. Качих се в колата и се пуснах надолу със загасен двигател за да не ме чуят, защото исках да остана малко време сам. Спрях до една горичка пуснах си музичка и си рових из тела. Почнаха да звънят аз не исках да говоря с никой всеки път, когато тя или братовчед ми ми звъняха просто не вдигах бях си пуснал парното в колата даже можех да заспа в колата но се отказах. Врътнах се около селото да се поразтъпча с колата и си мислих само за нея. Докато ми беше някво такова саднато тя ми писа и ме пита "къде си" "искам да говорим" "ела моля те" и такива. Моя отговор беше "Защо" "И с тях може да си говориш". И тя каза пак "Оффф моля те искам да говорим" и казах добре. Казах и къде да ме чака, а през тва време всички се разделиха да ме търсят. Карах нарочно без фарове не повече от 1200-1500 оборота за да не ми чуят или видят. Отидох взех я и тръгнахме към селото и. По пътя тя ми каза "Виж тъпо ми е че те няма, аз заради теб съм там, но ти се махна, защо?" Казах и за това че братовчед ми е бил до нея и там и показва тия снимки и май я беше целунал и аз тогава вече превъртях и да... Докато карах към селото и тя ми каза "Виж симпатичен си ми допадаш ми" при, което от вътре ми стана едно такова яко сещате се . Аз и казах че чуството е взаимно. И по пътя си лафихме. Стигнахме в селото и и спрях от където я взех по-рано. Тогава се обади братовчед ми и каза че ако да 10 мин ме няма ще ме пере при което просто нищо не направих стоях и си говорих с нея в колата. И той се обади пак с думите " Аре ве къде си ве ей мноо ма нервиш ще ти запаля врата като те видя не ме нерви ще взема колата на единия ми приятел и ще те намеря разбираш ли" и аз исках да му обясня но той си знае неговата и му казах че до 10 мин съм там щото първия път нали не отидох закъснях. И преди да тръгнем към моето село с нея си казахме, че ще кажем че сме заедно за да не изям боя. Пък и през цялото време по пътя и казах че ако се сбием с него просто да отиде някъде и че аз ще се оправя само тя да е добре. Отидох при него тя беше с мен казахме му че ходим и така бе оправихме се размина ми се и той ми каза "Ей повярвай ми ако не ми беше братовчед щях да те направя син като ей тая спирка, но както и да е оправихме се. Пък и на нея по-рано я питах искаш ли да ми покараш колата и тя каза да, а аз и викам добре ще си помисля. Стъмни се но бях и казал че ще трябва да седне в мен. Седна казах и да натисне съединителя аз вкарах първа и казах леко да отпуска съединителя тъй като аз не го стигах щото тя беше в мен само давах газ аз. Само на първа я карах. Докато караше бях си сложил ръцете на бедрата и и я питах "Нещо против ако ръцете ми са на теб?" и тя " Не няма проблем" по някое време съвсем нежно и леко я погалях и предполагам и беше готино < трябваше да го добавя по рано но се сетих сега .. :/ както и да е. Слезнах ме от колата и така. Попитах я доволна ли си и тя каза да и викам някой път пак ще ти дам. Тя е първото момиче на което давам да ми кара колата. И да продължа от текста по-горе. На домашното братовчед ми отиде някъде пък аз вече бях закарал моя авер до тях. И тя и мой много добър приятел (те са бивше скъсаха преди сигурно 2-3 дена) . И той и говореше по супер тъпия начин там по време на връзката им караници..абе разбирате за какво говоря. При което като я погледнах ми стана тъпо за нея и му казах да се спре, да не говори така на нея пред мен поне. Той каза "хуу млъквам" ама после пак продължи и по едно време разведрих обстановката викам му "Ей пингвин ся ше стана и щи играя едни кайсии" засмяхме се всички абе фън стана тогава. Лафихме с него глупости за да не се карат те. Но после пак почнаха и тя каза моля те закарай ме до нас и на мен ми стана тъпо отвътре и казах добре айде тръгваме и моя приятел вика "Аве никъде няа те кара стой тука ве" и аз му казах "МЛЪКНИ ВЕ ЧОВЕК ЗАРАДИ ТЕБ НЕ ИСКА ДА СТОИ ТУК" при което той млъкна. Качихме се в колата и аз и казах седни отпред при мен и моя приятел каза "Аве няма да сяда отпред отзаде да ходи не ми се стои отпред. При което го погледнах и му викам хуу пак ше говорим. Тръгнахме пуснах музичка за по свежо настроение. Казах и ще те закарам до вас и тя каза добре. Но така и не я закарах защото се сдърпаха пак и ми изпилиха ШИБАНИТЕ ******* нервички )))))) . А бях им казал да мълчат и да траят. И тя каза спри тук и аз защо тя вика искам да походя и аз не дай ще те закарам моля те. Но тя си знае нейната нормално и аз ако бях на нея щях да направя същото. Слязох отворих багажника дадох и работите. При което моя приятел ми вика "Аре идвай е човек ко се занимаваш с тая". И на мене просто ми кипна и направо &^@!%#*(!%*(^#%!*$^@&%( :@@@@@@@@@@@@@@@@@ . Извиках му "МЛЪКНИ ВЕ МАЙКА МУ ДА *** и той вика виж заради тебе как се карам с него е . Казах му затвори шибана врата и ме чакай. Подадох и работите при което се обърнах към нея и и казах. "Виж не му обръщай внимание чули?" "Искам да си спокойна всичко ще се нареди" и я хванах с палец и показалец леко за брадичката докато се гледахме в очите. Прегърнах я тя тръгна и така. Качвам се в колата и той ми вика аре тръгвай. Нищо не казах замълчах си. Чаках тя да се скрие из цяло от погледа ми и след като се скри. Веднага първа втора газ за да я пресрещна и да се уверя че ще пристигне у тях. Пресрещнах я пред тях и и казах "Просто исках да се уверя, че си добре и си се прибрала. Тя каза споко ще се оправя и аз "Да ти помогна нещо" И тя не - "Не аз ще се оправя" и аз "Сигурна ли си" - "Да" видях я че се прибира и тръгнах към селото ми и така по лафихме с приятелчето просто да не се държи така с нея пред мен защото не ми е приятно и той каза хуу брат ай няма повече сорка. Оправихме се и така. После братовчед ми и се обади и отидохме да я вземем (нямаше как да откаже той е нахалитет и все на неговата става DDD) Взех я и пак отидохме у нас. Изпуши една цигара и братовчеда каза на приятелчето искам да се извиниш на момичето защото както виждаш на Мишо не му е приятно. И извинии се там забравих да кажа че бяхме пред тях още когато щеше да се извини и той каза като спрем ше и се извиня и аз спрях и викам айде и той вика "Брат виж къв си пед*л" в кръга на майтапа разбира се . И така извини се и да метнахме се до нас. Стана 7 сутринта и тя вика айде да си ходя вече и я метнах до тях и така. Разбрахме се пак да се видим другата седмица на село. Но одея и писах дали ще се видим и тя вика че може да е на другото си село и аз и казах не е проблем и там ще дойда и тя каза хаха ще го измислим. И сега я питах дали идващия петък иска да излезем на кафе из града не е отговорила все още. А да и да кажа още нещо когато си казахме че си допадаме един на друг тя ми каза че иска да мине малко време защото нали наскоро скъса с моя авер и тъкмо да се по опознаем и така.

    Добре мисля да и дам седмица, но както казах питах я да излезем идната седмица. Просто хора харесвам я много ми допадна момичето. Просто като я видя ми стана едно такова приятно че е около мен. Карах я да се смее не малко докато бяхме на маса . И докато се караха там с него аз на масата докато бяхме само аз той (приятелчето) я прегърнах и и казах не му обръщай внимание гледай към стената и нали и се засмя тя там и ми стана благо такова и тя каза добре. И тоя пингвин гаден се обади ай ко са прайш ма и аз АРЕ МЛЪКНИ ВЕ ТВОЙТА СЕМКА АЗ ДРАЗНИШ МЕ ВЕЧЕ И МЛЪКНАХА. < това трябваше да го кажа по-горе но сега ми изкочи сорка .

    Тва е историика, та ще ви помоля дайте някакви съвети как да процедирам вече. Искам да съм заедно с нея искам я разбирате ме.. е надявам се.

    Добре отговори ми и каза че няма да може седмицата щото е втора и няма да може след 19:20 защото тогава не и се мърда никъде и се разбрахме, като си отидем на село ще се видим там и само аз и тя ще отидем да пием кафе на Баните

    http://prntscr.com/ipn1yt - Ето един скрийншот от чата за да не си помислите че е фейк =) . Хайпнат съм до някъде е не направо съм хайпнат тва еможи устните говори нещо . Сорка че се получи толкова дълго но просто исках да излея мъката някъде =). Очаквам смислени коментари по темата.
    За тези, които са прочели всичко ОТ-ДО БЛАГОДАРЯ ВИ за отделеното време.
    П.П- Тя е на 16 аз на 18.

    П.П.П- https://www.youtube.com/watch?v=0PgdTddSpsA тая песничка ми вдигна малко настроението. =) Лек ден хора Вие сте вече =)

    Аааи да извинете за това, че не поставях запетаи на всякъде, просто много е дълго и не ми се занимава.
    Последно редактирано от Skulls and Bones : 03-11-2018 на 10:38

  2. #2
    И такова да като дойде последния път нали беше без грим и каза ооо без грим съм виж ква съм. При което аз се обърнах към нея усмихнах се и казах "Красива си" докато се гледахме в очите. =)

    Просто не ми даваше да пиша още и реших да го напиша тва тук.

  3. #3
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    В 'любов' раздела, пичовете се чудят как да заговорят някое девойче. А ти си я загаворил, че и вече срещи си уговаряш с нея. Ние няма какво да ти кажем друго, освен. Успех! Личи си, че усещаш какво да правиш.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  4. #4
    Благодаря ти за отговора братле. Все пак да питам. Исках да чуя и други мнения =)

  5. #5
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от Skulls and Bones Виж мнението
    Аааи да извинете за това, че не поставях запетаи на всякъде, просто много е дълго и не ми се занимава.
    Няма нищо, извиняваме те. И без това никой няма да отдели време да изчете всичките тези словоизлияния. Иначе успех и мини все пак отново в темата в случай, че си я наебал, за да разкажеш как беше.

  6. #6
    filmimilmi връщам се хаха. Ами работата не стана.
    Оказа се, че тя е ку*ва и ме е въртяла през цялото време. До секс не се стигна, защото не искам да я виждам и чувам повече и я хвърлих в блок листата =) . Зарибяваше се с братовчед ми и докато се е зарибявала с мене е ходила с друг мой приятел хаха. = ) Познаваше ме от 5-6 дни и не ми се нави, а се е навила с един друг авер с който са се познавали от 3 дни и са тръгнали . Пълна загуба на време, жалко че си губих времето с нея и и удисвах. =) Получи се тъпо..заради нея не ядох с дни бях гладен, но нямах никакъв апетит. Скарах се 2 пъти с братовчед ми заради нея оправихме се за щастие. Заради нея се завъртях на един завой с 120км/ч и стана тука един калник и фар за смяна ..Е оправих се напих се съботата с приятели и сега всичко е ток и жица . А кой знае колко сумати газ изхабих за нея поне едно 50 лева + .
    Последно редактирано от Skulls and Bones : 03-19-2018 на 12:18

  7. #7
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Еее, поне да я беше наебал. Е от тука насетне това трябва да ти е за урок, че толкова време за една жена никога повече не трябва да отделяш. Първия си пост сигурно над един час си отделил да го пишеш, а на тая мърша явно 3 секунди и трябват, за да "тръгне" с някой.

  8. #8
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Абе хора, какво му давате акъли на момчето да чука и бяга, като някакъв боклук едва ли не. Това поведение е елементарно, а си личи, че е свестен човекът.
    Лелее, с какви неща се занимаваш, сериозно... Доста интересен роман си изписал, зор видях да го изчета целия и да разбера нещо, защото доста объркано това с колата, връщане, отиване, ала бала.. Но виждаш, че момичето е на 16 и не знае какво иска - дали единия ти авер, дали другия, дали теб, дали братчед ти, то харем стана направо. Ако искаше да е с теб, нямаше да се натиска с братовчед ти, дори и той да й се е наврял в лицето, тя , ако беше дама на място и държеше наистина на теб, щеше любезно да се отдръпне. Ако искаше да е с теб, нямаше да те мотае и да се кефи как те прави на глупак, защото реално така излиза. Но се е порадвала на вниманието ти все пак. Бе я си учи уроците, гледай си кефа, излизай си с приятели, рано ти е за сериозни приятелки и ако ще имаш връзка, то да е с момиче, с което сте на един акъл и на една вълна. Не си разваляй настроението заради една патка. Горе главата и се храни нормално, ей!
    П.с. Изкефих се, че слушаш Neffex, щото аз го обожавам <3
    Последно редактирано от ~The Smile~ : 03-20-2018 на 12:02

  9. #9
    Радвам се че сподели мнение The Smile. Така е наистина може би просто не ми е време за сериозна връзка. А те уроците почти свършиха само матурите сега :/ . Като цяло все още ми е едно такова счупено заради нея..ама време ми тряа. Тя днеска казала на един от аверите ми, че още го харесвала щот те бяха скъсали и той беше с друга и така и там една манджа с грозде. И той я отряза. Каза и, че заради мене ще я нарита за това дето се е държала така с мене. Одея си писахме, като цяло моя авер ни сдобри не бях навит, ама нямах избор. Уж се оправихме с нея, тя си мисли, че всичко е ток и жица, но просто не е същото разбираш ме . Все още не ми е 100% минало, както казах време се иска. Ето скрийншот от одеве дето ме ядоса ----> http://prntscr.com/itzln6 <---- . Просто не издържах и и казах тва, кат ми философства толкова много. Тъпо ми е че и отделях толкова внимание и и удисвах :/ . А за храненето оправих се вече, отново тъпча като прасе за 1-2 седмици ще си кача килограмите на които бях. Благодаря ти че изчете цяяяяялото романче хаха. И да Neffex е върха. В момента слушам Rumors, ако я знаеш. Всеки ден него..даже в колата хаха кефи ме . А иначе всяка вечер съм навън до 00:00-01:00 с аверчета с колата. Ама ся малко почивка, защото колата е в бокса. :/
    Последно редактирано от Skulls and Bones : 03-20-2018 на 19:51

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Когато му кажеш да не се занимава и той продължи да прави точно обратното.
    Докато има балъци ще има и курви.

  11. #11
    Necrologist, споко бро. Отписал съм я вече.
    Последно редактирано от Skulls and Bones : 03-21-2018 на 11:51

  12. #12
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от Skulls and Bones Виж мнението
    Радвам се че сподели мнение The Smile. Така е наистина може би просто не ми е време за сериозна връзка. А те уроците почти свършиха само матурите сега :/ . Като цяло все още ми е едно такова счупено заради нея..ама време ми тряа. Тя днеска казала на един от аверите ми, че още го харесвала щот те бяха скъсали и той беше с друга и така и там една манджа с грозде. И той я отряза. Каза и, че заради мене ще я нарита за това дето се е държала така с мене. Одея си писахме, като цяло моя авер ни сдобри не бях навит, ама нямах избор. Уж се оправихме с нея, тя си мисли, че всичко е ток и жица, но просто не е същото разбираш ме . Все още не ми е 100% минало, както казах време се иска. Ето скрийншот от одеве дето ме ядоса ----> http://prntscr.com/itzln6 <---- . Просто не издържах и и казах тва, кат ми философства толкова много. Тъпо ми е че и отделях толкова внимание и и удисвах :/ . А за храненето оправих се вече, отново тъпча като прасе за 1-2 седмици ще си кача килограмите на които бях. Благодаря ти че изчете цяяяяялото романче хаха. И да Neffex е върха. В момента слушам Rumors, ако я знаеш. Всеки ден него..даже в колата хаха кефи ме . А иначе всяка вечер съм навън до 00:00-01:00 с аверчета с колата. Ама ся малко почивка, защото колата е в бокса. :/
    Уха, buuurn! Доста добре си й го написал! :д
    Бтв и мен тая година ме чакат матури..
    И rumors я знам, ама мега зарибяващи са всичките песни <3

  13. #13
    NEFFEX нямат лоша песен това е! :P

    Аааа по темата ся тва момиче ме кани да ходим на планета . Пари за глупости я не давам, трябва да се плаща данъка на колата .
    Последно редактирано от Skulls and Bones : 03-22-2018 на 15:32

  14. #14
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от Skulls and Bones Виж мнението
    NEFFEX нямат лоша песен това е! :P

    Аааа по темата ся тва момиче ме кани да ходим на планета . Пари за глупости я няма да давам, трябва да се плаща данъка на колата .
    Пф, даже няма и вкус за музика, че по чалга концерти иска да те води! Ама и да не трябваше да се плаща нещо, пак не си струва на такива чалгии да се ходи... :д

  15. #15
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Прости моето любопитство-каква кола караш?

  16. #16
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от Skulls and Bones Виж мнението
    Оказа се, че тя е ку*ва и ме е въртяла през цялото време.
    Точно щях да напиша, че най-вероятно е такава, та видях, че ти вече си разбрал.

    Цитирай Първоначално написано от Skulls and Bones Виж мнението
    Получи се тъпо..заради нея не ядох с дни бях гладен, но нямах никакъв апетит. Скарах се 2 пъти с братовчед ми заради нея оправихме се за щастие. Заради нея се завъртях на един завой с 120км/ч и стана тука един калник и фар за смяна
    За това - сам си си виновен. Тя нито те е карала да не ядеш, нито да се караш с някой за нея, нито пък да въртиш завой с колата. Не мога да разбера как, като казваш, че я познаваш от 5-6 дена си и толкова навит и ти е толкова трудно да я забравиш.
    Първо, че тя е много вероятно ужасно глупава пикличка, която просто си търси внимание от батковци, второ ти дори не я познаваш, но все пак си минал през някакъв 'депресия' период, заради нея. Не мога да си го обясня честно.

    Както и да е, звучиш ми точно като hopeless romantic, но просто не си сполучил на момиче.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  17. #17
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Аз не бих я пришпорвал при положение че на скоро се е разделила с приятеля си.В главата и е една мешаница.Моя съвет е да изчакаш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си